TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2011
Period 1
02.07.2011   Kranj Słowenia HS-109 K-100
03.07.2011   Kranj Słowenia HS-109 K-100
09.07.2011   Stams Austria HS-115 K-105
10.07.2011   Stams Austria HS-115 K-105
30.07.2011 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
31.07.2011 10:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
10.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
17.09.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
18.09.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
24.09.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
25.09.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Aleksander Zniszczoł Polska 541  
2 Peter Prevc Słowenia 470 -71
3 Andreas Wank Niemcy 426 -115
4 Stefan Kraft Austria 345 -196
5 Piotr Żyła Polska 272 -269
6 Anders Fannemel Norwegia 255 -286
7 Jure Sinkovec Słowenia 216 -325
8 Robert Hrgota Słowenia 191 -350
9 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 158 -383
10 Manuel Poppinger Austria 157 -384
11 Bartłomiej Kłusek Polska 155 -386
12 Matjaz Pungertar Słowenia 152 -389
13 Vladimir Zografski Bułgaria 140 -401
14 Robert Kranjec Słowenia 132 -409
  Kenneth Gangnes Norwegia 132 -409
16 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130 -411
17 Junshiro Kobayashi Japonia 128 -413
18 Daniel Huber Austria 124 -417
19 Atle Pedersen Roensen Norwegia 123 -418
20 Grzegorz Miętus Polska 122 -419
21 David Winkler Niemcy 120 -421
22 Dawid Kubacki Polska 118 -423
23 Anton Kalinitschenko Rosja 110 -431
24 Andrea Morassi Włochy 105 -436
25 Tom Hilde Norwegia 100 -441
26 Anders Bardal Norwegia 95 -446
27 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 88 -453
28 Matic Kramarsic Słowenia 82 -459
29 Markus Eisenbichler Niemcy 79 -462
30 Tomaz Naglic Słowenia 78 -463
31 Dimitry Ipatov Rosja 75 -466
32 Tomasz Byrt Polska 74 -467
33 Georg Späth Niemcy 69 -472
34 Dejan Judez Słowenia 65 -476
35 Primoz Pikl Słowenia 64 -477
36 Ondrej Vaculik Czechy 62 -479
  Kaarel Nurmsalu Estonia 62 -479
38 Klemens Murańka Polska 61 -480
39 Jan Ziobro Polska 58 -483
40 Antonin Hajek Czechy 56 -485
41 Nejc Dezman Słowenia 53 -488
42 Felix Brodauf Niemcy 51 -490
43 Rok Urbanc Słowenia 48 -493
44 Felix Schoft Niemcy 47 -494
  Johannes Obermayr Austria 47 -494
  Taro Takayanagi Japonia 47 -494
47 Andreas Strolz Austria 45 -496
  Alexander Sardyko Rosja 45 -496
49 Marco Grigoli Szwajcaria 40 -501
50 Martin Cikl Czechy 38 -503
51 Rok Zima Słowenia 37 -504
  Vincent Descombes Sevoie Francja 37 -504
53 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 35 -506
54 Kento Sakuyama Japonia 33 -508
55 Maciej Kot Polska 32 -509
  Davide Bresadola Włochy 32 -509
57 Thomas Thurnbichler Austria 30 -511
  Kenshiro Ito Japonia 30 -511
59 Seou Choi Korea Pd. 29 -512
  Jason Lamy Chappuis Francja 29 -512
61 Jakub Kot Polska 27 -514
62 Danny Queck Niemcy 25 -516
63 Joachim Hauer Norwegia 24 -517
  Robert Johansson Norwegia 24 -517
  Michael Neumayer Niemcy 24 -517
66 Krzysztof Miętus Polska 23 -518
67 Tobias Bogner Niemcy 22 -519
68 Daniel Wenig Niemcy 21 -520
69 Johan Martin Brandt Norwegia 19 -522
70 Reruhi Shimizu Japonia 18 -523
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 18 -523
72 Florian Horst Niemcy 17 -524
73 Mitja Meznar Słowenia 16 -525
74 Diego Dellasega Włochy 14 -527
75 Lukas Mueller Austria 13 -528
76 Carl Nordin Szwecja 10 -531
  Marinus Kraus Niemcy 10 -531
  Sebastien Lacroix Francja 10 -531
79 David Unterberger Austria 9 -532
  Kevin Horlacher Niemcy 9 -532
  Francois Braud Francja 9 -532
  Stephan Leyhe Niemcy 9 -532
83 Thomas Lackner Austria 7 -534
84 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -535
85 Andraz Pograjc Słowenia 5 -536
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 5 -536
  Peter Frenette USA 5 -536
  Rok Justin Słowenia 5 -536
89 Vitaliy Shumbarets Ukraina 4 -537
90 Cestmir Kozisek Czechy 3 -538
  Vojtech Stursa Czechy 3 -538
  Daniel Lackner Austria 3 -538
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -538
94 Tobias Lugert Niemcy 2 -539
  Matej Dobovsek Słowenia 2 -539
  Ziga Mandl Słowenia 2 -539
97 Niklas Wangler Niemcy 1 -540
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -540
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 1 -540
  Anze Lanisek Słowenia 1 -540
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1619  
2 Polska Polska 1483 -136
3 Norwegia Norwegia 1023 -596
4 Niemcy Niemcy 932 -687
5 Austria Austria 780 -839
6 Rosja Rosja 265 -1354
7 Japonia Japonia 256 -1363
8 Czechy Czechy 162 -1457
9 Włochy Włochy 151 -1468
10 Bułgaria Bułgaria 140 -1479
11 Kanada Kanada 130 -1489
12 Francja Francja 85 -1534
13 Estonia Estonia 63 -1556
14 Szwajcaria Szwajcaria 58 -1561
15 Korea Pd. Korea Pd. 35 -1584
16 Szwecja Szwecja 11 -1608
17 USA USA 5 -1614
18 Ukraina Ukraina 4 -1615
19 Kazachstan Kazachstan 3 -1616
Wyniki konkursów
02.07.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.07.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
09.07.2011 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.07.2011 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
30.07.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
31.07.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
10.09.2011 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
11.09.2011 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
24.09.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
25.09.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »