Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata w lotach 2012/2013
26.01.2013 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
27.01.2013 14:30 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
03.02.2013 14:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
03.02.2013 09:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty, za 2.02.2013
16.02.2013 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
22.03.2013 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
24.03.2013 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 544  
2 Robert Kranjec Słowenia 407 -137
3 Andreas Stjernen Norwegia 313 -231
4 Jurij Tepes Słowenia 303 -241
5 Peter Prevc Słowenia 296 -248
6 Jan Matura Czechy 236 -308
7 Michael Neumayer Niemcy 218 -326
8 Piotr Żyła Polska 200 -344
9 Kamil Stoch Polska 198 -346
10 Simon Ammann Szwajcaria 194 -350
11 Wolfgang Loitzl Austria 159 -385
12 Severin Freund Niemcy 142 -402
13 Richard Freitag Niemcy 135 -409
14 Rune Velta Norwegia 129 -415
15 Martin Koch Austria 126 -418
16 Maciej Kot Polska 108 -436
17 Anders Jacobsen Norwegia 100 -444
  Noriaki Kasai Japonia 100 -444
19 Anders Bardal Norwegia 82 -462
  Jaka Hvala Słowenia 82 -462
21 Anders Fannemel Norwegia 81 -463
22 Daiki Ito Japonia 76 -468
23 Tom Hilde Norwegia 62 -482
24 Michael Hayboeck Austria 53 -491
25 Antonin Hajek Czechy 49 -495
26 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -496
27 Cestmir Kozisek Czechy 46 -498
28 Sebastian Colloredo Włochy 44 -500
29 Maximilian Mechler Niemcy 43 -501
30 Krzysztof Miętus Polska 42 -502
31 Denis Kornilov Rosja 40 -504
32 Vladimir Zografski Bułgaria 37 -507
  Stefan Kraft Austria 37 -507
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -517
35 Kaarel Nurmsalu Estonia 25 -519
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 25 -519
37 Andraz Pograjc Słowenia 21 -523
  Olli Muotka Finlandia 21 -523
39 Lukas Hlava Czechy 20 -524
40 Gregor Deschwanden Szwajcaria 19 -525
41 Andreas Wank Niemcy 18 -526
42 Dawid Kubacki Polska 14 -530
  Taku Takeuchi Japonia 14 -530
44 Roman Koudelka Czechy 13 -531
45 Marinus Kraus Niemcy 12 -532
  Andreas Wellinger Niemcy 12 -532
47 Karl Geiger Niemcy 11 -533
48 Manuel Fettner Austria 9 -535
49 Felix Schoft Niemcy 8 -536
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -536
51 Lukas Mueller Austria 7 -537
  Yuta Watase Japonia 7 -537
53 Davide Bresadola Włochy 5 -539
54 Andrea Morassi Włochy 4 -540
  Peter Frenette USA 4 -540
56 Reruhi Shimizu Japonia 3 -541
57 Matjaz Pungertar Słowenia 2 -542
58 Krzysztof Biegun Polska 1 -543
Wyniki konkursów
26.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
27.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
16.02.2013 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
22.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
24.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2012/2013

Puchar ¦wiata w lotach 2012/2013

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich