Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1984, Innsbruck K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 659.8  
2 Klaus Ostwald NRD 628.8 -31.0
3 Matti Nykänen Finlandia 614.3 -45.5
4 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 598.7 -61.1
5 Jari Puikkonen Finlandia 591.7 -68.1
6 Pentti Kokkonen Finlandia 581.6 -78.2
7 Andreas Felder Austria 579.4 -80.4
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 576.0 -83.8
9 Jeff Hastings USA 572.9 -86.9
10 Per Bergerud Norwegia 570.5 -89.3
11 Holger Freitag NRD 566.6 -93.2
12 Manfred Deckert NRD 562.2 -97.6
13 Ernst Vettori Austria 552.9 -106.9
14 Rolf Age Berg Norwegia 551.7 -108.1
15 Stefan Stannarius NRD 547.4 -112.4
16 Armin Kogler Austria 544.9 -114.9
17 Mathias Buse NRD 541.0 -118.8
18 Sandro Sambugaro Włochy 539.5 -120.3
19 Markku Pusenius Finlandia 537.2 -122.6
20 Roger Ruud Norwegia 535.2 -124.6
21 Lido Tomasi Włochy 532.5 -127.3
22 Jari Pulkkinen Finlandia 527.8 -132.0
23 Fabrice Piazzini Szwajcaria 527.1 -132.7
24 Georg Waldvogel RFN 526.4 -133.4
25 Ulf Findeisen NRD 525.2 -134.6
26 Miran Tepes Jugosławia 524.9 -134.9
27 Pekka Suorsa Finlandia 524.2 -135.6
28 Steve Collins Kanada 523.6 -136.2
29 Peter Rohwein RFN 521.9 -137.9
30 Ole Christian Eidhammer Norwegia 511.0 -148.8
31 Richard Schallert Austria 504.0 -155.8
32 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 450.0 -209.8
33 Horst Bulau Kanada 446.8 -213.0
34 Piotr Fijas Polska 444.4 -215.4
35 Primoz Ulaga Jugosławia 436.0 -223.8
  Jiri Parma Czechosłowacja 436.0 -223.8
37 Nils Stolzlechner USA 435.3 -224.5
38 Hubert Neuper Austria 431.8 -228.0
39 Landis Arnold USA 430.1 -229.7
40 Tuomo Ylipulli Finlandia 421.1 -238.7
41 Steinar Braaten Norwegia 416.4 -243.4
42 Massimo Rigoni Włochy 413.4 -246.4
43 Adolf Hirner Austria 410.5 -249.3
44 Gennadi Prokopenko ZSRR 409.5 -250.3
45 Vasja Bajc Jugosławia 406.1 -253.7
46 Juri Golovtschikov ZSRR 400.3 -259.5
47 Veli-Matti Ahonen Finlandia 377.1 -282.7
48 Thomas Klauser RFN 353.0 -306.8
49 Franz Wiegele Austria 347.9 -311.9
50 Vegard Opaas Norwegia 328.1 -331.7
51 Vladimir Tschernajev ZSRR 326.1 -333.7
52 Janusz Malik Polska 314.2 -345.6
53 Wolfgang Steiert RFN 313.4 -346.4
54 Valerji Karetnikov ZSRR 310.5 -349.3
55 Ron Richards Kanada 310.1 -349.7
56 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 308.7 -351.1
57 Dennis McGrane USA 308.5 -351.3
58 David Brown Kanada 304.8 -355.0
59 Christian Hauswirth Szwajcaria 304.7 -355.1
60 Hans Wallner Austria 304.6 -355.2
61 Martin Svagerko Czechosłowacja 303.9 -355.9
62 Matjas Zagar Jugosławia 301.6 -358.2
63 Pascal Reymond Szwajcaria 297.9 -361.9
64 Bojan Globocnik Jugosławia 291.8 -368.0
65 Gerard Colin Francja 290.7 -369.1
66 Valerij Savin ZSRR 289.2 -370.6
67 Andreas Bauer RFN 286.8 -373.0
68 Walentin Boschitschkov Bułgaria 273.9 -385.9
69 Reed Zuehlke USA 227.7 -432.1
70 Tomaz Dolar Jugosławia 227.1 -432.7
71 Miroslav Slusny Czechosłowacja 219.1 -440.7
72 John Denney USA 215.0 -444.8
73 Jose Rivera Hiszpania 206.9 -452.9
74 Jan Henrik Troen Norwegia 205.9 -453.9
75 Oleg Serov ZSRR 204.6 -455.2
76 Vladimir Breitschev Bułgaria 203.4 -456.4
77 Thomas Hasselberger RFN 195.4 -464.4
78 Laszlo Fischer Węgry 194.6 -465.2
79 Mike Holland USA 193.9 -465.9
80 Anders Daun Szwecja 191.8 -468.0
81 Angel Stojanov Bułgaria 190.8 -469.0
82 Antonio Lacedelli Włochy 186.3 -473.5
83 Thomas Ihle RFN 182.2 -477.6
84 Rajko Lotric Jugosławia 178.6 -481.2
85 Jan Kowal Polska 176.2 -483.6
86 Bernat Sola Hiszpania 170.5 -489.3
87 Manfred Steiner Austria 165.3 -494.5
88 Raimund Resch Austria 161.3 -498.5
89 Gabor Geller Węgry 160.3 -499.5
90 Fritz Esser Austria 156.5 -503.3
91 Frederic Berger Francja 154.8 -505.0
92 Thomas Nordgren Szwecja 149.5 -510.3
93 Franz Neulaendtner Austria 149.1 -510.7
94 Peter Schwinghammer RFN 149.0 -510.8
95 Lorenz Wegscheider RFN 145.9 -513.9
96 Josef Samek Czechosłowacja 145.0 -514.8
97 Joachim Ernst RFN 143.3 -516.5
98 Uli Boll RFN 140.7 -519.1
99 Christoph Schwarz RFN 135.8 -524.0
100 Stefan Obinger RFN 127.7 -532.1
101 Ulf Astroem Szwecja 97.1 -562.7
102 Alfred Groyer Austria 70.1 -589.7
103 Thomas Feuerstein Austria 63.3 -596.5
104 Paul Erat Austria 62.9 -596.9
105 Guenther Stranner Austria 60.1 -599.7
106 Norbert Leitner Austria 57.7 -602.1
107 Wolfgang Margreiter Austria 57.2 -602.6
108 Bo Andersson Szwecja 54.0 -605.8
109 Christoph Kreuzer Austria 52.0 -607.8
110 Harald Rodlauer Austria 51.6 -608.2
111 Tomas Jernkrook Szwecja 50.2 -609.6
112 Werner Haim Austria 44.0 -615.8
113 Angel Joaniquet Hiszpania 41.0 -618.8
114 Robert Kueffe Austria 38.3 -621.5
115 Harald Haim Austria 34.4 -625.4

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich