Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2008
Period 1
26.07.2008   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
27.07.2008   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
01.08.2008   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N, nocny
03.08.2008   Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
05.08.2008   Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
30.08.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
30.08.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 za 29.08
13.09.2008   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
14.09.2008   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
03.10.2008   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
04.10.2008   Liberec Czechy HS-140 K-120 nocny, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 670  
2 Simon Ammann Szwajcaria 617 -53
3 Michael Uhrmann Niemcy 346 -324
4 Andreas Küttel Szwajcaria 326 -344
5 Andreas Kofler Austria 318 -352
6 Daiki Ito Japonia 264 -406
7 Thomas Morgenstern Austria 234 -436
8 Georg Späth Niemcy 230 -440
9 Michael Neumayer Niemcy 227 -443
10 Martin Schmitt Niemcy 183 -487
11 Roman Koudelka Czechy 172 -498
  Harri Olli Finlandia 172 -498
13 Martin Koch Austria 171 -499
14 Łukasz Rutkowski Polska 146 -524
15 Taku Takeuchi Japonia 143 -527
16 Kalle Keituri Finlandia 137 -533
17 Maciej Kot Polska 104 -566
18 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 102 -568
19 Emmanuel Chedal Francja 97 -573
20 Wolfgang Loitzl Austria 95 -575
21 Nikolay Karpenko Kazachstan 93 -577
22 Andreas Wank Niemcy 92 -578
  Shohei Tochimoto Japonia 92 -578
24 Ville Larinto Finlandia 91 -579
25 Denis Kornilov Rosja 89 -581
26 Anders Jacobsen Norwegia 86 -584
27 Anders Bardal Norwegia 82 -588
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 75 -595
29 Dmitriy Vassiliev Rosja 72 -598
30 Fumihisa Yumoto Japonia 71 -599
  Jurij Tepes Słowenia 71 -599
32 Kento Sakuyama Japonia 70 -600
  David Lazzaroni Francja 70 -600
34 Adam Małysz Polska 68 -602
35 Tom Hilde Norwegia 66 -604
36 Primoz Pikl Słowenia 63 -607
  Jakub Janda Czechy 63 -607
  Marcin Bachleda Polska 63 -607
39 Stephan Hocke Niemcy 61 -609
40 Felix Schoft Niemcy 60 -610
41 Noriaki Kasai Japonia 59 -611
42 Heung Chul Choi Korea Pd. 57 -613
43 Yuta Watase Japonia 55 -615
44 Bastian Kaltenböck Austria 54 -616
  Borek Sedlak Czechy 54 -616
46 Pavel Karelin Rosja 53 -617
47 Vincent Descombes Sevoie Francja 50 -620
48 Matic Kramarsic Słowenia 49 -621
49 Ilja Rosliakov Rosja 45 -625
50 Sigurd Pettersen Norwegia 43 -627
51 Nicolas Fettner Austria 42 -628
52 Alexey Korolev Kazachstan 36 -634
53 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 34 -636
54 Ondrej Vaculik Czechy 33 -637
55 Jernej Damjan Słowenia 30 -640
56 Kenneth Gangnes Norwegia 29 -641
57 Sami Niemi Finlandia 27 -643
58 Stefan Thurnbichler Austria 25 -645
59 Markus Eggenhofer Austria 21 -649
  Dimitry Ipatov Rosja 21 -649
61 Robert Kranjec Słowenia 19 -651
62 Stefan Hula Polska 16 -654
63 Erik Simon Niemcy 14 -656
  Jan Matura Czechy 14 -656
65 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -657
66 Manuel Fettner Austria 11 -659
  Takanobu Okabe Japonia 11 -659
68 Yukio Sakano Japonia 10 -660
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -660
70 Mitja Meznar Słowenia 9 -661
  Primoz Peterka Słowenia 9 -661
72 Martin Cikl Czechy 7 -663
  Jure Bogataj Słowenia 7 -663
  Seou Choi Korea Pd. 7 -663
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2041  
2 Niemcy Niemcy 1563 -478
3 Szwajcaria Szwajcaria 943 -1098
4 Japonia Japonia 925 -1116
5 Norwegia Norwegia 733 -1308
6 Czechy Czechy 643 -1398
7 Finlandia Finlandia 640 -1401
8 Polska Polska 497 -1544
9 Słowenia Słowenia 317 -1724
10 Rosja Rosja 280 -1761
11 Francja Francja 217 -1824
12 Kazachstan Kazachstan 129 -1912
13 Korea Pd. Korea Pd. 98 -1943
Wyniki konkursów
26.07.2008 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
27.07.2008 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
01.08.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
03.08.2008 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
05.08.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.08.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.08.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
13.09.2008 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.09.2008 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.10.2008 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
04.10.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich