Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2018/2019
14.12.2018 19:15 Notodden Norwegia HS-100
15.12.2018 11:45 Notodden Norwegia HS-100
19.01.2019 10:00 Planica Słowenia HS-102
20.01.2019 09:45 Planica Słowenia HS-102
23.02.2019 14:00 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2019 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katra Komar Słowenia 246  
2 Kamila Karpiel Polska 239 -7
3 Elisabeth Raudaschl Austria 201 -45
4 Jerneja Brecl Słowenia 200 -46
5 Claudia Purker Austria 192 -54
6 Sophie Sorschag Austria 186 -60
7 Selina Freitag Niemcy 180 -66
8 Anna Shpynyeva Rosja 170 -76
9 Julia Huber Austria 163 -83
10 Guy-Lim Park Korea Pd. 161 -85
11 Marita Kramer Austria 160 -86
  Pauline Hessler Niemcy 160 -86
13 Kinga Rajda Polska 155 -91
  Agnes Reisch Niemcy 155 -91
15 Pia Mazi Słowenia 136 -110
16 Jenny Rautionaho Finlandia 119 -127
17 Alina Borodina Rosja 111 -135
18 Karoline Roestad Norwegia 99 -147
19 Stepanka Ptackova Czechy 80 -166
20 Katharina Ellmauer Austria 77 -169
21 Valentina Sderzhikova Kazachstan 75 -171
22 Alina Ihle Niemcy 71 -175
23 Veronika Shishkina Kazachstan 67 -179
24 Mariia Iakovleva Rosja 59 -187
25 Aleksandra Barantceva Rosja 52 -194
26 Vanessa Moharitsch Austria 50 -196
27 Arantxa Lancho Niemcy 47 -199
28 Annika Belshaw USA 46 -200
29 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 45 -201
30 Sophie Mair Austria 40 -206
31 Josephin Laue Niemcy 39 -207
32 Natalie Eilers Kanada 36 -210
33 Pernille Kvernmo Norwegia 35 -211
34 Paige Jones USA 33 -213
35 Veronica Gianmoena Włochy 32 -214
  Eva Elise Amble Norwegia 32 -214
37 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 30 -216
38 Logan Sankey USA 29 -217
39 Astrid Moberg Szwecja 28 -218
40 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 27 -219
41 Joanna Szwab Polska 25 -221
42 Anna Hoffmann USA 23 -223
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 23 -223
44 Barbora Blazkova Czechy 22 -224
45 Samantha Macuga USA 21 -225
  Viktoria Sidlova Słowacja 21 -225
  Anna Twardosz Polska 21 -225
48 Natasha Bodnarchuk Kanada 19 -227
49 Susanna Forsstroem Finlandia 18 -228
50 Vitalina Herasymiuk Ukraina 12 -234
51 Pia Lilian Kuebler Niemcy 11 -235
52 Andreea Diana Trambitas Rumunia 10 -236
53 Kristina Prokopieva Rosja 9 -237
54 Virag Voros Węgry 8 -238
  Dayana Pekha Kazachstan 8 -238
56 Astrid Louise Baarset Norwegia 6 -240
  Gianina Ernst Niemcy 6 -240
58 Esmeralda Gobozova Gruzja 4 -242
59 Marta Krepelkova Czechy 2 -244
  Veronika Jencova Czechy 2 -244
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1069  
2 Niemcy Niemcy 669 -400
3 Słowenia Słowenia 612 -457
4 Polska Polska 440 -629
5 Rosja Rosja 401 -668
6 Norwegia Norwegia 244 -825
7 Kazachstan Kazachstan 173 -896
8 Korea Pd. Korea Pd. 161 -908
9 USA USA 152 -917
10 Finlandia Finlandia 137 -932
11 Czechy Czechy 106 -963
12 Kanada Kanada 55 -1014
13 Włochy Włochy 32 -1037
14 Szwecja Szwecja 28 -1041
15 Słowacja Słowacja 21 -1048
16 Ukraina Ukraina 12 -1057
17 Rumunia Rumunia 10 -1059
18 Węgry Węgry 8 -1061
19 Gruzja Gruzja 4 -1065
Wyniki konkursów
14.12.2018 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Selina Freitag (Niemcy)
15.12.2018 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Claudia Purker (Austria)
19.01.2019 Planica Słowenia HS-102
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
20.01.2019 Planica Słowenia HS-102
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
23.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Pauline Hessler (Niemcy)
24.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Katra Komar (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich