Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2020/2021
05.12.2020 15:00 Lillehammer Norwegia HS-98 przesunięte
06.12.2020 15:00 Lillehammer Norwegia HS-140 przesunięte
18.12.2020 15:40 Ramsau Austria HS-98
09.01.2021 08:30 Sapporo Japonia HS-134 odwołane
10.01.2021 02:00 Sapporo Japonia HS-134 odwołane
15.01.2021 09:00 Zao Japonia HS-102 odwołane
16.01.2021 09:00 Zao Japonia HS-102 odwołane
17.01.2021 08:00 Zao Japonia HS-102 odwołane
23.01.2021 14:00 Ljubno Słowenia HS-94 druż.
24.01.2021 14:00 Ljubno Słowenia HS-94
30.01.2021 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 za Hinterzarten
31.01.2021 13:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 za Hinterzarten
05.02.2021 13:30 Hinzenbach Austria HS-90
06.02.2021 12:45 Hinzenbach Austria HS-90
07.02.2021 12:15 Hinzenbach Austria HS-90
11.02.2021 13:45 Pekin Chiny HS-106 odwołane
12.02.2021 13:45 Pekin Chiny HS-106 odwołane
13.02.2021   Lillehammer Norwegia HS-98 za 5.12, odwołane
14.02.2021   Lillehammer Norwegia HS-140 za 6.12, odwołane
18.02.2021 10:30 Rasnov Rumunia HS-97
19.02.2021 10:30 Rasnov Rumunia HS-97
20.02.2021 09:45 Rasnov Rumunia HS-97 druż. mix
14.03.2021 18:45 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, odwołane
16.03.2021 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, odwołane
18.03.2021 20:00 Trondheim Norwegia HS-138 Raw Air, odwołane
20.03.2021 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird
21.03.2021 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird
26.03.2021 13:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
27.03.2021 13:00 Czajkowski Rosja HS-102 druż.
28.03.2021 08:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nika Kriznar Słowenia 611  
2 Sara Takanashi Japonia 606 -5
3 Silje Opseth Norwegia 477 -134
4 Marita Kramer Austria 460 -151
5 Ema Klinec Słowenia 406 -205
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 364 -247
7 Maren Lundby Norwegia 338 -273
8 Eirin Maria Kvandal Norwegia 249 -362
9 Irina Avvakumova Rosja 237 -374
10 Katharina Althaus Niemcy 203 -408
11 Ursa Bogataj Słowenia 189 -422
12 Sophie Sorschag Austria 175 -436
13 Chiara Hoelzl Austria 172 -439
14 Nozomi Maruyama Japonia 157 -454
15 Yuki Ito Japonia 147 -464
16 Anna Rupprecht Niemcy 144 -467
  Julia Clair Francja 144 -467
18 Jerneja Brecl Słowenia 140 -471
19 Lisa Eder Austria 135 -476
20 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 132 -479
21 Anna Odine Stroem Norwegia 126 -485
22 Lara Malsiner Włochy 89 -522
23 Spela Rogelj Słowenia 81 -530
24 Eva Pinkelnig Austria 72 -539
25 Jessica Malsiner Włochy 67 -544
26 Josephine Pagnier Francja 62 -549
27 Carina Vogt Niemcy 59 -552
28 Sofia Tikhonova Rosja 58 -553
29 Luisa Goerlich Niemcy 41 -570
30 Irma Makhinia Rosja 40 -571
31 Julia Kykkänen Finlandia 38 -573
32 Kaori Iwabuchi Japonia 35 -576
33 Selina Freitag Niemcy 32 -579
34 Klara Ulrichova Czechy 31 -580
35 Karolina Indrackova Czechy 25 -586
  Yuka Seto Japonia 25 -586
37 Julia Muehlbacher Austria 20 -591
38 Juliane Seyfarth Niemcy 19 -592
39 Katra Komar Słowenia 16 -595
40 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 12 -599
41 Agnes Reisch Niemcy 11 -600
42 Kristina Prokopieva Rosja 10 -601
43 Jenny Rautionaho Finlandia 9 -602
44 Anna Twardosz Polska 8 -603
45 Anna Shpyneva Rosja 7 -604
46 Kinga Rajda Polska 1 -610
  Kamila Karpiel Polska 1 -610
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2018  
2 Norwegia Norwegia 1872 -146
3 Austria Austria 1848 -170
4 Japonia Japonia 1345 -673
5 Niemcy Niemcy 809 -1209
6 Rosja Rosja 577 -1441
7 Francja Francja 331 -1687
8 Włochy Włochy 156 -1862
9 Polska Polska 110 -1908
10 Czechy Czechy 56 -1962
11 Finlandia Finlandia 47 -1971
12 Rumunia Rumunia 12 -2006
Wyniki konkursów
18.12.2020 Ramsau Austria HS-98
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
23.01.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzcy: Słowenia
24.01.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Eirin Maria Kvandal (Norwegia)
30.01.2021 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
31.01.2021 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
05.02.2021 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
06.02.2021 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
07.02.2021 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.02.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
19.02.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
20.02.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Norwegia
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
M¦ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
M¦ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
M¦ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich