TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2011/2012
Seria zimowa
29.11.2011   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90 przeniesione z 19.11
30.11.2011   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90 przeniesione z 20.11
09.12.2011   Nottoden Norwegia HS-100 K-90
10.12.2011   Nottoden Norwegia HS-100 K-90
20.01.2012 10:30 Zakopane Polska HS-94 K-85 za P¦ Szczyrk
21.01.2012 10:30 Zakopane Polska HS-94 K-85 za P¦ Szczyrk
18.02.2012 10:30 Liberec Czechy HS-134 K-120
19.02.2012 10:00 Liberec Czechy HS-100 K-90 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 440  
2 Sarah Hendrickson USA 420 -20
3 Maja Vtic Słowenia 256 -184
4 Sara Takanashi Japonia 220 -220
5 Spela Rogelj Słowenia 211 -229
6 Katja Pozun Słowenia 206 -234
7 Ursa Bogataj Słowenia 182 -258
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 154 -286
9 Wendy Vuik Holandia 139 -301
10 Ema Klinec Słowenia 136 -304
  Anette Sagen Norwegia 136 -304
12 Ulrike Graessler Niemcy 122 -318
13 Melanie Faisst Niemcy 100 -340
  Irina Avvakumova Rosja 100 -340
  Jessica Jerome USA 100 -340
  Coline Mattel Francja 100 -340
17 Julia Kykkänen Finlandia 99 -341
18 Atsuko Tanaka Japonia 97 -343
19 Alissa Johnson USA 90 -350
20 Kaori Iwabuchi Japonia 85 -355
21 Anna Haefele Niemcy 80 -360
  Abby Ringquist USA 80 -360
23 Nina Lussi USA 74 -366
24 Lucie Mikova Czechy 72 -368
25 Michaela Dolezelova Czechy 66 -374
26 Evelyn Insam Włochy 62 -378
27 Sabrina Windmueller Szwajcaria 60 -380
28 Ayumi Watase Japonia 58 -382
29 Anastasiya Barannikova Rosja 55 -385
30 Yurina Yamada Japonia 50 -390
31 Cornelia Roider Austria 43 -397
32 Maren Lundby Norwegia 39 -401
33 Yuka Kobayashi Japonia 38 -402
  Alexandra Kustova Rosja 38 -402
35 Taylor Henrich Kanada 36 -404
  Julia Clair Francja 36 -404
  Katharina Keil Austria 36 -404
38 Anastasia Veshchikova Rosja 32 -408
39 Katharina Althaus Niemcy 30 -410
40 Sofia Tikhonova Rosja 29 -411
  Yuki Ito Japonia 29 -411
42 Caroline Espiau Francja 28 -412
43 Manja Pograjc Słowenia 27 -413
44 Lisa Demetz Włochy 26 -414
45 Svenja Wuerth Niemcy 25 -415
46 Veronika Zobel Niemcy 24 -416
  Line Jahr Norwegia 24 -416
48 Vladena Pustkova Czechy 23 -417
  Roberta D Agostina Włochy 23 -417
  Lara Thomae Holandia 23 -417
51 Juliane Seyfarth Niemcy 22 -418
52 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 21 -419
53 Tanja Kaverinen Finlandia 16 -424
  Tong Ma Chiny 16 -424
55 Ramona Straub Niemcy 15 -425
  Jenna Mohr Niemcy 15 -425
57 Michaela Rajnochova Czechy 13 -427
  Elena Runggaldier Włochy 13 -427
  Joanna Szwab Polska 13 -427
  Maria Hurtado Beisvaag Norwegia 13 -427
61 Qi Liu Chiny 11 -429
62 Adelya Rashitova Rosja 9 -431
  Anja Tepes Słowenia 9 -431
64 Nita Englund USA 8 -432
65 Natalie Dejmkova Czechy 7 -433
66 Carina Vogt Niemcy 6 -434
  Anna Rupprecht Niemcy 6 -434
68 Karolina Indrackova Czechy 4 -436
  Joanna Gawron Polska 4 -436
70 Gyda Enger Norwegia 3 -437
71 Agata Stare Słowenia 2 -438
72 Jasmine Sepandj Kanada 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1029  
2 USA USA 772 -257
3 Austria Austria 673 -356
4 Japonia Japonia 577 -452
5 Niemcy Niemcy 445 -584
6 Rosja Rosja 263 -766
7 Norwegia Norwegia 215 -814
8 Czechy Czechy 185 -844
9 Francja Francja 164 -865
10 Holandia Holandia 162 -867
11 Włochy Włochy 124 -905
12 Finlandia Finlandia 115 -914
13 Szwajcaria Szwajcaria 60 -969
14 Kanada Kanada 37 -992
15 Chiny Chiny 27 -1002
16 Rumunia Rumunia 21 -1008
17 Polska Polska 17 -1012
Wyniki konkursów
29.11.2011 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Katja Pozun (Słowenia)
29.11.2011 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
09.12.2011 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
10.12.2011 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
20.01.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Sarah Hendrickson (USA)
21.01.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.02.2012 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Sarah Hendrickson (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »