TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2006
Period 1
07.07.2006   Velenje Słowenia HS-94 K-85 otwarcie
08.07.2006   Velenje Słowenia HS-94 K-85
22.07.2006   Villach Austria HS-100 K-90
23.07.2006   Villach Austria HS-100 K-90
29.07.2006   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
30.07.2006   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
19.08.2006 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
20.08.2006 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 410  
2 Rok Benkovic Słowenia 366 -44
3 Primoz Pikl Słowenia 293 -117
4 Jan Mazoch Czechy 292 -118
5 Thomas Lobben Norwegia 251 -159
6 Mario Innauer Austria 242 -168
7 Balthasar Schneider Austria 211 -199
8 Andreas Vilberg Norwegia 198 -212
9 Kenshiro Ito Japonia 180 -230
  Wolfgang Loitzl Austria 180 -230
  Antonin Hajek Czechy 180 -230
  Martin Schmitt Niemcy 180 -230
13 Julian Musiol Niemcy 171 -239
14 Stephan Hocke Niemcy 166 -244
15 Wojciech Skupień Polska 165 -245
16 Gregor Schlierenzauer Austria 136 -274
17 Christian Ulmer Niemcy 130 -280
18 Stefan Kaiser Austria 116 -294
19 Daniel Lackner Austria 101 -309
20 Luka Bardorfer Słowenia 95 -315
21 Tomasz Pochwała Polska 92 -318
22 Roland Mueller Austria 90 -320
23 Andreas Wank Niemcy 88 -322
  Arthur Pauli Austria 88 -322
25 Jörg Ritzerfeld Niemcy 80 -330
26 Rok Urbanc Słowenia 68 -342
27 Robert Kranjec Słowenia 64 -346
28 Jurij Tepes Słowenia 58 -352
  Jan Matura Czechy 58 -352
30 Thomas Thurnbichler Austria 56 -354
31 Michael Möllinger Szwajcaria 52 -358
32 Lukas Hlava Czechy 51 -359
33 Łukasz Rutkowski Polska 47 -363
34 Maximilian Mechler Niemcy 46 -364
35 Jon Aaraas Norwegia 37 -373
  Clint Jones USA 37 -373
37 Evgeni Plekhov Rosja 35 -375
38 Kalle Keituri Finlandia 32 -378
39 Jussi Hautamäki Finlandia 29 -381
  Georg Späth Niemcy 29 -381
  Jernej Damjan Słowenia 29 -381
42 Veli-Matti Lindström Finlandia 28 -382
43 Mitja Meznar Słowenia 27 -383
44 Pascal Bodmer Niemcy 24 -386
45 Andreas Strolz Austria 23 -387
  Florian Liegl Austria 23 -387
47 Piotr Żyła Polska 22 -388
  Tommy Egeberg Norwegia 22 -388
49 Jure Radelj Słowenia 21 -389
50 Gregory Baxter Kanada 20 -390
  Gorazd Robnik Słowenia 20 -390
52 Jure Bogataj Słowenia 19 -391
  Tomisław Tajner Polska 19 -391
54 Jaka Oblak Słowenia 18 -392
55 Petr Chaadaev Białoru¶ 17 -393
  Wojciech Tajner Polska 17 -393
57 Kimmo Yliriesto Finlandia 16 -394
  Arttu Lappi Finlandia 16 -394
59 Robert Hrgota Słowenia 14 -396
  Bastian Kaltenböck Austria 14 -396
  Trevor Morrice Kanada 14 -396
  Primoz Roglic Słowenia 14 -396
  David Unterberger Austria 14 -396
  Frantisek Vaculik Czechy 14 -396
65 Kim-Arild Tandberg Norwegia 13 -397
  Martin Mesik Słowacja 13 -397
67 Kai Bracht Niemcy 12 -398
68 Michael Neumayer Niemcy 11 -399
69 Terje Hilde Norwegia 10 -400
70 Erik Simon Niemcy 9 -401
  Jernej Kosnjek Słowenia 9 -401
72 Jaan Juris Estonia 8 -402
  Jure Sinkovec Słowenia 8 -402
74 Severin Freund Niemcy 7 -403
75 Tobias Bogner Niemcy 5 -405
76 Nejc Frank Słowenia 4 -406
  Stefan Read Kanada 4 -406
78 Andreas Aren Szwecja 3 -407
  Borek Sedlak Czechy 3 -407
  Dawid Kowal Polska 3 -407
  Illimar Paern Estonia 3 -407
82 Alexey Silaev Rosja 1 -409
  Johan Erikson Szwecja 1 -409
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 1 -409
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 1 -409
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1704  
2 Słowenia Słowenia 1127 -577
3 Niemcy Niemcy 958 -746
4 Czechy Czechy 598 -1106
5 Norwegia Norwegia 533 -1171
6 Polska Polska 365 -1339
7 Japonia Japonia 180 -1524
8 Finlandia Finlandia 121 -1583
9 Szwajcaria Szwajcaria 52 -1652
10 Kanada Kanada 38 -1666
11 USA USA 37 -1667
12 Rosja Rosja 36 -1668
13 Białoru¶ Białoru¶ 17 -1687
14 Słowacja Słowacja 13 -1691
15 Estonia Estonia 11 -1693
16 Szwecja Szwecja 4 -1700
Wyniki konkursów
07.07.2006 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Rok Benkovic (Słowenia)
08.07.2006 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Jan Mazoch (Czechy)
22.07.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
23.07.2006 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
29.07.2006 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
30.07.2006 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
19.08.2006 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Kenshiro Ito (Japonia)
20.08.2006 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »