Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020
07.12.2019 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140
08.12.2019 14:00 Lillehammer Norwegia HS-140
14.12.2019 14:30 Klingenthal Niemcy HS-140
11.01.2020 08:30 Sapporo Japonia HS-134 nocny
12.01.2020 02:00 Sapporo Japonia HS-134
17.01.2020 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny
18.01.2020 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny, druż.
19.01.2020 08:00 Zao Japonia HS-102 nocny
25.01.2020 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
26.01.2020 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
01.02.2020 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137
02.02.2020 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-137
08.02.2020 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
09.02.2020 14:30 Hinzenbach Austria HS-90
22.02.2020 11:30 Ljubno Słowenia HS-94 druż.
23.02.2020 11:30 Ljubno Słowenia HS-94
08.03.2020 18:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, odwołany
09.03.2020 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, za Oslo
10.03.2020 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air
12.03.2020 20:00 Trondheim Norwegia HS-140 Raw Air, odwołany
14.03.2020 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, odwołany
15.03.2020 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, odwołany
19.03.2020 13:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird, odwołany
20.03.2020 08:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1220  
2 Chiara Hoelzl Austria 1155 -65
3 Eva Pinkelnig Austria 1029 -191
4 Sara Takanashi Japonia 785 -435
5 Katharina Althaus Niemcy 617 -603
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 506 -714
7 Nika Kriznar Słowenia 497 -723
8 Ema Klinec Słowenia 496 -724
9 Marita Kramer Austria 475 -745
10 Silje Opseth Norwegia 472 -748
11 Juliane Seyfarth Niemcy 414 -806
12 Yuki Ito Japonia 380 -840
13 Nozomi Maruyama Japonia 355 -865
14 Jacqueline Seifriedsberger Austria 321 -899
15 Lara Malsiner Włochy 315 -905
16 Sofia Tikhonova Rosja 242 -978
17 Anna Odine Stroem Norwegia 237 -983
18 Yuka Seto Japonia 183 -1037
19 Irina Avvakumova Rosja 176 -1044
20 Luisa Goerlich Niemcy 165 -1055
21 Lisa Eder Austria 154 -1066
22 Spela Rogelj Słowenia 150 -1070
23 Lidiia Iakovleva Rosja 147 -1073
24 Svenja Wuerth Niemcy 115 -1105
25 Julia Clair Francja 108 -1112
26 Selina Freitag Niemcy 103 -1117
27 Katra Komar Słowenia 95 -1125
28 Kinga Rajda Polska 93 -1127
29 Agnes Reisch Niemcy 75 -1145
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 58 -1162
31 Ursa Bogataj Słowenia 53 -1167
32 Josephine Pagnier Francja 48 -1172
33 Anna Shpyneva Rosja 41 -1179
34 Kaori Iwabuchi Japonia 30 -1190
  Elena Runggaldier Włochy 30 -1190
36 Irma Makhinia Rosja 28 -1192
37 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1198
38 Xueyao Li Chiny 21 -1199
39 Jerneja Brecl Słowenia 19 -1201
40 Sophie Sorschag Austria 17 -1203
41 Julia Kykkänen Finlandia 14 -1206
42 Virag Voros Węgry 12 -1208
43 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 8 -1212
44 Ksenia Kablukova Rosja 7 -1213
  Stepanka Ptackova Czechy 7 -1213
46 Lucile Morat Francja 5 -1215
47 Astrid Norstedt Szwecja 3 -1217
  Yuka Kobayashi Japonia 3 -1217
  Susanna Forsstroem Finlandia 3 -1217
50 Maja Vtic Słowenia 2 -1218
51 Guylim Park Korea Pd. 1 -1219
  Manuela Malsiner Włochy 1 -1219
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4457  
2 Norwegia Norwegia 2537 -1920
3 Japonia Japonia 2086 -2371
4 Niemcy Niemcy 1889 -2568
5 Słowenia Słowenia 1862 -2595
6 Rosja Rosja 1091 -3366
7 Włochy Włochy 596 -3861
8 Francja Francja 183 -4274
9 Polska Polska 143 -4314
10 Czechy Czechy 107 -4350
11 Finlandia Finlandia 67 -4390
12 Rumunia Rumunia 58 -4399
13 Chiny Chiny 21 -4436
14 Węgry Węgry 12 -4445
15 Szwecja Szwecja 3 -4454
16 Korea Pd. Korea Pd. 1 -4456
Wyniki konkursów
07.12.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
08.12.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
11.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
12.01.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
17.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
18.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzcy: Austria
19.01.2020 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
25.01.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
26.01.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
01.02.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
02.02.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
08.02.2020 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
09.02.2020 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
22.02.2020 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzcy: Austria
23.02.2020 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
09.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
10.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020

Puchar ¦wiata kobiet 2019/2020

Kalendarium
Ernest Prislic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich