Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2019
13.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
14.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
08.08.2019 17:00 Szczyrk Polska HS-106
09.08.2019 11:00 Szczyrk Polska HS-106
14.09.2019 11:15 Lillehammer Norwegia HS-100
15.09.2019 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 odwołany
21.09.2019 10:15 Stams Austria HS-115
22.09.2019 09:15 Stams Austria HS-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marita Kramer Austria 280  
2 Gyda Westvold Hansen Norwegia 222 -58
3 Karolina Indrackova Czechy 172 -108
4 Claudia Purker Austria 152 -128
5 Kinga Rajda Polska 139 -141
6 Veronika Shishkina Kazachstan 130 -150
7 Kristina Prokopieva Rosja 125 -155
8 Valentina Sderzhikova Kazachstan 120 -160
  Misaki Shigeno Japonia 120 -160
10 Virag Voros Węgry 108 -172
11 Sara Takanashi Japonia 100 -180
  Eva Pinkelnig Austria 100 -180
13 Alina Borodina Rosja 95 -185
14 Josephine Pagnier Francja 90 -190
15 Yuki Ito Japonia 80 -200
16 Julia Huber Austria 77 -203
17 Aleksandra Barantceva Rosja 74 -206
18 Karoline Roestad Norwegia 72 -208
  Irma Machinya Rosja 72 -208
20 Rio Seto Japonia 68 -212
21 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 66 -214
22 Nozomi Maruyama Japonia 60 -220
  Ursa Bogataj Słowenia 60 -220
24 Jenny Rautionaho Finlandia 57 -223
25 Stepanka Ptackova Czechy 56 -224
  Ayaka Igarashi Japonia 56 -224
27 Kaede Narita Japonia 52 -228
28 Lucile Morat Francja 50 -230
  Ema Klinec Słowenia 50 -230
30 Klara Ulrichova Czechy 48 -232
31 Guy-Lim Park Korea Pd. 46 -234
  Kseniia Piskunova Rosja 46 -234
33 Anna Twardosz Polska 44 -236
  Zdenka Pesatova Czechy 44 -236
35 Karoline Lauvsland Norwegia 42 -238
36 Spela Rogelj Słowenia 40 -240
  Elizaveta Mokhova Rosja 40 -240
  Sarah Hendrickson USA 40 -240
39 Anna Jaekle Niemcy 39 -241
40 Alina Tukhtaeva Kazachstan 36 -244
  Haruka Iwasa Japonia 36 -244
  Selina Freitag Niemcy 36 -244
  Lara Malsiner Włochy 36 -244
44 Joanna Szwab Polska 35 -245
45 Oceane Avocat Gros Francja 34 -246
46 Dayana Pekha Kazachstan 32 -248
  Ksenia Kablukova Rosja 32 -248
  Katra Komar Słowenia 32 -248
  Sophie Sorschag Austria 32 -248
50 Tetyana Pylypchuk Ukraina 30 -250
51 Kaori Iwabuchi Japonia 29 -251
  Maja Vtic Słowenia 29 -251
53 Amina Tukhtaeva Kazachstan 28 -252
54 Nina Lussi USA 26 -254
55 Elisabeth Raudaschl Austria 24 -256
  Yuka Seto Japonia 24 -256
57 Anna Hoffmann USA 21 -259
  Shihori Oi Japonia 21 -259
59 Pia Mazi Słowenia 20 -260
  Fangyu Zhou Chiny 20 -260
  Lisa Eder Austria 20 -260
62 Natasha Bodnarchuk Kanada 18 -262
63 Manuela Malsiner Włochy 16 -264
64 Josephin Laue Niemcy 15 -265
65 Pauline Hessler Niemcy 14 -266
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 14 -266
67 Machiko Kubota Japonia 13 -267
68 Lara Logar Słowenia 12 -268
  Julia Muehlbacher Austria 12 -268
70 Luisa Goerlich Niemcy 11 -269
  Arantxa Lancho Niemcy 11 -269
72 Annika Belshaw USA 10 -270
73 Nicole Konderla Polska 8 -272
74 Michelle Goebel Niemcy 4 -276
75 Logan Sankey USA 2 -278
76 Nicole Maurer Kanada 1 -279
  Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 1 -279
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 697  
2 Japonia Japonia 659 -38
3 Rosja Rosja 484 -213
4 Norwegia Norwegia 403 -294
5 Kazachstan Kazachstan 346 -351
6 Czechy Czechy 320 -377
7 Słowenia Słowenia 243 -454
8 Polska Polska 226 -471
9 Francja Francja 174 -523
10 Niemcy Niemcy 144 -553
11 Węgry Węgry 108 -589
12 USA USA 99 -598
13 Finlandia Finlandia 57 -640
14 Włochy Włochy 52 -645
15 Korea Pd. Korea Pd. 46 -651
16 Ukraina Ukraina 30 -667
17 Chiny Chiny 20 -677
18 Kanada Kanada 19 -678
Wyniki konkursów
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
08.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
09.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
14.09.2019 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
21.09.2019 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich