Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.1982, Bischofshofen K-108
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manfred Deckert NRD 951.4  
2 Roger Ruud Norwegia 915.4 -36.0
3 Per Bergerud Norwegia 907.9 -43.5
4 Christoph Schwartz RFN 904.5 -46.9
5 Hubert Neuper Austria 897.8 -53.6
  Halvor Asphol Norwegia 897.8 -53.6
7 Andreas Bauer RFN 894.5 -56.9
8 Dag Holmen Jensen Norwegia 890.8 -60.6
9 Alfred Groyer Austria 889.2 -62.2
10 Armin Kogler Austria 879.5 -71.9
11 Matti Nykänen Finlandia 879.2 -72.2
12 Klaus Ostwald NRD 877.0 -74.4
13 Mathias Buse NRD 873.4 -78.0
14 Johan Saetre Norwegia 867.3 -84.1
15 Kari Ylianttila Finlandia 866.8 -84.6
16 Ole Bremseth Norwegia 866.3 -85.1
17 Olav Hansson Norwegia 858.0 -93.4
18 Miran Tepes Jugosławia 841.6 -109.8
19 Joachim Ernst RFN 837.1 -114.3
20 Ivar Mobekk Norwegia 834.3 -117.1
21 Jari Puikkonen Finlandia 834.0 -117.4
22 Massimo Rigoni Włochy 832.7 -118.7
23 Markku Pusenius Finlandia 832.0 -119.4
24 Horst Bulau Kanada 831.9 -119.5
25 Georg Waldvogel RFN 826.4 -125.0
26 Thomas Klauser RFN 822.8 -128.6
27 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 820.5 -130.9
28 Wolfgang Steiert RFN 795.4 -156.0
29 Manfred Steiner Austria 793.9 -157.5
30 Josef Samek Czechosłowacja 763.1 -188.3
31 Ernst Vettori Austria 739.6 -211.8
32 Masahiro Akimoto Japonia 727.7 -223.7
33 Thomas Prosser RFN 724.8 -226.6
34 Primoz Ulaga Jugosławia 712.6 -238.8
35 Horger Freitag NRD 711.6 -239.8
36 Gennadi Prokopenko ZSRR 706.1 -245.3
37 Richard Schallert Austria 700.5 -250.9
  Peter Schwinghammer RFN 700.5 -250.9
39 Vladimir Cherniaev ZSRR 698.4 -253.0
40 Andre Scharikov ZSRR 693.3 -258.1
  Chiharu Nishikata Japonia 693.3 -258.1
42 Lido Tomasi Włochy 692.6 -258.8
43 Per Balkasen Szwecja 650.8 -300.6
44 Adolf Hirner Austria 644.7 -306.7
45 Pentti Kokkonen Finlandia 634.6 -316.8
46 Jan Tanczos Czechosłowacja 586.5 -364.9
47 Leonid Komarov ZSRR 584.4 -367.0
48 Hans Wallner Austria 576.8 -374.6
49 Rajko Lotric Jugosławia 574.6 -376.8
50 Jouko Toermaenen Finlandia 571.4 -380.0
51 Satoru Matsuhashi Japonia 570.0 -381.4
52 Steve Collins Kanada 564.8 -386.6
53 Markku Reijonen Finlandia 559.3 -392.1
54 Paul Egloff Szwajcaria 551.6 -399.8
55 Andreas Felder Austria 492.8 -458.6
56 Nobuo Nakatsu Japonia 484.1 -467.3
57 Miroslav Slusny Czechosłowacja 481.7 -469.7
58 Benito Bonetti Szwajcaria 477.0 -474.4
59 Masaru Nagaoka Japonia 467.6 -483.8
60 Reed Zuehlke USA 466.7 -484.7
61 Jeffrey Hastings USA 464.1 -487.3
62 Sergej Muchin ZSRR 461.7 -489.7
63 Roland Glas Szwajcaria 458.7 -492.7
64 Laszlo Fischer Węgry 458.1 -493.3
65 Vasja Bajc Jugosławia 454.2 -497.2
66 Philippe Jacoberger Francja 447.3 -504.1
67 Klaus Tuchscherer Austria 434.1 -517.3
68 Uli Boll RFN 404.9 -546.5
69 Heinz Koch Austria 395.9 -555.5
70 Thomas Hasselberger RFN 395.0 -556.4
71 John Denney USA 366.8 -584.6
72 Seppo Toivonen Szwecja 365.7 -585.7
73 Igor Morours ZSRR 358.8 -592.6
74 Patric Dubiez Francja 355.8 -595.6
75 Frantisek Novak Czechosłowacja 353.1 -598.3
76 John Broman USA 347.4 -604.0
77 Bo Andersson Szwecja 344.6 -606.8
78 Gabor Geller Węgry 338.3 -613.1
79 Batista Carli Włochy 330.9 -620.5
80 Anders Daun Szwecja 330.4 -621.0
81 Bernard Guillaume Francja 327.0 -624.4
82 Ron Richards Kanada 325.3 -626.1
83 Gerard Colin Francja 258.8 -692.6
84 Jose Rivera Hiszpania 222.6 -728.8
85 Nakatsu Nabuo Japonia 218.4 -733.0
86 Juan Meno Hiszpania 203.3 -748.1
87 Lorenz Wegscheider RFN 185.9 -765.5
88 Josef Heumann RFN 181.4 -770.0
89 Fritz Esser Austria 174.1 -777.3
90 Norbert Leitner Austria 172.9 -778.5
91 Thomas Ihle RFN 171.8 -779.6
92 Rupert Hirner Austria 166.3 -785.1
93 Bernhard Zauner Austria 165.9 -785.5
94 Andreas Geiger RFN 157.0 -794.4
95 Peter Rohwein RFN 147.5 -803.9
96 Hirokazu Yagi Japonia 91.5 -859.9

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 paĽdziernika 2019 (pi±tek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich