Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
19.09.2021, godz. 09:15
Villach HS-0
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2021/2022
Period 1
03.07.2021 13:00 Otepää Estonia HS-97
04.07.2021 14:00 Otepää Estonia HS-97
15.07.2021 18:30 Kuopio Finlandia HS-100
16.07.2021 18:00 Kuopio Finlandia HS-100
28.08.2021 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
29.08.2021 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
25.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
26.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
Period 2
04.09.2021 15:00 Ljubno Słowenia HS-91
05.09.2021 14:30 Ljubno Słowenia HS-91
18.09.2021 15:45 Villach Austria
19.09.2021 13:15 Villach Austria
25.09.2021 10:00 Lahti Finlandia HS-100 za Pjongczang
26.09.2021 09:00 Lahti Finlandia HS-100 za Pjongczang
03.10.2021   Prémanon Francja odwołane
05.10.2021   Chaux Neuve Francja odwołane
07.10.2021   Courchevel Francja odwołane
09.10.2021   Courchevel Francja odwołane
Period 3
13.11.2021   Falun Szwecja
14.11.2021   Falun Szwecja
11.12.2021   Kandersteg Szwajcaria
12.12.2021   Kandersteg Szwajcaria
17.12.2021   Notodden Norwegia
18.12.2021   Notodden Norwegia
Period 4
08.01.2022   Zakopane Polska
09.01.2022   Zakopane Polska
Period 5
29.01.2022   Szczyrk/Zakopane Polska
30.01.2022   Szczyrk/Zakopane Polska
Period 6
19.02.2022   Villach Austria
20.02.2022   Villach Austria
26.02.2022   Oberhof Niemcy
27.02.2022   Oberhof Niemcy
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mika Schwann Austria 340  
2 Francisco Moerth Austria 277 -63
3 Janni Reisenauer Austria 250 -90
4 Maksim Bartolj Słowenia 240 -100
5 Justin Lisso Niemcy 235 -105
  Felix Hoffmann Niemcy 235 -105
7 Jan Habdas Polska 229 -111
8 Luca Roth Niemcy 206 -134
9 Thomas Diethart Austria 196 -144
10 Thomas Lackner Austria 184 -156
11 Clemens Aigner Austria 180 -160
12 Markus Rupitsch Austria 169 -171
13 Julijan Smid Austria 153 -187
14 Eetu Nousiainen Finlandia 140 -200
15 Clemens Leitner Austria 133 -207
16 Markus Mueller Austria 132 -208
  Andreas Schuler Szwajcaria 132 -208
18 Elias Medwed Austria 126 -214
19 Artti Aigro Estonia 124 -216
20 Stefan Rainer Austria 116 -224
21 Marco Woergoetter Austria 113 -227
22 Philipp Raimund Niemcy 112 -228
23 Maximilian Ortner Austria 104 -236
24 Mateusz Gruszka Polska 103 -237
25 Stefan Huber Austria 101 -239
26 Adam Niżnik Polska 89 -251
27 Hannes Landerer Austria 86 -254
28 Zak Mogel Słowenia 79 -261
29 Jernej Presecnik Słowenia 76 -264
30 Patrik Vitez Słowenia 70 -270
31 Martti Nomme Estonia 66 -274
32 David Siegel Niemcy 65 -275
33 Peter Resinger Austria 61 -279
34 Marinus Kraus Niemcy 56 -284
  Szymon Zapotoczny Polska 56 -284
36 Moritz Baer Niemcy 55 -285
  Arkadiusz Jojko Polska 55 -285
38 Xiaoyang Zhou Chiny 47 -293
39 Alex Insam Włochy 46 -294
40 Andre Fussenegger Austria 45 -295
41 Eetu Merilainen Finlandia 44 -296
  Kevin Maltsev Estonia 44 -296
43 Luca Geyer Niemcy 42 -298
44 Taj Ekart Słowenia 40 -300
45 Marcin Wróbel Polska 39 -301
46 Marcel Strzinar Słowenia 38 -302
47 Sandro Hauswirth Szwajcaria 36 -304
  Ben Bayer Niemcy 36 -304
49 Kasperi Valto Finlandia 34 -306
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 34 -306
51 Cedrik Weigel Niemcy 33 -307
52 Rok Masle Słowenia 31 -309
53 Matija Vidic Słowenia 30 -310
54 Szymon Jojko Polska 28 -312
  Frantisek Lejsek Czechy 28 -312
56 Jarkko Maatta Finlandia 27 -313
57 Niko Kytosaho Finlandia 26 -314
  Klemens Joniak Polska 26 -314
  Soelve Jokerud Strand Norwegia 26 -314
60 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 25 -315
61 Rikuta Watanabe Japonia 24 -316
62 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 23 -317
63 Andreas Varsi Breivik Norwegia 20 -320
  Kacper Juroszek Polska 20 -320
65 Kilian Maerkl Niemcy 19 -321
  Qiwu Song Chiny 19 -321
67 Lars Kindlimann Szwajcaria 18 -322
  Weijie Zhen Chiny 18 -322
69 Francesco Cecon Włochy 17 -323
  Shinnosuke Fujita Japonia 17 -323
71 Kalle Heikkinen Finlandia 16 -324
  Remo Imhof Szwajcaria 16 -324
  Florian Mittendorfer Austria 16 -324
  Julian Wienerroither Austria 16 -324
75 Maximilian Lienher Austria 15 -325
76 Eric Fuchs Niemcy 14 -326
  Wiktor Szozda Polska 14 -326
  Decker Dean USA 14 -326
79 Andrea Campregher Włochy 13 -327
  Jannik Faisst Niemcy 13 -327
  Johannes Aardal Norwegia 13 -327
82 Jonas Viken Norwegia 12 -328
83 Kevin Bickner USA 11 -329
  Giovanni Bresadola Włochy 11 -329
85 Ylxin Lyu Chiny 10 -330
  Andreas Alamommo Finlandia 10 -330
  Dominik Kulmitzer Austria 10 -330
88 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 9 -331
89 Mathis Contamine Francja 8 -332
  Valentin Foubert Francja 8 -332
  Henri Kavilo Finlandia 8 -332
92 Joergen Oliver Stroem Norwegia 7 -333
  Markkus Alter Estonia 7 -333
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 7 -333
95 Paavo Romppainen Finlandia 6 -334
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -334
  Alessandro Batby Francja 6 -334
  Tuomas Kinnunen Finlandia 6 -334
99 Xaver Aigner Austria 5 -335
  Iver Olaussen Norwegia 5 -335
101 Tomas Kuisma Finlandia 4 -336
  Ozbe Zupan Słowenia 4 -336
  Louis Obersteiner Austria 4 -336
104 Adrian Sell Niemcy 3 -337
  David Rygl Czechy 3 -337
  Karel Rammo Estonia 3 -337
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 3 -337
108 Luka Robnik Słowenia 2 -338
  Yanick Wasser Szwajcaria 2 -338
  Chuan Zhao Chiny 2 -338
  Olan Lacroix Szwajcaria 2 -338
112 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -339
  Nik Heberle Słowenia 1 -339
  Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -339
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2832  
2 Niemcy Niemcy 1124 -1708
3 Polska Polska 659 -2173
4 Słowenia Słowenia 646 -2186
5 Finlandia Finlandia 321 -2511
6 Estonia Estonia 244 -2588
7 Szwajcaria Szwajcaria 206 -2626
8 Norwegia Norwegia 140 -2692
9 Chiny Chiny 96 -2736
10 Włochy Włochy 87 -2745
11 Japonia Japonia 41 -2791
12 Czechy Czechy 31 -2801
13 USA USA 25 -2807
14 Francja Francja 22 -2810
15 Turcja Turcja 10 -2822
16 Rumunia Rumunia 6 -2826
17 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2831
Wyniki konkursów
03.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
04.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
15.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
16.07.2021 Kuopio Finlandia HS-127
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
28.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
29.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
04.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
05.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
18.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2021/2022

FIS Cup 2021/2022

Najbliższe zawody
19 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Villach
seria próbna K
09:00
CoC Oslo
seria próbna K
09:15
FIS Cup Villach
konkurs ind. K
09:45
CoC Oslo
konkurs ind. K
11:45
CoC Oslo
seria próbna M
12:00
FIS Cup Villach
seria próbna M
12:45
CoC Oslo
konkurs ind. M
13:15
FIS Cup Villach
konkurs ind. M
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich