TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kari Ylianttila Finlandia 811.9  
2 Mathias Buse NRD 773.3 -38.6
3 Martin Weber NRD 760.4 -51.5
4 Henry Glass NRD 760.2 -51.7
5 Falko Weisspflog NRD 757.3 -54.6
6 Bernd Eckstein NRD 753.6 -58.3
7 Per Bergerud Norwegia 749.7 -62.2
8 Walter Steiner Szwajcaria 734.4 -77.5
9 Jouko Toermaenen Finlandia 727.8 -84.1
10 Harald Duschek NRD 718.8 -93.1
11 Jari Puikkonen Finlandia 710.5 -101.4
12 Peter Leitner RFN 699.0 -112.9
13 Johan Saetre Norwegia 698.6 -113.3
14 Leos Skoda Czechosłowacja 676.6 -135.3
15 Alexi Borovitin ZSRR 666.1 -145.8
16 Juriy Iwanov ZSRR 665.8 -146.1
17 Juergen Thomas NRD 659.0 -152.9
18 Frantisek Novak Czechosłowacja 656.4 -155.5
19 Peter Schwinghammer RFN 651.5 -160.4
20 Sergei Saitchik ZSRR 647.0 -164.9
21 Valerij Savin ZSRR 646.9 -165.0
22 Per Steinar Nordlien Norwegia 646.3 -165.6
23 Josef Hysek Czechosłowacja 643.5 -168.4
24 Klaus Tuchscherer Austria 643.0 -168.9
  Rune Hauge Norwegia 643.0 -168.9
26 Jan Tanczos Czechosłowacja 633.4 -178.5
27 Bogdan Norcic Jugosławia 628.1 -183.8
28 Hubert Schwarz RFN 626.2 -185.7
29 Robert Moesching Szwajcaria 623.8 -188.1
30 Armin Kogler Austria 621.3 -190.6
31 Jens Unosen Norwegia 621.0 -190.9
32 Jim Denney USA 620.2 -191.7
33 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 602.6 -209.3
34 Vladimir Cherniaev ZSRR 602.4 -209.5
35 Hans Millonig Austria 598.5 -213.4
36 Sajae Tsuruga Japonia 597.4 -214.5
37 Vladimir Bubjonov ZSRR 589.8 -222.1
38 Aleksandr Karapuzov ZSRR 586.3 -225.6
39 Tauno Kaeyhko Finlandia 583.5 -228.4
40 Stein Gloemmi Norwegia 579.8 -232.1
41 Alois Lipburger Austria 573.4 -238.5
42 Josef Rusko Czechosłowacja 566.7 -245.2
43 Georges Jaquier Szwajcaria 565.1 -246.8
44 Vladimir Breitschev Bułgaria 564.4 -247.5
45 Józef Tajner Polska 547.3 -264.6
46 Josef Samek Czechosłowacja 547.0 -264.9
47 Andrej Kaizer Jugosławia 538.4 -273.5
48 Patric Dubiez Francja 531.6 -280.3
49 Rudolf Wanner Austria 531.1 -280.8
50 Marko Mlakar Jugosławia 528.5 -283.4
51 Wolfgang Hahn RFN 527.9 -284.0
52 Hans-Joerg Eschrich RFN 518.1 -293.8
53 Zdravko Bogataj Jugosławia 507.1 -304.8
54 Kip Sundgaard USA 496.5 -315.4
55 Lido Tomasi Włochy 494.1 -317.8
56 Ivo Zupan Jugosławia 468.5 -343.4
57 Jeff Denney USA 464.8 -347.1
58 Bojan Stoikov Bułgaria 462.1 -349.8
59 Jeffrey Davis USA 461.0 -350.9
60 Eric Fourrier Francja 453.7 -358.2
61 Peter Dimitrov Bułgaria 452.5 -359.4
62 Ermes de Crignis Włochy 401.3 -410.6
63 Hubert Neuper Austria 396.4 -415.5
  John Denney USA 396.4 -415.5
65 Christoph Schwartz RFN 384.4 -427.5
66 Karl Schnabl Austria 380.5 -431.4
67 H. Reichenbach Szwajcaria 373.3 -438.6
68 Reinhold Bachler Austria 371.3 -440.6
69 Yuji Kawamura Japonia 365.8 -446.1
70 Jochen Danneberg NRD 340.3 -471.6
71 Willi Puerstl Austria 289.9 -522.0
72 Ivano Wegher Włochy 283.9 -528.0
73 Eduard Federer Austria 277.9 -534.0
74 Ivo Felix Czechosłowacja 264.0 -547.9
75 Oliver Favre Szwajcaria 261.5 -550.4
76 Mario Rinaldi Szwajcaria 206.5 -605.4
77 Frank Rombach RFN 202.4 -609.5
78 Tadeusz Pawlusiak Polska 194.9 -617.0
79 Alfred Groyer Austria 179.1 -632.8
80 Gebhard Aberer Austria 163.9 -648.0
81 Alfred Pungg Austria 154.4 -657.5
82 Rupert Guertler Austria 150.2 -661.7
83 Hans Wallner Austria 138.2 -673.7
Wyniki konkursów
30.12.1977 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1978 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1978 Innsbruck Austria K-90
06.01.1978 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »