TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2008
09.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64 odwołany
10.08.2008   Bischofsgrün Niemcy HS-74 K-64
13.08.2008   Pöhla Niemcy HS-66 K-60
16.08.2008   Ramsau Austria HS-98 K-90
17.08.2008   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
13.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Austria HS-134 K-120
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
03.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
04.10.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrike Graessler Niemcy 652  
2 Magdalena Schnurr Niemcy 497 -155
3 Izumi Yamada Japonia 491 -161
4 Anette Sagen Norwegia 463 -189
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 418 -234
6 Alissa Johnson USA 357 -295
  Jenna Mohr Niemcy 357 -295
8 Line Jahr Norwegia 327 -325
9 Nata de Leeuw Kanada 295 -357
10 Lindsey Van USA 276 -376
11 Maja Vtic Słowenia 274 -378
12 Ayumi Watase Japonia 271 -381
13 Jessica Jerome USA 256 -396
14 Elena Runggaldier Włochy 212 -440
15 Bigna Windmueller Szwajcaria 211 -441
16 Avery Ardovino USA 208 -444
17 Malika Schuepbach Szwajcaria 157 -495
18 Lisa Demetz Włochy 156 -496
19 Sabrina Windmueller Szwajcaria 111 -541
20 Juliane Seyfarth Niemcy 99 -553
21 Yuki Ito Japonia 88 -564
22 Melanie Faisst Niemcy 87 -565
23 Atsuko Tanaka Kanada 80 -572
24 Carina Vogt Niemcy 79 -573
25 Abby Ringquist USA 78 -574
26 Wendy Vuik Holandia 68 -584
27 Katie Willis Kanada 63 -589
  Evelyn Insam Włochy 63 -589
29 Salome Fuchs Szwajcaria 59 -593
30 Rieko Kanai Japonia 57 -595
  Gyda Enger Norwegia 57 -595
32 Caroline Espiau Francja 54 -598
33 Coline Mattel Francja 52 -600
34 Anna Haefele Niemcy 46 -606
35 Silje Sprakehaug Norwegia 42 -610
36 Helena Olsson Smeby Norwegia 28 -624
  Manja Pograjc Słowenia 28 -624
38 Maren Lundby Norwegia 24 -628
39 Ramona Straub Niemcy 20 -632
40 Lara Thomae Holandia 10 -642
41 Barbara Stuffer Włochy 9 -643
42 Simona Senoner Włochy 8 -644
43 Michaela Dolezelova Czechy 5 -647
44 Karin Friberg USA 4 -648
  Julia Kykkänen Finlandia 4 -648
46 Eva Logar Słowenia 3 -649
  Sarah Poeppel Niemcy 3 -649
  Anja Tepes Słowenia 3 -649
49 Vladena Pustkova Czechy 2 -650
50 Svenja Wuerth Niemcy 1 -651
  Mari Backe Norwegia 1 -651
  Maria Zotova Rosja 1 -651
  Anna Rupprecht Niemcy 1 -651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1842  
2 USA USA 1179 -663
3 Norwegia Norwegia 942 -900
4 Japonia Japonia 907 -935
5 Szwajcaria Szwajcaria 538 -1304
6 Włochy Włochy 448 -1394
7 Kanada Kanada 438 -1404
8 Austria Austria 418 -1424
9 Słowenia Słowenia 308 -1534
10 Francja Francja 106 -1736
11 Holandia Holandia 78 -1764
12 Czechy Czechy 7 -1835
13 Finlandia Finlandia 4 -1838
14 Rosja Rosja 1 -1841
Wyniki konkursów
10.08.2008 Bischofsgrün Niemcy K-64
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
13.08.2008 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Magdalena Schnurr (Niemcy)
16.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
17.08.2008 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Izumi Yamada (Japonia)
13.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Alissa Johnson (USA)
14.09.2008 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Line Jahr (Norwegia)
26.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
27.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
03.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
04.10.2008 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »