Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Helmut Recknagel NRD 862.1  
2 Nicolai Schamov ZSRR 860.3 -1.8
3 Nikolai Kamenski ZSRR 859.3 -2.8
4 Werner Lesser RFN 858.0 -4.1
5 Walter Steinegger Austria 848.6 -13.5
6 Otto Leodolter Austria 846.6 -15.5
7 Max Bolkart RFN 844.9 -17.2
8 Rudolf Bykov ZSRR 841.5 -20.6
9 Walter Habersatter jun. Austria 831.3 -30.8
10 E. Styf Szwecja 816.6 -45.5
11 Hugo Fuchs NRD 812.3 -49.8
12 Heinrich Zapf RFN 805.9 -56.2
13 Jachim Bulin Czechosłowacja 804.2 -57.9
14 Willi Egger Austria 798.3 -63.8
15 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 797.0 -65.1
16 Manfred Brunner NRD 795.0 -67.1
17 Josef Kleisl RFN 793.5 -68.6
18 Harry Glass RFN 790.2 -71.9
19 Nilo Zandanell Włochy 784.5 -77.6
20 Zdenek Remsa Czechosłowacja 783.3 -78.8
21 Peter Mueller Austria 780.3 -81.8
22 Helmut Kurz RFN 772.7 -89.4
23 Boris Nikolajev ZSRR 772.3 -89.8
24 Joze Langus Jugosławia 772.1 -90.0
25 Adolf Baldauf NRD 767.4 -94.7
26 Kakhaber Tsakadze ZSRR 764.5 -97.6
27 Frantisek Felix Czechosłowacja 763.2 -98.9
28 Sepp Hohenleiter RFN 757.4 -104.7
29 Hermann Anwander RFN 757.3 -104.8
30 Władysław Tajner Polska 749.7 -112.4
31 Willy Gotthold RFN 746.1 -116.0
32 Jacques Charland Kanada 738.9 -123.2
33 Inger Lindquist Szwecja 738.6 -123.5
34 Holger Karlsson Szwecja 735.7 -126.4
35 Valeri Kondratjew ZSRR 722.4 -139.7
36 Mato Krznacic Jugosławia 715.6 -146.5
37 Luigi Pennacchio Włochy 706.2 -155.9
38 Jaromir Novlud Czechosłowacja 696.8 -165.3
39 Manfred Muench NRD 673.0 -189.1
40 Hias Winkler RFN 651.3 -210.8
41 Helmut Bleier RFN 606.3 -255.8
42 Lois Leodolter Austria 603.7 -258.4
43 Joze Zidar Jugosławia 569.9 -292.2
44 Francis Perret Szwajcaria 376.4 -485.7
45 Józef Huczek Polska 375.8 -486.3
46 Ferdi Kerber Austria 372.7 -489.4
47 Hans Leppert RFN 367.5 -494.6
48 Sigmund Papst NRD 356.5 -505.6
49 Arthur Bodenmueller RFN 356.0 -506.1
50 X. Giovannelli Szwajcaria 355.9 -506.2
51 Georg Thoma RFN 351.9 -510.2
52 Albin Plank Austria 345.7 -516.4
53 Otto Herz RFN 320.6 -541.5
54 Claude Dupuis Kanada 251.1 -611.0
55 Folke Mikaelsson Szwecja 207.0 -655.1
56 Franz Eder RFN 197.3 -664.8
57 Toni Wieser Austria 194.5 -667.6
  Rudolf Schweinberger Austria 194.5 -667.6
59 Toni Landenhammer RFN 193.4 -668.7
60 Waldemar Heigenhauser Austria 190.9 -671.2
61 Ferdl Wallner Austria 189.8 -672.3
62 Toni Hörterer RFN 188.6 -673.5
63 Ewald Roscher RFN 186.5 -675.6
64 Karl Wilhelm Austria 179.0 -683.1
65 Konrad Simerl RFN 178.7 -683.4
66 Hans Kiessling RFN 173.8 -688.3
67 Andi Krallinger Austria 173.4 -688.7
68 Ernst Kroell Austria 168.0 -694.1
69 Helmut Ackermann RFN 167.5 -694.6
70 Ernst Wilhelm Austria 165.6 -696.5
71 Bernd Drexl RFN 162.6 -699.5
72 Harald Pfeffer NRD 162.0 -700.1
  Klaus Lechler RFN 162.0 -700.1
74 Fredi Schirmer Austria 159.5 -702.6
75 Leopold Bartenschlager RFN 156.5 -705.6
76 Toni Brutscher RFN 149.5 -712.6
77 Joze Demsar Jugosławia 145.5 -716.6
78 Erwin Steinegger Austria 133.0 -729.1
79 Klaus Fichtner Austria 121.0 -741.1
Wyniki konkursów
29.12.1957 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1958 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
05.01.1958 Innsbruck Austria K-81
06.01.1958 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich