Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 03.01.1982, Innsbruck K-104
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manfred Deckert NRD 719.4  
2 Roger Ruud Norwegia 699.9 -19.5
3 Christoph Schwartz RFN 682.5 -36.9
4 Matti Nykänen Finlandia 678.7 -40.7
5 Andreas Bauer RFN 673.0 -46.4
6 Per Bergerud Norwegia 670.8 -48.6
7 Alfred Groyer Austria 667.4 -52.0
8 Dag Holmen Jensen Norwegia 665.6 -53.8
9 Halvor Asphol Norwegia 659.4 -60.0
10 Hubert Neuper Austria 657.3 -62.1
11 Johan Saetre Norwegia 654.9 -64.5
12 Mathias Buse NRD 649.0 -70.4
13 Kari Ylianttila Finlandia 648.4 -71.0
14 Thomas Prosser RFN 648.1 -71.3
15 Klaus Ostwald NRD 647.6 -71.8
16 Olav Hansson Norwegia 643.0 -76.4
17 Armin Kogler Austria 641.9 -77.5
18 Ole Bremseth Norwegia 641.3 -78.1
19 Primoz Ulaga Jugosławia 629.7 -89.7
20 Jari Puikkonen Finlandia 629.5 -89.9
21 Markku Pusenius Finlandia 629.0 -90.4
22 Ivar Mobekk Norwegia 627.3 -92.1
23 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 622.2 -97.2
24 Massimo Rigoni Włochy 620.3 -99.1
25 Miran Tepes Jugosławia 619.9 -99.5
26 Thomas Klauser RFN 617.6 -101.8
27 Horst Bulau Kanada 616.1 -103.3
28 Georg Waldvogel RFN 614.8 -104.6
29 Joachim Ernst RFN 614.1 -105.3
30 Wolfgang Steiert RFN 605.9 -113.5
31 Manfred Steiner Austria 600.7 -118.7
32 Josef Samek Czechosłowacja 579.8 -139.6
33 Pentti Kokkonen Finlandia 547.9 -171.5
34 Ernst Vettori Austria 537.2 -182.2
35 Masahiro Akimoto Japonia 519.7 -199.7
36 Richard Schallert Austria 515.6 -203.8
37 Horger Freitag NRD 511.7 -207.7
38 Gennadi Prokopenko ZSRR 504.0 -215.4
39 Peter Schwinghammer RFN 503.1 -216.3
40 Jan Tanczos Czechosłowacja 501.4 -218.0
41 Vladimir Cherniaev ZSRR 493.2 -226.2
42 Chiharu Nishikata Japonia 489.2 -230.2
43 Andre Scharikov ZSRR 488.5 -230.9
44 Hans Wallner Austria 487.5 -231.9
45 Jouko Toermaenen Finlandia 487.3 -232.1
46 Lido Tomasi Włochy 485.5 -233.9
47 Rajko Lotric Jugosławia 484.6 -234.8
48 Steve Collins Kanada 483.2 -236.2
49 Per Balkasen Szwecja 476.5 -242.9
50 Markku Reijonen Finlandia 475.7 -243.7
51 Paul Egloff Szwajcaria 461.6 -257.8
52 Adolf Hirner Austria 419.5 -299.9
53 Uli Boll RFN 404.9 -314.5
54 Thomas Hasselberger RFN 395.0 -324.4
55 Benito Bonetti Szwajcaria 391.2 -328.2
56 Miroslav Slusny Czechosłowacja 389.8 -329.6
57 Leonid Komarov ZSRR 387.0 -332.4
58 Reed Zuehlke USA 381.8 -337.6
59 Masaru Nagaoka Japonia 381.7 -337.7
60 Laszlo Fischer Węgry 379.7 -339.7
61 Jeffrey Hastings USA 377.2 -342.2
62 Satoru Matsuhashi Japonia 371.5 -347.9
63 Sergej Muchin ZSRR 370.1 -349.3
64 Roland Glas Szwajcaria 366.8 -352.6
65 John Denney USA 284.3 -435.1
66 Andreas Felder Austria 279.3 -440.1
67 Nobuo Nakatsu Japonia 279.1 -440.3
  Igor Morours ZSRR 279.1 -440.3
69 Seppo Toivonen Szwecja 273.8 -445.6
70 Vasja Bajc Jugosławia 271.5 -447.9
71 Patric Dubiez Francja 268.8 -450.6
72 Frantisek Novak Czechosłowacja 268.2 -451.2
73 Ron Richards Kanada 265.3 -454.1
74 Philippe Jacoberger Francja 262.0 -457.4
75 Bo Andersson Szwecja 259.2 -460.2
76 Anders Daun Szwecja 256.6 -462.8
77 John Broman USA 255.6 -463.8
78 Batista Carli Włochy 255.0 -464.4
79 Gabor Geller Węgry 249.0 -470.4
80 Bernard Guillaume Francja 248.1 -471.3
81 Nakatsu Nabuo Japonia 218.4 -501.0
82 Klaus Tuchscherer Austria 216.6 -502.8
83 Juan Meno Hiszpania 203.3 -516.1
84 Heinz Koch Austria 195.9 -523.5
85 Lorenz Wegscheider RFN 185.9 -533.5
86 Josef Heumann RFN 181.4 -538.0
87 Thomas Ihle RFN 171.8 -547.6
88 Gerard Colin Francja 171.3 -548.1
89 Andreas Geiger RFN 157.0 -562.4
90 Jose Rivera Hiszpania 156.6 -562.8
91 Peter Rohwein RFN 147.5 -571.9
92 Hirokazu Yagi Japonia 91.5 -627.9
93 Fritz Esser Austria 85.4 -634.0
94 Norbert Leitner Austria 83.0 -636.4
95 Bernhard Zauner Austria 81.6 -637.8
96 Rupert Hirner Austria 79.8 -639.6

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich