Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1984, Garmisch-Partenkirchen K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 435.7  
2 Klaus Ostwald NRD 428.5 -7.2
3 Matti Nykänen Finlandia 406.7 -29.0
4 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 400.5 -35.2
5 Jeff Hastings USA 396.5 -39.2
6 Pavel Ploc Czechosłowacja 392.2 -43.5
7 Andreas Felder Austria 390.5 -45.2
8 Holger Freitag NRD 386.6 -49.1
9 Pentti Kokkonen Finlandia 386.4 -49.3
10 Jari Puikkonen Finlandia 386.3 -49.4
11 Horst Bulau Kanada 383.5 -52.2
12 Manfred Deckert NRD 382.8 -52.9
13 Ernst Vettori Austria 374.9 -60.8
14 Per Bergerud Norwegia 373.1 -62.6
15 Roger Ruud Norwegia 372.8 -62.9
16 Rolf Age Berg Norwegia 371.4 -64.3
17 Stefan Stannarius NRD 371.2 -64.5
18 Markku Pusenius Finlandia 371.0 -64.7
19 Mathias Buse NRD 367.7 -68.0
20 Ulf Findeisen NRD 363.8 -71.9
21 Steve Collins Kanada 363.5 -72.2
22 Jari Pulkkinen Finlandia 362.4 -73.3
23 Sandro Sambugaro Włochy 361.8 -73.9
24 Armin Kogler Austria 360.7 -75.0
25 Hubert Neuper Austria 358.9 -76.8
26 Georg Waldvogel RFN 356.4 -79.3
27 Miran Tepes Jugosławia 355.1 -80.6
28 Lido Tomasi Włochy 353.3 -82.4
29 Fabrice Piazzini Szwajcaria 352.1 -83.6
30 Richard Schallert Austria 351.7 -84.0
31 Pekka Suorsa Finlandia 350.4 -85.3
32 Tuomo Ylipulli Finlandia 349.7 -86.0
33 Adolf Hirner Austria 349.2 -86.5
34 Steinar Braaten Norwegia 344.0 -91.7
35 Vasja Bajc Jugosławia 339.4 -96.3
36 Peter Rohwein RFN 335.0 -100.7
37 Ole Christian Eidhammer Norwegia 332.1 -103.6
38 Juri Golovtschikov ZSRR 326.5 -109.2
39 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 283.4 -152.3
40 Thomas Klauser RFN 279.6 -156.1
41 Piotr Fijas Polska 278.8 -156.9
42 Franz Wiegele Austria 274.6 -161.1
43 Nils Stolzlechner USA 265.5 -170.2
44 Jiri Parma Czechosłowacja 263.6 -172.1
45 Christian Hauswirth Szwajcaria 259.7 -176.0
46 Pascal Reymond Szwajcaria 256.9 -178.8
47 Vegard Opaas Norwegia 255.3 -180.4
48 Gennadi Prokopenko ZSRR 254.1 -181.6
49 Primoz Ulaga Jugosławia 250.5 -185.2
50 Massimo Rigoni Włochy 250.2 -185.5
51 Landis Arnold USA 250.1 -185.6
52 Janusz Malik Polska 248.9 -186.8
53 Dennis McGrane USA 244.7 -191.0
54 Martin Svagerko Czechosłowacja 243.4 -192.3
55 Valerji Karetnikov ZSRR 239.9 -195.8
56 Hans Wallner Austria 238.3 -197.4
57 Gerard Colin Francja 237.7 -198.0
58 David Brown Kanada 233.4 -202.3
59 Valerij Savin ZSRR 229.5 -206.2
60 Walentin Boschitschkov Bułgaria 219.4 -216.3
61 Veli-Matti Ahonen Finlandia 215.7 -220.0
62 Andreas Bauer RFN 213.4 -222.3
63 Oleg Serov ZSRR 157.2 -278.5
64 John Denney USA 155.3 -280.4
65 Reed Zuehlke USA 154.4 -281.3
66 Tomaz Dolar Jugosławia 154.2 -281.5
67 Ron Richards Kanada 152.8 -282.9
68 Vladimir Tschernajev ZSRR 152.4 -283.3
69 Matjas Zagar Jugosławia 150.7 -285.0
70 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 150.5 -285.2
71 Wolfgang Steiert RFN 150.1 -285.6
72 Peter Schwinghammer RFN 149.0 -286.7
73 Miroslav Slusny Czechosłowacja 146.7 -289.0
74 Lorenz Wegscheider RFN 145.9 -289.8
75 Josef Samek Czechosłowacja 145.0 -290.7
76 Jose Rivera Hiszpania 144.0 -291.7
  Jan Henrik Troen Norwegia 144.0 -291.7
78 Joachim Ernst RFN 143.3 -292.4
79 Bojan Globocnik Jugosławia 141.2 -294.5
80 Mike Holland USA 140.9 -294.8
81 Uli Boll RFN 140.7 -295.0
82 Vladimir Breitschev Bułgaria 140.5 -295.2
83 Antonio Lacedelli Włochy 139.5 -296.2
84 Christoph Schwarz RFN 135.8 -299.9
85 Laszlo Fischer Węgry 134.5 -301.2
86 Angel Stojanov Bułgaria 134.0 -301.7
87 Jan Kowal Polska 132.6 -303.1
88 Thomas Hasselberger RFN 131.5 -304.2
89 Stefan Obinger RFN 127.7 -308.0
90 Anders Daun Szwecja 127.4 -308.3
91 Bernat Sola Hiszpania 125.1 -310.6
92 Rajko Lotric Jugosławia 124.1 -311.6
93 Thomas Ihle RFN 121.6 -314.1
94 Thomas Nordgren Szwecja 113.1 -322.6
95 Gabor Geller Węgry 106.8 -328.9
96 Frederic Berger Francja 91.9 -343.8
97 Ulf Astroem Szwecja 57.8 -377.9
98 Bo Andersson Szwecja 54.0 -381.7
99 Tomas Jernkrook Szwecja 50.2 -385.5

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich