Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2010/2011
Period 2
07.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
10.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
11.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
18.12.2010   Erzurum Turcja HS-109 K-95
19.12.2010   Erzurum Turcja HS-109 K-95
Period 3
27.12.2010   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2010   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
08.01.2011   Sapporo Japonia HS-134 K-120
08.01.2011   Sapporo Japonia HS-134 K-120
09.01.2011   Sapporo Japonia HS-100 K-90 przełożony z 7.01
12.01.2011 08:00 Pyeongchang Korea Pd. HS-140 K-125
13.01.2011 08:00 Pyeongchang Korea Pd. HS-140 K-125
22.01.2011 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
23.01.2011 13:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 5
29.01.2011 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
30.01.2011 11:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
05.02.2011 13:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
06.02.2011 10:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
Period 6
12.02.2011   Iron Mountain USA HS-133 K-120
13.02.2011   Iron Mountain USA HS-133 K-120
19.02.2011 14:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
20.02.2011 13:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
26.02.2011 12:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
27.02.2011 11:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
05.03.2011 12:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
06.03.2011 11:45 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
11.03.2011   Wisła Polska HS-134 K-120
12.03.2011   Wisła Polska HS-134 K-120 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rok Zima Słowenia 826  
2 Mario Innauer Austria 776 -50
3 Andreas Wank Niemcy 750 -76
4 Dejan Judez Słowenia 696 -130
5 Matjaz Pungertar Słowenia 693 -133
6 Stefan Thurnbichler Austria 667 -159
7 Felix Schoft Niemcy 631 -195
8 Maximilian Mechler Niemcy 592 -234
9 Andreas Stjernen Norwegia 573 -253
10 Matic Kramarsic Słowenia 562 -264
11 Julian Musiol Niemcy 556 -270
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 492 -334
13 Jure Sinkovec Słowenia 478 -348
14 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 460 -366
  Thomas Thurnbichler Austria 460 -366
16 Stephan Hocke Niemcy 418 -408
17 Manuel Poppinger Austria 416 -410
18 Michael Hayboeck Austria 400 -426
19 Robert Hrgota Słowenia 383 -443
20 Andreas Strolz Austria 359 -467
21 Anssi Koivuranta Finlandia 358 -468
22 Mitja Meznar Słowenia 344 -482
23 Matej Dobovsek Słowenia 336 -490
24 Primoz Pikl Słowenia 332 -494
25 Felix Brodauf Niemcy 299 -527
26 Markus Eisenbichler Niemcy 242 -584
27 Stefan Kraft Austria 241 -585
28 Kenneth Gangnes Norwegia 237 -589
29 Rafał ¦liż Polska 229 -597
30 Georg Späth Niemcy 217 -609
31 Thomas Diethart Austria 216 -610
32 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 210 -616
  Jernej Damjan Słowenia 210 -616
34 Johan Martin Brandt Norwegia 206 -620
35 Richard Freitag Niemcy 205 -621
36 Peter Frenette USA 202 -624
37 Ondrej Vaculik Czechy 186 -640
38 David Unterberger Austria 178 -648
39 Markus Eggenhofer Austria 177 -649
40 Rok Urbanc Słowenia 176 -650
41 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 175 -651
42 Maciej Kot Polska 169 -657
43 Kazuyoshi Funaki Japonia 166 -660
44 Olli Muotka Finlandia 160 -666
45 Danny Queck Niemcy 152 -674
46 Bartłomiej Kłusek Polska 147 -679
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -680
48 Jarkko Maatta Finlandia 137 -689
49 Tomaz Naglic Słowenia 129 -697
  David Winkler Niemcy 129 -697
51 Tomasz Byrt Polska 125 -701
52 Andreas Küttel Szwajcaria 124 -702
53 Florian Horst Niemcy 120 -706
54 Balthasar Schneider Austria 119 -707
55 Daniel Wenig Niemcy 118 -708
56 Atle Pedersen Roensen Norwegia 115 -711
57 Marco Grigoli Szwajcaria 114 -712
58 Markus Schiffner Austria 105 -721
59 Florian Schabereiter Austria 89 -737
  Piotr Żyła Polska 89 -737
61 Klemens Murańka Polska 85 -741
62 Luka Leban Słowenia 84 -742
63 Antonin Hajek Czechy 83 -743
64 Daniel Lackner Austria 80 -746
65 Martin Cikl Czechy 76 -750
66 Rune Velta Norwegia 75 -751
67 Daniel Huber Austria 73 -753
68 Yukon de Leeuw Kanada 72 -754
69 Marinus Kraus Niemcy 69 -757
70 Taro Takayanagi Japonia 68 -758
71 Gregor Deschwanden Szwajcaria 67 -759
  Tobias Bogner Niemcy 67 -759
  Marcin Bachleda Polska 67 -759
74 Sami Niemi Finlandia 65 -761
75 Kevin Horlacher Niemcy 60 -766
76 Davide Bresadola Włochy 59 -767
77 Jakub Kot Polska 56 -770
78 Oddvar Ystgaard Norwegia 54 -772
79 Diego Dellasega Włochy 51 -775
80 Heung Chul Choi Korea Pd. 50 -776
81 Jan Ziobro Polska 49 -777
82 Dawid Kubacki Polska 45 -781
83 Ziga Mandl Słowenia 42 -784
84 Anders Johnson USA 39 -787
85 Andrzej Zapotoczny Polska 36 -790
86 Primoz Peterka Słowenia 34 -792
  Hiroki Yamada Japonia 34 -792
88 Anders Fannemel Norwegia 32 -794
89 Grzegorz Miętus Polska 31 -795
  Georgiy Chervyakov Rosja 31 -795
91 Seou Choi Korea Pd. 29 -797
92 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -798
  Kento Sakuyama Japonia 28 -798
94 Kenshiro Ito Japonia 26 -800
95 Christian Ulmer Niemcy 25 -801
  Eric Mitchell Kanada 25 -801
  Chris Lamb USA 25 -801
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 25 -801
99 Stefan Hayboeck Austria 24 -802
  Harri Olli Finlandia 24 -802
101 Dimitry Ipatov Rosja 22 -804
102 Yuhei Sasaki Japonia 19 -807
  Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -807
104 Cestmir Kozisek Czechy 18 -808
105 Lukas Mueller Austria 17 -809
106 Jon Aaraas Norwegia 16 -810
107 Roberto Dellasega Włochy 14 -812
  Vincent Descombes Sevoie Francja 14 -812
109 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 13 -813
110 Christian Reiter Austria 12 -814
  Nicholas Alexander USA 12 -814
  Sho Suzuki Japonia 12 -814
113 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 11 -815
  Yusuke Narita Japonia 11 -815
115 Keita Umezaki Japonia 10 -816
  Michael Glasder USA 10 -816
  Pascal Egloff Szwajcaria 10 -816
  Alexander Sardyko Rosja 10 -816
119 Ronan Lamy Chappuis Francja 9 -817
  Alessio de Crignis Włochy 9 -817
121 Ulrich Wohlgenannt Austria 8 -818
122 Alexandre Mabboux Francja 7 -819
  Dmitriy Vassiliev Rosja 7 -819
124 Thomas Lackner Austria 6 -820
  Nicolas Mayer Francja 6 -820
  Bjoern Koch Austria 6 -820
127 Ilja Rosliakov Rosja 5 -821
  Łukasz Rutkowski Polska 5 -821
  Krzysztof Miętus Polska 5 -821
130 Fredrik Balkasen Szwecja 4 -822
  Jan Fuhre Norwegia 4 -822
132 Stephan Leyhe Niemcy 3 -823
  Tomoaki Endo Japonia 3 -823
  Takanobu Okabe Japonia 3 -823
135 David Viry Francja 2 -824
  Rok Justin Słowenia 2 -824
137 Espen Roee Norwegia 1 -825
  Robert Kuban Czechy 1 -825
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 1 -825
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 5327  
2 Niemcy Niemcy 4653 -674
3 Austria Austria 4430 -897
4 Norwegia Norwegia 2452 -2875
5 Polska Polska 1138 -4189
6 Finlandia Finlandia 973 -4354
7 Japonia Japonia 419 -4908
8 Czechy Czechy 364 -4963
9 Szwajcaria Szwajcaria 315 -5012
10 USA USA 288 -5039
11 Kanada Kanada 243 -5084
12 Włochy Włochy 133 -5194
13 Korea Pd. Korea Pd. 104 -5223
14 Rosja Rosja 75 -5252
15 Francja Francja 38 -5289
16 Szwecja Szwecja 4 -5323
17 Ukraina Ukraina 1 -5326
Wyniki konkursów
07.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
08.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
10.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)
11.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
18.12.2010 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzcy: Stefan Thurnbichler (Austria) / Anssi Koivuranta (Finlandia)
19.12.2010 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
27.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
28.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
08.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
08.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
09.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
12.01.2011 Pyeongchang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
13.01.2011 Pyeongchang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
22.01.2011 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
23.01.2011 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
29.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
30.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
05.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
06.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
12.02.2011 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
13.02.2011 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
19.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
20.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
26.02.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
27.02.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
05.03.2011 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
06.03.2011 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
11.03.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
12.03.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio + prolog przed 1. konkursem, HS 147
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
teraz
w TV
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich (odc. 22)
LIVE
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich