BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
19.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix kobiet 2019
26.07.2019 20:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
27.07.2019 11:55 Hinterzarten Niemcy HS-108 mix
09.08.2019 18:00 Courchevel Francja HS-135
18.08.2019 10:30 Frenstat Czechy HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nika Kriznar Słowenia 200  
  Sara Takanashi Japonia 200  
3 Juliane Seyfarth Niemcy 172 -28
4 Ursa Bogataj Słowenia 160 -40
5 Maren Lundby Norwegia 125 -75
6 Chiara Hoelzl Austria 98 -102
7 Lara Malsiner Włochy 88 -112
8 Josephine Pagnier Francja 81 -119
  Nozomi Maruyama Japonia 81 -119
10 Spela Rogelj Słowenia 78 -122
11 Jacqueline Seifriedsberger Austria 67 -133
  Maja Vtic Słowenia 67 -133
13 Agnes Reisch Niemcy 66 -134
14 Anna Shpyneva Rosja 51 -149
  Alexandra Kustova Rosja 51 -149
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 51 -149
17 Katharina Althaus Niemcy 48 -152
18 Karolina Indrackova Czechy 47 -153
19 Yuka Seto Japonia 34 -166
20 Sofia Tikhonova Rosja 33 -167
21 Luisa Goerlich Niemcy 32 -168
22 Silje Opseth Norwegia 31 -169
23 Katra Komar Słowenia 30 -170
  Jerneja Brecl Słowenia 30 -170
  Lidiia Iakovleva Rosja 30 -170
26 Misaki Shigeno Japonia 26 -174
27 Julia Kykkänen Finlandia 17 -183
  Yuki Ito Japonia 17 -183
  Lisa Eder Austria 17 -183
30 Rio Seto Japonia 13 -187
  Elena Runggaldier Włochy 13 -187
32 Selina Freitag Niemcy 12 -188
  Gyda Westvold Hansen Norwegia 12 -188
34 Lucile Morat Francja 10 -190
35 Haruka Iwasa Japonia 9 -191
36 Virag Voros Węgry 8 -192
  Irina Avvakumova Rosja 8 -192
38 Claudia Purker Austria 7 -193
  Oceane Avocat Gros Francja 7 -193
40 Manuela Malsiner Włochy 6 -194
  Shihori Oi Japonia 6 -194
42 Klara Ulrichova Czechy 5 -195
43 Zdenka Pesatova Czechy 4 -196
44 Machiko Kubota Japonia 2 -198
  Astrid Norstedt Szwecja 2 -198
46 Stepanka Ptackova Czechy 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 715  
2 Japonia Japonia 563 -152
3 Niemcy Niemcy 530 -185
4 Austria Austria 314 -401
5 Norwegia Norwegia 268 -447
6 Rosja Rosja 248 -467
7 Włochy Włochy 132 -583
8 Czechy Czechy 107 -608
9 Francja Francja 98 -617
10 Rumunia Rumunia 51 -664
11 Finlandia Finlandia 17 -698
12 Węgry Węgry 8 -707
13 Szwecja Szwecja 2 -713
Wyniki konkursów
26.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzcy: Niemcy
09.08.2019 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.08.2019 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2019

Letnia Grand Prix kobiet 2019

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:47
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich