TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2013
09.08.2013   Gerardmer Francja HS-72 K-65 odwołany
10.08.2013   Gerardmer Francja HS-72 K-65 odwołany
14.09.2013 14:50 Lillehammer Norwegia HS-106 K-90
15.09.2013 11:45 Lillehammer Norwegia HS-106 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ema Klinec Słowenia 200  
2 Line Jahr Norwegia 140 -60
  Jessica Jerome USA 140 -60
4 Helena Olsson Smeby Norwegia 95 -105
  Maren Lundby Norwegia 95 -105
6 Barbara Klinec Słowenia 72 -128
7 Gianina Ernst Niemcy 69 -131
8 Nina Lussi USA 68 -132
9 Pauline Hessler Niemcy 56 -144
10 Jasmine Sepandj Kanada 50 -150
  Anna Odine Stroem Norwegia 50 -150
12 Gyda Enger Norwegia 49 -151
13 Anniken Mork Norwegia 44 -156
14 Susanna Forsstroem Finlandia 34 -166
15 Marte Pauline Skinnes Norwegia 31 -169
16 Tonje Bakke Norwegia 29 -171
17 Sara Meloe Norwegia 27 -173
18 Karoline Roestad Norwegia 18 -182
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 578  
2 Słowenia Słowenia 272 -306
3 USA USA 208 -370
4 Niemcy Niemcy 125 -453
5 Kanada Kanada 50 -528
6 Finlandia Finlandia 34 -544
Wyniki konkursów
14.09.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
15.09.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »