Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2019
13.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
14.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
08.08.2019 17:00 Szczyrk Polska HS-106
09.08.2019 11:00 Szczyrk Polska HS-106
14.09.2019 11:15 Lillehammer Norwegia HS-100
15.09.2019 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 odwołany
21.09.2019 10:15 Stams Austria HS-115
22.09.2019 09:45 Stams Austria HS-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marita Kramer Austria 360  
2 Gyda Westvold Hansen Norwegia 222 -138
3 Karolina Indrackova Czechy 194 -166
4 Claudia Purker Austria 159 -201
5 Eva Pinkelnig Austria 150 -210
  Ema Klinec Słowenia 150 -210
7 Kinga Rajda Polska 148 -212
8 Josephine Pagnier Francja 135 -225
9 Veronika Shishkina Kazachstan 130 -230
10 Kristina Prokopieva Rosja 125 -235
11 Virag Voros Węgry 121 -239
12 Misaki Shigeno Japonia 120 -240
  Valentina Sderzhikova Kazachstan 120 -240
  Ursa Bogataj Słowenia 120 -240
15 Sara Takanashi Japonia 100 -260
16 Alina Borodina Rosja 95 -265
17 Yuki Ito Japonia 80 -280
18 Julia Huber Austria 79 -281
19 Lara Malsiner Włochy 76 -284
  Spela Rogelj Słowenia 76 -284
21 Aleksandra Barantceva Rosja 74 -286
22 Karoline Roestad Norwegia 72 -288
  Irma Machinya Rosja 72 -288
24 Sarah Hendrickson USA 69 -291
25 Rio Seto Japonia 68 -292
26 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 66 -294
27 Lucile Morat Francja 65 -295
28 Stepanka Ptackova Czechy 64 -296
29 Nozomi Maruyama Japonia 60 -300
30 Anna Twardosz Polska 57 -303
  Jenny Rautionaho Finlandia 57 -303
32 Ayaka Igarashi Japonia 56 -304
33 Maja Vtic Słowenia 53 -307
  Anna Jaekle Niemcy 53 -307
35 Katra Komar Słowenia 52 -308
  Oceane Avocat Gros Francja 52 -308
  Kaede Narita Japonia 52 -308
38 Klara Ulrichova Czechy 48 -312
39 Guy-Lim Park Korea Pd. 46 -314
  Kseniia Piskunova Rosja 46 -314
41 Zdenka Pesatova Czechy 44 -316
42 Karoline Lauvsland Norwegia 42 -318
  Manuela Malsiner Włochy 42 -318
44 Elizaveta Mokhova Rosja 40 -320
45 Joanna Szwab Polska 38 -322
46 Nina Lussi USA 37 -323
47 Haruka Iwasa Japonia 36 -324
  Selina Freitag Niemcy 36 -324
  Lisa Eder Austria 36 -324
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 36 -324
51 Elisabeth Raudaschl Austria 34 -326
52 Sophie Sorschag Austria 33 -327
53 Ksenia Kablukova Rosja 32 -328
  Dayana Pekha Kazachstan 32 -328
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 32 -328
56 Tetyana Pylypchuk Ukraina 30 -330
57 Kaori Iwabuchi Japonia 29 -331
58 Amina Tukhtaeva Kazachstan 28 -332
59 Yuka Seto Japonia 24 -336
60 Shihori Oi Japonia 21 -339
  Anna Hoffmann USA 21 -339
62 Pia Lilian Kuebler Niemcy 20 -340
  Pia Mazi Słowenia 20 -340
  Fangyu Zhou Chiny 20 -340
65 Natasha Bodnarchuk Kanada 18 -342
66 Josephin Laue Niemcy 15 -345
  Annika Belshaw USA 15 -345
68 Pauline Hessler Niemcy 14 -346
69 Machiko Kubota Japonia 13 -347
70 Lara Logar Słowenia 12 -348
  Julia Muehlbacher Austria 12 -348
72 Arantxa Lancho Niemcy 11 -349
  Luisa Goerlich Niemcy 11 -349
74 Nicole Konderla Polska 8 -352
75 Michelle Goebel Niemcy 4 -356
  Hannah Wiegele Austria 4 -356
77 Logan Sankey USA 2 -358
78 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 1 -359
  Nicole Maurer Kanada 1 -359
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 899  
2 Japonia Japonia 659 -240
3 Rosja Rosja 484 -415
4 Słowenia Słowenia 483 -416
5 Norwegia Norwegia 403 -496
6 Czechy Czechy 350 -549
7 Kazachstan Kazachstan 346 -553
8 Francja Francja 252 -647
9 Polska Polska 251 -648
10 Niemcy Niemcy 164 -735
11 USA USA 144 -755
12 Węgry Węgry 121 -778
13 Włochy Włochy 118 -781
14 Finlandia Finlandia 57 -842
15 Korea Pd. Korea Pd. 46 -853
16 Ukraina Ukraina 30 -869
17 Chiny Chiny 20 -879
18 Kanada Kanada 19 -880
Wyniki konkursów
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
08.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
09.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
14.09.2019 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
21.09.2019 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
22.09.2019 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich