TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2007
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP 4 krajów
14.08.2007 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP 4 krajów
16.08.2007 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP 4 krajów
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP 4 krajów
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1017.8  
2 Adam Małysz Polska 1014.7 -3.1
3 Gregor Schlierenzauer Austria 1012.5 -5.3
4 Simon Ammann Szwajcaria 966.9 -50.9
5 Andreas Kofler Austria 965.2 -52.6
6 Wolfgang Loitzl Austria 958.8 -59.0
7 Martin Schmitt Niemcy 954.7 -63.1
8 Georg Späth Niemcy 943.4 -74.4
9 Jernej Damjan Słowenia 935.6 -82.2
10 Harri Olli Finlandia 911.0 -106.8
11 Janne Happonen Finlandia 897.1 -120.7
12 Andreas Küttel Szwajcaria 838.2 -179.6
13 Janne Ahonen Finlandia 824.8 -193.0
14 Denis Kornilov Rosja 802.5 -215.3
15 Shohei Tochimoto Japonia 795.8 -222.0
16 Primoz Pikl Słowenia 786.4 -231.4
17 Stephan Hocke Niemcy 779.3 -238.5
18 David Lazzaroni Francja 770.8 -247.0
19 Kamil Stoch Polska 766.4 -251.4
20 Ilja Rosliakov Rosja 765.7 -252.1
21 Dimitry Ipatov Rosja 739.6 -278.2
22 Roman Koudelka Czechy 675.4 -342.4
23 Michael Möllinger Szwajcaria 640.0 -377.8
24 Robert Kranjec Słowenia 635.5 -382.3
25 Maciej Kot Polska 633.3 -384.5
26 Takanobu Okabe Japonia 628.5 -389.3
27 Andreas Aren Szwecja 615.0 -402.8
28 Fumihisa Yumoto Japonia 612.0 -405.8
29 Dimitry Vassiliev Rosja 553.7 -464.1
30 Emmanuel Chedal Francja 541.2 -476.6
31 Christian Ulmer Niemcy 523.3 -494.5
32 Radik Zhaparov Kazachstan 523.0 -494.8
33 Balthasar Schneider Austria 498.7 -519.1
34 Antonin Hajek Czechy 489.5 -528.3
35 Kalle Keituri Finlandia 484.1 -533.7
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 483.3 -534.5
37 Taku Takeuchi Japonia 455.2 -562.6
38 Sebastian Colloredo Włochy 423.0 -594.8
39 Veli-Matti Lindström Finlandia 410.1 -607.7
40 Anders Jacobsen Norwegia 406.0 -611.8
41 Piotr Żyła Polska 387.1 -630.7
42 Arthur Pauli Austria 386.7 -631.1
43 Gregory Baxter Kanada 384.8 -633.0
44 Mario Innauer Austria 379.5 -638.3
45 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 332.7 -685.1
46 Sigurd Pettersen Norwegia 327.0 -690.8
47 Keita Umezaki Japonia 274.4 -743.4
48 Jure Sinkovec Słowenia 261.0 -756.8
49 Jan Matura Czechy 235.0 -782.8
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 226.4 -791.4
51 Seou Choi Korea Pd. 222.3 -795.5
52 Guido Landert Szwajcaria 219.5 -798.3
53 Isak Grimholm Szwecja 212.4 -805.4
54 Jakub Janda Czechy 206.5 -811.3
55 Erik Simon Niemcy 204.4 -813.4
56 Jussi Hautamäki Finlandia 200.0 -817.8
57 Lukas Hlava Czechy 195.8 -822.0
58 Anders Bardal Norwegia 180.0 -837.8
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 155.0 -862.8
60 Eirik Kjelstrup Norwegia 107.0 -910.8
  Thomas Lobben Norwegia 107.0 -910.8
62 Andreas Vilberg Norwegia 106.5 -911.3
63 Pascal Bodmer Niemcy 99.5 -918.3
64 Kevin Horlacher Niemcy 98.5 -919.3
65 Vincent Descombes Sevoie Francja 96.2 -921.6
66 Mitja Meznar Słowenia 95.5 -922.3
67 Jörg Ritzerfeld Niemcy 93.9 -923.9
68 Henning Stensrud Norwegia 87.5 -930.3
69 Stefan Read Kanada 79.8 -938.0
70 Tom Hilde Norwegia 77.1 -940.7
Wyniki konkursów
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2007 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
16.08.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2007

Grand Prix Czterech Narodów 2007

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »