Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata w lotach 2018/2019
01.02.2019 16:10 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
02.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
03.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
17.03.2019 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty
22.03.2019 14:30 Planica Słowenia HS-240 loty
24.03.2019 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 407  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 371 -36
3 Piotr Żyła Polska 289 -118
4 Domen Prevc Słowenia 271 -136
5 Dawid Kubacki Polska 251 -156
6 Timi Zajc Słowenia 250 -157
7 Kamil Stoch Polska 244 -163
8 Stefan Kraft Austria 228 -179
9 Johann Andre Forfang Norwegia 200 -207
10 Evgeniy Klimov Rosja 158 -249
11 Jakub Wolny Polska 155 -252
12 Robert Johansson Norwegia 136 -271
13 Simon Ammann Szwajcaria 103 -304
  Karl Geiger Niemcy 103 -304
15 Anze Semenic Słowenia 99 -308
16 Daniel Andre Tande Norwegia 89 -318
17 Yukiya Sato Japonia 79 -328
  Michael Hayboeck Austria 79 -328
19 Daniel Huber Austria 76 -331
20 Philipp Aschenwald Austria 69 -338
21 Richard Freitag Niemcy 63 -344
22 Andreas Wellinger Niemcy 60 -347
23 Junshiro Kobayashi Japonia 57 -350
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 54 -353
25 Peter Prevc Słowenia 53 -354
26 Noriaki Kasai Japonia 48 -359
27 Andreas Stjernen Norwegia 43 -364
28 Roman Koudelka Czechy 40 -367
29 Stephan Leyhe Niemcy 38 -369
30 Antti Aalto Finlandia 30 -377
31 Daiki Ito Japonia 29 -378
32 Constantin Schmid Niemcy 19 -388
33 Clemens Aigner Austria 14 -393
34 Robin Pedersen Norwegia 11 -396
35 Jurij Tepes Słowenia 10 -397
  Anders Fannemel Norwegia 10 -397
37 Anze Lanisek Słowenia 9 -398
  Killian Peier Szwajcaria 9 -398
39 Marius Lindvik Norwegia 8 -399
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 7 -400
  Tilen Bartol Słowenia 7 -400
42 Naoki Nakamura Japonia 5 -402
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -402
44 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -403
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -403
46 Cestmir Kozisek Czechy 3 -404
  Tomas Vancura Czechy 3 -404
  Martin Hamann Niemcy 3 -404
  Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -404
50 Bor Pavlovcic Słowenia 2 -405
51 Manuel Fettner Austria 1 -406
  Mikhail Nazarov Rosja 1 -406
Wyniki konkursów
01.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2019 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
22.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
24.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2018/2019

Puchar ¦wiata w lotach 2018/2019

Kalendarium
Kevin Bickner
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich