TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2011
19.07.2011   Szczyrk Polska HS-106 K-95
22.07.2011   Zakopane Polska HS-94 K-85
13.08.2011   Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
14.08.2011   Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
19.08.2011   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
20.08.2011   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
10.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Coline Mattel Francja 539  
2 Sara Takanashi Japonia 436 -103
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 360 -179
4 Maja Vtic Słowenia 351 -188
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 325 -214
6 Katharina Althaus Niemcy 281 -258
7 Ayumi Watase Japonia 206 -333
8 Ema Klinec Słowenia 204 -335
9 Eva Logar Słowenia 201 -338
10 Lea Lemare Francja 189 -350
11 Melanie Faisst Niemcy 186 -353
  Lisa Demetz Włochy 186 -353
13 Elena Runggaldier Włochy 185 -354
14 Ursa Bogataj Słowenia 156 -383
15 Evelyn Insam Włochy 155 -384
16 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 152 -387
17 Anna Haefele Niemcy 132 -407
18 Yuki Ito Japonia 131 -408
19 Anna Rupprecht Niemcy 122 -417
20 Juliane Seyfarth Niemcy 119 -420
21 Julia Kykkänen Finlandia 108 -431
22 Spela Rogelj Słowenia 101 -438
23 Ulrike Graessler Niemcy 97 -442
24 Katja Pozun Słowenia 96 -443
25 Roberta D Agostina Włochy 88 -451
26 Julia Clair Francja 85 -454
27 Vladena Pustkova Czechy 75 -464
28 Jessica Jerome USA 64 -475
29 Line Jahr Norwegia 45 -494
30 Atsuko Tanaka Japonia 36 -503
31 Carina Vogt Niemcy 35 -504
32 Barbara Klinec Słowenia 33 -506
33 Yurika Hirayama Japonia 29 -510
  Katharina Keil Austria 29 -510
35 Jenna Mohr Niemcy 26 -513
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 26 -513
37 Ramona Straub Niemcy 24 -515
38 Michaela Dolezelova Czechy 23 -516
39 Anette Sagen Norwegia 22 -517
40 Maren Lundby Norwegia 20 -519
  Svenja Wuerth Niemcy 20 -519
  Lindsey Van USA 20 -519
43 Lucie Mikova Czechy 14 -525
44 Wendy Vuik Holandia 10 -529
  Veronika Zobel Niemcy 10 -529
46 Irina Avvakumova Rosja 9 -530
47 Gyda Enger Norwegia 7 -532
48 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 6 -533
49 Anja Tepes Słowenia 5 -534
50 Cornelia Roider Austria 4 -535
  Sofia Tikhonova Rosja 4 -535
52 Barbora Blazkova Czechy 2 -537
  Michaela Rajnochova Czechy 2 -537
54 Lucienne Hoeppner Niemcy 1 -538
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1147  
2 Niemcy Niemcy 1053 -94
3 Japonia Japonia 990 -157
4 Francja Francja 813 -334
5 Austria Austria 718 -429
6 Włochy Włochy 614 -533
7 Czechy Czechy 116 -1031
8 Finlandia Finlandia 108 -1039
9 Norwegia Norwegia 94 -1053
10 USA USA 84 -1063
11 Szwajcaria Szwajcaria 26 -1121
12 Rosja Rosja 13 -1134
13 Holandia Holandia 10 -1137
14 Rumunia Rumunia 6 -1141
Wyniki konkursów
19.07.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
22.07.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
13.08.2011 Bischofsgruen Niemcy K-64
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
14.08.2011 Bischofsgruen Niemcy K-64
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
19.08.2011 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
20.08.2011 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
10.09.2011 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzcy: Daniela Iraschko-Stolz (Austria) / Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
11.09.2011 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »