Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2018
15.09.2018 10:15 Oslo Norwegia HS-106
16.09.2018 09:15 Oslo Norwegia HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 200  
2 Kaori Iwabuchi Japonia 160 -40
3 Ramona Straub Niemcy 110 -90
  Juliane Seyfarth Niemcy 110 -90
5 Yuka Seto Japonia 85 -115
6 Anna Shpynyeva Rosja 81 -119
7 Carina Vogt Niemcy 76 -124
8 Xueyao Li Chiny 56 -144
9 Marita Kramer Austria 53 -147
10 Claudia Purker Austria 51 -149
11 Mariia Iakovleva Rosja 48 -152
12 Valentina Sderzhikova Kazachstan 45 -155
13 Elisabeth Raudaschl Austria 37 -163
14 Anna Rupprecht Niemcy 36 -164
  Kinga Rajda Polska 36 -164
16 Julia Huber Austria 33 -167
17 Thea Sofie Kleven Norwegia 27 -173
18 Stepanka Ptackova Czechy 23 -177
19 Barbora Blazkova Czechy 22 -178
20 Jenny Nowak Niemcy 19 -181
21 Shihori Oi Japonia 18 -182
22 Karoline Roestad Norwegia 16 -184
  Rio Seto Japonia 16 -184
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 16 -184
25 Sophie Mair Austria 14 -186
26 Kristina Prokopieva Rosja 12 -188
27 Katharina Ellmauer Austria 11 -189
28 Tong Ma Chiny 9 -191
29 Alina Borodina Rosja 7 -193
30 Julia Tervahartiala Finlandia 6 -194
31 Veronika Shishkina Kazachstan 2 -198
32 Eirin Maria Kvandal Norwegia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 551  
2 Japonia Japonia 279 -272
3 Austria Austria 199 -352
4 Rosja Rosja 148 -403
5 Chiny Chiny 65 -486
6 Norwegia Norwegia 60 -491
7 Kazachstan Kazachstan 47 -504
8 Czechy Czechy 45 -506
9 Polska Polska 36 -515
10 Finlandia Finlandia 6 -545
Wyniki konkursów
15.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
16.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Ryoyu Kobayashi
40%
Timi Zajc
26%
Kamil Stoch
10%
Yukiya Sato
8%
Dawid Kubacki
8%
Keiichi Sato
4%
Naoki Nakamura
2%
inny skoczek
2%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich