Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2010
14.08.2010   Bischofsgrün Niemcy HS-71 K-64
15.08.2010   Bischofsgrün Niemcy HS-71 K-64
20.08.2010   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
21.08.2010   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
11.09.2010   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
12.09.2010   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
18.09.2010   Oslo Norwegia HS-106 K-95
19.09.2010   Oslo Norwegia HS-106 K-95
25.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
26.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
01.10.2010   Liberec Czechy HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 600  
2 Jacqueline Seifriedsberger Austria 590 -10
3 Coline Mattel Francja 503 -97
4 Sara Takanashi Japonia 397 -203
5 Yuki Ito Japonia 366 -234
6 Line Jahr Norwegia 347 -253
7 Jessica Jerome USA 315 -285
8 Lindsey Van USA 291 -309
9 Melanie Faisst Niemcy 279 -321
  Ayumi Watase Japonia 279 -321
11 Jenna Mohr Niemcy 273 -327
12 Abby Ringquist USA 256 -344
13 Juliane Seyfarth Niemcy 251 -349
14 Sarah Hendrickson USA 249 -351
15 Alissa Johnson USA 238 -362
16 Elena Runggaldier Włochy 229 -371
17 Lisa Demetz Włochy 204 -396
18 Ulrike Graessler Niemcy 200 -400
19 Spela Rogelj Słowenia 176 -424
20 Eva Logar Słowenia 171 -429
21 Anna Haefele Niemcy 166 -434
22 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 149 -451
23 Maja Vtic Słowenia 141 -459
24 Evelyn Insam Włochy 129 -471
25 Sabrina Windmueller Szwajcaria 91 -509
26 Bigna Windmueller Szwajcaria 89 -511
27 Ramona Straub Niemcy 82 -518
28 Julia Clair Francja 79 -521
29 Gyda Enger Norwegia 77 -523
30 Roberta D Agostina Włochy 72 -528
31 Julia Kykkänen Finlandia 66 -534
32 Maren Lundby Norwegia 57 -543
33 Michaela Dolezelova Czechy 51 -549
34 Silje Sprakehaug Norwegia 47 -553
  Anette Sagen Norwegia 47 -553
36 Anna Rupprecht Niemcy 44 -556
37 Ursa Bogataj Słowenia 40 -560
38 Lea Lemare Francja 30 -570
39 Synne Steen Hansen Norwegia 26 -574
40 Irina Avvakumova Rosja 25 -575
41 Wendy Vuik Holandia 23 -577
  Svenja Wuerth Niemcy 23 -577
43 Anja Tepes Słowenia 22 -578
44 Katharina Keil Austria 20 -580
45 Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 15 -585
46 Maria Zotova Rosja 14 -586
  Lara Thomae Holandia 14 -586
  Nina Lussi USA 14 -586
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 14 -586
50 Avery Ardovino USA 13 -587
51 Vladena Pustkova Czechy 10 -590
52 Barbara Stuffer Włochy 6 -594
53 Cornelia Roider Austria 5 -595
54 Lucie Mikova Czechy 4 -596
55 Manja Pograjc Słowenia 1 -599
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 USA USA 1376  
2 Niemcy Niemcy 1318 -58
3 Austria Austria 1215 -161
4 Japonia Japonia 1191 -185
5 Włochy Włochy 640 -736
6 Norwegia Norwegia 616 -760
7 Francja Francja 612 -764
8 Słowenia Słowenia 551 -825
9 Szwajcaria Szwajcaria 180 -1196
10 Finlandia Finlandia 66 -1310
11 Czechy Czechy 65 -1311
12 Rosja Rosja 39 -1337
13 Holandia Holandia 37 -1339
14 Rumunia Rumunia 14 -1362
Wyniki konkursów
14.08.2010 Bischofsguen Niemcy K-64
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
15.08.2010 Bischofsguen Niemcy K-64
Zwycięzca: Sarah Hendrickson (USA)
20.08.2010 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
21.08.2010 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
11.09.2010 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.09.2010 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.09.2010 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.09.2010 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
25.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
26.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
01.10.2010 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Elena Runggaldier (Włochy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich