TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2013
Period 1
29.06.2013 11:00 Stams Austria HS-115 K-105
30.06.2013 10:30 Stams Austria HS-115 K-105
06.07.2013 10:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
07.07.2013 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
03.08.2013 17:15 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
04.08.2013 09:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
Period 2
14.09.2013 18:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
15.09.2013 10:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
21.09.2013 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
22.09.2013 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marinus Kraus Niemcy 409  
2 Jakub Janda Czechy 401 -8
3 Krzysztof Biegun Polska 292 -117
4 Klemens Murańka Polska 273 -136
5 Daniel Wenig Niemcy 268 -141
6 Cestmir Kozisek Czechy 264 -145
7 Jernej Damjan Słowenia 237 -172
8 Markus Eisenbichler Niemcy 200 -209
9 Rok Justin Słowenia 193 -216
10 Stephan Leyhe Niemcy 191 -218
  Nejc Dezman Słowenia 191 -218
12 Peter Prevc Słowenia 171 -238
13 Bartłomiej Kłusek Polska 157 -252
14 Aleksander Zniszczoł Polska 148 -261
15 Markus Schiffner Austria 126 -283
  Jan Ziobro Polska 126 -283
17 Michael Hayboeck Austria 125 -284
18 Jarkko Määttä Finlandia 124 -285
19 Thomas Diethart Austria 120 -289
20 Robert Johansson Norwegia 114 -295
21 Roberto Dellasega Włochy 112 -297
22 Martin Koch Austria 111 -298
23 Jaka Hvala Słowenia 105 -304
24 Jan Maylaender Niemcy 96 -313
  Anze Lanisek Słowenia 96 -313
26 Pius Paschke Niemcy 95 -314
27 Jan Matura Czechy 94 -315
28 Manuel Poppinger Austria 90 -319
29 Dominik Maylaender Niemcy 82 -327
30 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 81 -328
31 Mikhail Maksimochkin Rosja 80 -329
32 Stefan Hula Polska 78 -331
33 Marco Grigoli Szwajcaria 77 -332
34 Vincent Descombes Sevoie Francja 72 -337
  Miran Zupancic Słowenia 72 -337
  Krzysztof Leja Polska 72 -337
37 Nicholas Fairall USA 68 -341
  Christoph Stauder Austria 68 -341
39 Ulrich Wohlgenannt Austria 67 -342
40 Tomaz Naglic Słowenia 66 -343
41 Krzysztof Miętus Polska 64 -345
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 64 -345
43 Matjaz Pungertar Słowenia 62 -347
44 Grzegorz Miętus Polska 60 -349
45 Mitja Meznar Słowenia 56 -353
46 Johan Martin Brandt Norwegia 53 -356
47 Pasi Ahonen Finlandia 50 -359
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 50 -359
49 Phillip Sjoeen Norwegia 45 -364
50 Felix Schoft Niemcy 44 -365
51 Matic Kramarsic Słowenia 41 -368
52 Jakub Wolny Polska 39 -370
53 Olli Muotka Finlandia 37 -372
  Łukasz Rutkowski Polska 37 -372
55 Przemysław Kantyka Polska 34 -375
56 Ronan Lamy Chappuis Francja 33 -376
57 Andraz Pograjc Słowenia 32 -377
58 Jurij Tepes Słowenia 31 -378
59 Sebastian Klinga Finlandia 28 -381
60 Cene Prevc Słowenia 27 -382
61 Danny Queck Niemcy 26 -383
  Markus Eggenhofer Austria 26 -383
  Santeri Ylitapio Finlandia 26 -383
64 Vegard Swensen Norwegia 24 -385
65 Simen Key Grimsrud Norwegia 22 -387
66 Elias Tollinger Austria 20 -389
  Ernest Prislic Słowenia 20 -389
68 Stefan Hayboeck Austria 18 -391
69 Davide Bresadola Włochy 16 -393
70 Dusty Korek Kanada 15 -394
  Robert Kranjec Słowenia 15 -394
72 Anssi Koivuranta Finlandia 14 -395
73 Joachim Hauer Norwegia 13 -396
  Daniel Andre Tande Norwegia 13 -396
  Adam Ruda Polska 13 -396
  Philipp Aschenwald Austria 13 -396
77 Martin Cikl Czechy 12 -397
  Aapo Lehtinen Finlandia 12 -397
79 Kevin Horlacher Niemcy 11 -398
80 Francois Braud Francja 10 -399
81 Espen Enger Halvorsen Norwegia 9 -400
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -400
  Anze Semenic Słowenia 9 -400
  Killian Peier Szwajcaria 9 -400
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -400
86 Nicholas Alexander USA 8 -401
  Antti Aalto Finlandia 8 -401
  Borek Sedlak Czechy 8 -401
  Johann Andre Forfang Norwegia 8 -401
  Ziga Mandl Słowenia 8 -401
  David Zauner Austria 8 -401
92 Alexander Sardyko Rosja 7 -402
  Clemens Aigner Austria 7 -402
94 Sami Heiskanen Finlandia 5 -404
  Jan Fuhre Norwegia 5 -404
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 5 -404
  Seou Choi Korea Pd. 5 -404
98 Chris Lamb USA 4 -405
  Peter Frenette USA 4 -405
  Simon Greiderer Austria 4 -405
  Sebastian Colloredo Włochy 4 -405
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -405
103 Petr Chaadaev Rosja 3 -406
  Miika Ylipulli Finlandia 3 -406
105 Pascal Kaelin Szwajcaria 2 -407
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 2 -407
  Daniele Varesco Włochy 2 -407
108 Michael Dreher Niemcy 1 -408
  Christian Heim Niemcy 1 -408
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1432  
2 Niemcy Niemcy 1424 -8
3 Polska Polska 1393 -39
4 Austria Austria 803 -629
5 Czechy Czechy 779 -653
6 Norwegia Norwegia 437 -995
7 Finlandia Finlandia 307 -1125
8 Włochy Włochy 134 -1298
9 Francja Francja 115 -1317
10 Rosja Rosja 90 -1342
11 Szwajcaria Szwajcaria 88 -1344
12 USA USA 84 -1348
13 Kanada Kanada 79 -1353
14 Korea Pd. Korea Pd. 20 -1412
15 Kazachstan Kazachstan 9 -1423
16 Estonia Estonia 5 -1427
Wyniki konkursów
29.06.2013 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.06.2013 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
06.07.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
07.07.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
03.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
14.09.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
15.09.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
21.09.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.09.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »