Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 03.01.1974, Innsbruck K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hans Georg Aschenbach NRD 735.8  
2 Hans Schmid Szwajcaria 695.1 -40.7
3 Walter Steiner Szwajcaria 691.9 -43.9
4 Alfred Grosche RFN 673.6 -62.2
5 Bernd Eckstein NRD 672.6 -63.2
6 Henry Glass NRD 666.6 -69.2
7 Dietrich Kampf NRD 663.3 -72.5
8 Tadeusz Pawlusiak Polska 662.0 -73.8
9 Esko Rautionaho Finlandia 659.7 -76.1
10 Heinz Wossipiwo NRD 658.3 -77.5
11 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 653.2 -82.6
12 Akitsugu Konno Japonia 651.2 -84.6
13 Hiroshi Itagaki Japonia 650.5 -85.3
14 Jochen Danneberg NRD 649.2 -86.6
15 Jerry Martin USA 643.0 -92.8
16 Hans Wallner Austria 639.2 -96.6
17 Tauno Kaeyhko Finlandia 638.0 -97.8
18 Hisayothi Sawada Japonia 634.5 -101.3
19 Garij Napalkov ZSRR 634.3 -101.5
20 Jiri Raska Czechosłowacja 633.8 -102.0
21 Jouko Toermaenen Finlandia 632.6 -103.2
  Juriy Kalinin ZSRR 632.6 -103.2
23 Josef Matous Czechosłowacja 632.4 -103.4
24 Adam Krzysztofiak Polska 631.6 -104.2
25 Rainer Schmidt NRD 631.4 -104.4
26 Dietmar Aschenbach NRD 625.1 -110.7
27 Leos Skoda Czechosłowacja 622.8 -113.0
28 Josef Schwinghammer RFN 621.1 -114.7
29 Jaromir Lidak Czechosłowacja 618.2 -117.6
30 Odd Grette Norwegia 617.9 -117.9
31 Reinhold Bachler Austria 616.9 -118.9
32 Kari Ylianttila Finlandia 612.7 -123.1
33 Peter Stefancic Jugosławia 606.4 -129.4
34 Rolf Nordgren Szwecja 604.4 -131.4
35 Christer Karlsson Szwecja 604.1 -131.7
36 Josef Bonetti Szwajcaria 602.9 -132.9
37 Rudolf Wanner Austria 602.6 -133.2
38 Sergei Botschkov ZSRR 601.0 -134.8
39 Walter Schwabl Austria 599.5 -136.3
40 Johan Saetre Norwegia 598.5 -137.3
41 Ron Stelle USA 598.4 -137.4
42 Wladimir Napylow ZSRR 591.7 -144.1
43 Ernst von Grueningen Szwajcaria 589.0 -146.8
44 Karel Kodejska Czechosłowacja 586.1 -149.7
45 Anders Lundqvist Szwecja 584.2 -151.6
46 Thomas Lundgren Szwecja 579.8 -156.0
47 Masakatsu Asari Japonia 578.1 -157.7
48 Richard Graves Kanada 575.4 -160.4
49 Janez Jurman Jugosławia 573.9 -161.9
50 Bjarne Naes Norwegia 571.2 -164.6
51 Hans Millonig Austria 567.4 -168.4
52 Richard Grady Kanada 567.1 -168.7
53 Arne Haugen USA 563.3 -172.5
54 Branko Dolhar Jugosławia 561.3 -174.5
55 Gilbert Poirot Francja 561.1 -174.7
56 Arnfinn Henden Norwegia 555.8 -180.0
57 Aleksandr Karapuzov ZSRR 550.7 -185.1
58 Tom Reaper Kanada 547.8 -188.0
59 Marian Prelovsek Jugosławia 547.1 -188.7
60 Peter Wilson Kanada 546.9 -188.9
61 Wojciech Fortuna Polska 546.5 -189.3
62 Jay Rand USA 543.1 -192.7
63 Ernst Wursthorn RFN 541.7 -194.1
64 Sepp Zehnder Szwajcaria 539.5 -196.3
65 Kazuhiro Akimoto Japonia 537.6 -198.2
66 Gregory Windsperger USA 536.9 -198.9
67 Knut Nordle Kanada 529.9 -205.9
68 Rudolf Tusch RFN 525.4 -210.4
69 Eric Aubert Szwajcaria 524.4 -211.4
70 Danilo Pudgar Jugosławia 518.1 -217.7
71 Sepp Gratzer Austria 516.4 -219.4
72 Lenhart Elimaee Szwecja 501.2 -234.6
73 Marjan Mesec Jugosławia 490.7 -245.1
74 Georgi Lasev Bułgaria 488.1 -247.7
75 Bernd Zapf RFN 474.6 -261.2
76 Klaus Boll RFN 463.4 -272.4
77 Jeff Wright USA 455.8 -280.0
78 Lido Tomasi Włochy 448.4 -287.4
79 S. Dalle Ave Włochy 435.8 -300.0
80 Anton Innauer Austria 428.8 -307.0
81 Yvan Richard Francja 419.6 -316.2
82 X. Bontepelli Włochy 408.4 -327.4
83 Vladimir Frolov ZSRR 407.8 -328.0
84 Stanisław Bobak Polska 394.7 -341.1
85 Peter Dubb RFN 394.0 -341.8
86 Willi Puerstl Austria 383.2 -352.6
87 Tascho Sterev Bułgaria 369.3 -366.5
  Jacques Gaillard Francja 369.3 -366.5
89 Takao Ito Japonia 357.8 -378.0
90 A. Angerer RFN 346.9 -388.9
91 Czesław Janik Polska 344.3 -391.5
92 Ivan Scharkov Bułgaria 327.1 -408.7
93 M. Duennhofer Włochy 276.7 -459.1
94 Georgi Geliov Bułgaria 235.0 -500.8
95 Yuji Katsuro Japonia 194.9 -540.9
96 James Yerrly Francja 168.7 -567.1
97 Alessio Dunnhofer Włochy 151.5 -584.3
98 Ivan Schopov Bułgaria 122.9 -612.9

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich