TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2010/2011
Seria zimowa
07.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
11.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
12.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
17.12.2010 19:00 Notodden Norwegia HS-100 K-90
18.12.2010 13:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
08.01.2011   Schonach Niemcy HS-96 K-90
09.01.2011   Schonach Niemcy HS-96 K-90 odwołany
12.01.2011 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 za Schonach
12.01.2011 18:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
15.01.2011 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
16.01.2011 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
22.01.2011 18:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
23.01.2011 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
05.02.2011 10:15 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
06.02.2011 13:45 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
12.02.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
13.02.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
19.02.2011 18:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
20.02.2011 10:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
01.03.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120 odwołany
02.03.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120 odwołany
09.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1445  
2 Coline Mattel Francja 1100 -345
3 Eva Logar Słowenia 704 -741
4 Melanie Faisst Niemcy 697 -748
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 629 -816
6 Jessica Jerome USA 598 -847
7 Ulrike Graessler Niemcy 567 -878
8 Juliane Seyfarth Niemcy 543 -902
9 Lindsey Van USA 519 -926
10 Maja Vtic Słowenia 506 -939
11 Sara Takanashi Japonia 411 -1034
12 Elena Runggaldier Włochy 338 -1107
13 Spela Rogelj Słowenia 335 -1110
14 Anna Haefele Niemcy 310 -1135
15 Anja Tepes Słowenia 301 -1144
16 Anette Sagen Norwegia 296 -1149
17 Yuki Ito Japonia 292 -1153
18 Lisa Demetz Włochy 272 -1173
19 Ursa Bogataj Słowenia 244 -1201
20 Line Jahr Norwegia 239 -1206
21 Sarah Hendrickson USA 237 -1208
22 Ayumi Watase Japonia 212 -1233
23 Evelyn Insam Włochy 206 -1239
24 Abby Ringquist USA 193 -1252
25 Wendy Vuik Holandia 187 -1258
26 Jenna Mohr Niemcy 181 -1264
27 Alissa Johnson USA 180 -1265
28 Katharina Keil Austria 176 -1269
29 Julia Kykkänen Finlandia 171 -1274
30 Cornelia Roider Austria 167 -1278
31 Carina Vogt Niemcy 154 -1291
32 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 147 -1298
33 Michaela Dolezelova Czechy 131 -1314
34 Sabrina Windmueller Szwajcaria 126 -1319
35 Vladena Pustkova Czechy 115 -1330
36 Ema Klinec Słowenia 106 -1339
37 Taylor Henrich Kanada 100 -1345
38 Maren Lundby Norwegia 98 -1347
39 Gyda Enger Norwegia 89 -1356
40 Anna Rupprecht Niemcy 77 -1368
41 Svenja Wuerth Niemcy 71 -1374
42 Roberta D Agostina Włochy 67 -1378
43 Alexandra Kustova Rosja 56 -1389
44 Bigna Windmueller Szwajcaria 50 -1395
45 Silje Sprakehaug Norwegia 46 -1399
46 Lucie Mikova Czechy 43 -1402
  Charlotte Mitchell Kanada 43 -1402
48 Julija Srsen Słowenia 42 -1403
  Irina Avvakumova Rosja 42 -1403
50 Barbara Klinec Słowenia 41 -1404
51 Ramona Straub Niemcy 38 -1407
52 Atsuko Tanaka Japonia 36 -1409
53 Nita Englund USA 29 -1416
54 Yurika Hirayama Japonia 26 -1419
55 Agata Stare Słowenia 25 -1420
  Manja Pograjc Słowenia 25 -1420
57 Julia Clair Francja 23 -1422
  Anastasia Veshchikova Rosja 23 -1422
59 Sofia Tikhonova Rosja 20 -1425
60 Synne Steen Hansen Norwegia 19 -1426
61 Natsuka Sawaya Japonia 18 -1427
62 Lea Lemare Francja 15 -1430
  Ayuka Takeda Japonia 15 -1430
64 Seiko Koasa Japonia 14 -1431
65 Kaori Iwabuchi Japonia 13 -1432
  Verena Pock Austria 13 -1432
67 Katharina Althaus Niemcy 12 -1433
  Aki Matsuhashi Japonia 12 -1433
  Sonja Schoitsch Austria 12 -1433
  Xueyao Li Chiny 12 -1433
71 Saki Kitamura Japonia 11 -1434
72 Silje Karlengen Norwegia 10 -1435
  Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 10 -1435
  Misaki Shigeno Japonia 10 -1435
75 Yurina Yamada Japonia 9 -1436
76 Mizuki Yamaguchi Japonia 8 -1437
  Linlin Cui Chiny 8 -1437
  Tong Ma Chiny 8 -1437
79 Erina Kabe Japonia 7 -1438
80 Lisa Wiegele Austria 6 -1439
  Cheng Ji Chiny 6 -1439
82 Jun Maruyama Japonia 5 -1440
  Maria Zotova Rosja 5 -1440
84 Misa Fueki Japonia 3 -1442
85 Xinyue Chang Chiny 2 -1443
  Haruka Iwasa Japonia 2 -1443
87 Veronica Gianmoena Włochy 1 -1444
  Yuka Kobayashi Japonia 1 -1444
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 1 -1444
  Nina Lussi USA 1 -1444
  Avery Ardovino USA 1 -1444
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2650  
2 Austria Austria 2448 -202
3 Słowenia Słowenia 2329 -321
4 USA USA 1758 -892
5 Japonia Japonia 1252 -1398
6 Francja Francja 1138 -1512
7 Włochy Włochy 884 -1766
8 Norwegia Norwegia 807 -1843
9 Czechy Czechy 289 -2361
10 Holandia Holandia 187 -2463
11 Szwajcaria Szwajcaria 176 -2474
12 Finlandia Finlandia 171 -2479
13 Rosja Rosja 146 -2504
14 Kanada Kanada 143 -2507
15 Chiny Chiny 36 -2614
16 Rumunia Rumunia 1 -2649
Wyniki konkursów
07.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Jessica Jerome (USA)
08.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
17.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
08.01.2011 Schonach Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
15.01.2011 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
16.01.2011 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
22.01.2011 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
23.01.2011 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
05.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.02.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
13.02.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
19.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
20.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
09.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »