TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2007
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP 4 krajów
14.08.2007 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP 4 krajów
16.08.2007 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP 4 krajów
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP 4 krajów
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1017.8  
2 Adam Małysz Polska 1014.7 -3.1
3 Gregor Schlierenzauer Austria 1012.5 -5.3
4 Simon Ammann Szwajcaria 966.9 -50.9
5 Andreas Kofler Austria 965.2 -52.6
6 Wolfgang Loitzl Austria 958.8 -59.0
7 Martin Schmitt Niemcy 954.7 -63.1
8 Georg Späth Niemcy 943.4 -74.4
9 Jernej Damjan Słowenia 935.6 -82.2
10 Harri Olli Finlandia 911.0 -106.8
11 Janne Happonen Finlandia 897.1 -120.7
12 Andreas Küttel Szwajcaria 838.2 -179.6
13 Janne Ahonen Finlandia 824.8 -193.0
14 Denis Kornilov Rosja 802.5 -215.3
15 Shohei Tochimoto Japonia 795.8 -222.0
16 Primoz Pikl Słowenia 786.4 -231.4
17 Stephan Hocke Niemcy 779.3 -238.5
18 David Lazzaroni Francja 770.8 -247.0
19 Kamil Stoch Polska 766.4 -251.4
20 Ilja Rosliakov Rosja 765.7 -252.1
21 Dimitry Ipatov Rosja 739.6 -278.2
22 Roman Koudelka Czechy 675.4 -342.4
23 Michael Möllinger Szwajcaria 640.0 -377.8
24 Robert Kranjec Słowenia 635.5 -382.3
25 Maciej Kot Polska 633.3 -384.5
26 Takanobu Okabe Japonia 628.5 -389.3
27 Andreas Aren Szwecja 615.0 -402.8
28 Fumihisa Yumoto Japonia 612.0 -405.8
29 Dimitry Vassiliev Rosja 553.7 -464.1
30 Emmanuel Chedal Francja 541.2 -476.6
31 Christian Ulmer Niemcy 523.3 -494.5
32 Radik Zhaparov Kazachstan 523.0 -494.8
33 Balthasar Schneider Austria 498.7 -519.1
34 Antonin Hajek Czechy 489.5 -528.3
35 Kalle Keituri Finlandia 484.1 -533.7
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 483.3 -534.5
37 Taku Takeuchi Japonia 455.2 -562.6
38 Sebastian Colloredo Włochy 423.0 -594.8
39 Veli-Matti Lindström Finlandia 410.1 -607.7
40 Anders Jacobsen Norwegia 406.0 -611.8
41 Piotr Żyła Polska 387.1 -630.7
42 Arthur Pauli Austria 386.7 -631.1
43 Gregory Baxter Kanada 384.8 -633.0
44 Mario Innauer Austria 379.5 -638.3
45 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 332.7 -685.1
46 Sigurd Pettersen Norwegia 327.0 -690.8
47 Keita Umezaki Japonia 274.4 -743.4
48 Jure Sinkovec Słowenia 261.0 -756.8
49 Jan Matura Czechy 235.0 -782.8
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 226.4 -791.4
51 Seou Choi Korea Pd. 222.3 -795.5
52 Guido Landert Szwajcaria 219.5 -798.3
53 Isak Grimholm Szwecja 212.4 -805.4
54 Jakub Janda Czechy 206.5 -811.3
55 Erik Simon Niemcy 204.4 -813.4
56 Jussi Hautamäki Finlandia 200.0 -817.8
57 Lukas Hlava Czechy 195.8 -822.0
58 Anders Bardal Norwegia 180.0 -837.8
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 155.0 -862.8
60 Eirik Kjelstrup Norwegia 107.0 -910.8
  Thomas Lobben Norwegia 107.0 -910.8
62 Andreas Vilberg Norwegia 106.5 -911.3
63 Pascal Bodmer Niemcy 99.5 -918.3
64 Kevin Horlacher Niemcy 98.5 -919.3
65 Vincent Descombes Sevoie Francja 96.2 -921.6
66 Mitja Meznar Słowenia 95.5 -922.3
67 Jörg Ritzerfeld Niemcy 93.9 -923.9
68 Henning Stensrud Norwegia 87.5 -930.3
69 Stefan Read Kanada 79.8 -938.0
70 Tom Hilde Norwegia 77.1 -940.7
Wyniki konkursów
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2007 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
16.08.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2007

Grand Prix Czterech Narodów 2007

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »