TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2009
08.08.2009   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 otwarcie
09.08.2009   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 otwarcie
12.08.2009   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
14.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
15.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
22.08.2009   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
23.08.2009   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrike Graessler Niemcy 580  
2 Ayumi Watase Japonia 339 -241
3 Melanie Faisst Niemcy 289 -291
4 Sarah Hendrickson USA 286 -294
5 Bigna Windmueller Szwajcaria 282 -298
6 Line Jahr Norwegia 280 -300
7 Magdalena Schnurr Niemcy 236 -344
8 Eva Logar Słowenia 202 -378
9 Juliane Seyfarth Niemcy 187 -393
10 Yuki Ito Japonia 186 -394
11 Anette Sagen Norwegia 172 -408
12 Sara Takanashi Japonia 160 -420
13 Caroline Espiau Francja 151 -429
  Rieko Kanai Japonia 151 -429
15 Lisa Demetz Włochy 147 -433
16 Helena Olsson Smeby Norwegia 111 -469
17 Elena Runggaldier Włochy 96 -484
18 Spela Rogelj Słowenia 82 -498
19 Ramona Straub Niemcy 81 -499
20 Salome Fuchs Szwajcaria 80 -500
21 Sabrina Windmueller Szwajcaria 79 -501
22 Anna Haefele Niemcy 75 -505
23 Jenna Mohr Niemcy 73 -507
24 Lindsey Van USA 71 -509
  Barbara Stuffer Włochy 71 -509
26 Coline Mattel Francja 70 -510
27 Wendy Vuik Holandia 64 -516
28 Julia Clair Francja 51 -529
29 Svenja Wuerth Niemcy 45 -535
30 Carina Vogt Niemcy 44 -536
31 Alissa Johnson USA 40 -540
32 Evelyn Insam Włochy 39 -541
33 Elisa Gronau Niemcy 37 -543
34 Michaela Dolezelova Czechy 31 -549
35 Roberta D Agostina Włochy 22 -558
36 Manja Pograjc Słowenia 15 -565
37 Julia Kykkänen Finlandia 13 -567
38 Yanyan Zhou Chiny 12 -568
39 Barbara Klinec Słowenia 11 -569
  Anja Tepes Słowenia 11 -569
41 Synne Steen Hansen Norwegia 8 -572
  Simona Senoner Włochy 8 -572
43 Silje Sprakehaug Norwegia 7 -573
  Vladena Pustkova Czechy 7 -573
45 Nita Englund USA 6 -574
46 Irina Avvakumova Rosja 5 -575
  Katie Willis Kanada 5 -575
48 Mari Backe Norwegia 4 -576
  Nina Lussi USA 4 -576
  Maria Zotova Rosja 4 -576
  Lea Lemare Francja 4 -576
  Lara Thomae Holandia 4 -576
53 Verena Pock Austria 3 -577
54 Maren Lundby Norwegia 2 -578
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1647  
2 Japonia Japonia 836 -811
3 Norwegia Norwegia 584 -1063
4 Szwajcaria Szwajcaria 441 -1206
5 USA USA 407 -1240
6 Włochy Włochy 383 -1264
7 Słowenia Słowenia 321 -1326
8 Francja Francja 276 -1371
9 Holandia Holandia 68 -1579
10 Czechy Czechy 38 -1609
11 Finlandia Finlandia 13 -1634
12 Chiny Chiny 12 -1635
13 Rosja Rosja 9 -1638
14 Kanada Kanada 5 -1642
15 Austria Austria 3 -1644
Wyniki konkursów
08.08.2009 Bischofsgrün Niemcy K-64
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
09.08.2009 Bischofsgrün Niemcy K-64
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
12.08.2009 Pöhla Niemcy K-60
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
14.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
15.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
21.08.2009 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
22.08.2009 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Line Jahr (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »