Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1974, Garmisch-Partenkirchen K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hans Georg Aschenbach NRD 484.5  
2 Hans Schmid Szwajcaria 450.5 -34.0
3 Walter Steiner Szwajcaria 449.0 -35.5
4 Heinz Wossipiwo NRD 444.9 -39.6
5 Alfred Grosche RFN 442.5 -42.0
6 Jochen Danneberg NRD 435.3 -49.2
7 Esko Rautionaho Finlandia 435.0 -49.5
8 Bernd Eckstein NRD 433.4 -51.1
9 Hiroshi Itagaki Japonia 429.1 -55.4
10 Hisayothi Sawada Japonia 428.9 -55.6
11 Dietrich Kampf NRD 427.7 -56.8
12 Tadeusz Pawlusiak Polska 427.5 -57.0
13 Henry Glass NRD 426.1 -58.4
14 Jerry Martin USA 424.6 -59.9
15 Akitsugu Konno Japonia 424.4 -60.1
16 Dietmar Aschenbach NRD 423.1 -61.4
17 Garij Napalkov ZSRR 420.4 -64.1
18 Rainer Schmidt NRD 420.2 -64.3
19 Rolf Nordgren Szwecja 419.2 -65.3
  Odd Grette Norwegia 419.2 -65.3
21 Jouko Toermaenen Finlandia 416.7 -67.8
22 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 416.6 -67.9
23 Tauno Kaeyhko Finlandia 416.2 -68.3
24 Jiri Raska Czechosłowacja 416.0 -68.5
25 Jaromir Lidak Czechosłowacja 414.9 -69.6
26 Josef Schwinghammer RFN 413.2 -71.3
27 Josef Matous Czechosłowacja 413.0 -71.5
28 Leos Skoda Czechosłowacja 412.1 -72.4
29 Adam Krzysztofiak Polska 411.3 -73.2
  Hans Wallner Austria 411.3 -73.2
31 Vladimir Frolov ZSRR 407.8 -76.7
32 Kari Ylianttila Finlandia 407.0 -77.5
33 Hans Millonig Austria 402.8 -81.7
34 Peter Stefancic Jugosławia 401.5 -83.0
35 Juriy Kalinin ZSRR 396.9 -87.6
36 Christer Karlsson Szwecja 396.4 -88.1
37 Rudolf Wanner Austria 395.3 -89.2
38 Janez Jurman Jugosławia 390.6 -93.9
39 Karel Kodejska Czechosłowacja 388.5 -96.0
40 Kazuhiro Akimoto Japonia 388.0 -96.5
41 Walter Schwabl Austria 387.6 -96.9
42 Johan Saetre Norwegia 385.9 -98.6
43 Sergei Botschkov ZSRR 385.4 -99.1
44 Willi Puerstl Austria 383.2 -101.3
45 Ron Stelle USA 382.7 -101.8
46 Bjarne Naes Norwegia 381.5 -103.0
47 Josef Bonetti Szwajcaria 381.1 -103.4
48 Reinhold Bachler Austria 380.9 -103.6
49 Wojciech Fortuna Polska 380.8 -103.7
50 Ernst von Grueningen Szwajcaria 379.3 -105.2
51 Anders Lundqvist Szwecja 378.3 -106.2
52 Wladimir Napylow ZSRR 376.4 -108.1
53 Aleksandr Karapuzov ZSRR 376.3 -108.2
54 Thomas Lundgren Szwecja 376.1 -108.4
55 Arne Haugen USA 372.9 -111.6
56 Rudolf Tusch RFN 371.2 -113.3
  Arnfinn Henden Norwegia 371.2 -113.3
58 Ernst Wursthorn RFN 368.7 -115.8
59 Gilbert Poirot Francja 368.2 -116.3
60 Richard Grady Kanada 368.0 -116.5
  Masakatsu Asari Japonia 368.0 -116.5
62 Branko Dolhar Jugosławia 367.1 -117.4
63 Richard Graves Kanada 365.0 -119.5
64 Takao Ito Japonia 357.8 -126.7
65 Sepp Zehnder Szwajcaria 357.3 -127.2
66 Eric Aubert Szwajcaria 356.7 -127.8
67 Peter Wilson Kanada 354.4 -130.1
68 Knut Nordle Kanada 353.8 -130.7
69 Tom Reaper Kanada 349.4 -135.1
70 Marian Prelovsek Jugosławia 348.5 -136.0
71 A. Angerer RFN 346.9 -137.6
72 Czesław Janik Polska 344.3 -140.2
73 Danilo Pudgar Jugosławia 343.0 -141.5
74 Jay Rand USA 341.1 -143.4
75 Sepp Gratzer Austria 338.2 -146.3
76 Lenhart Elimaee Szwecja 331.0 -153.5
77 Marjan Mesec Jugosławia 325.7 -158.8
78 Gregory Windsperger USA 325.0 -159.5
79 Georgi Lasev Bułgaria 309.7 -174.8
80 Bernd Zapf RFN 301.7 -182.8
81 Klaus Boll RFN 288.2 -196.3
82 Jeff Wright USA 287.6 -196.9
83 S. Dalle Ave Włochy 285.9 -198.6
84 Lido Tomasi Włochy 280.6 -203.9
85 M. Duennhofer Włochy 276.7 -207.8
86 Jacques Gaillard Francja 258.1 -226.4
87 X. Bontepelli Włochy 252.3 -232.2
88 Yvan Richard Francja 248.2 -236.3
89 Anton Innauer Austria 216.8 -267.7
90 Stanisław Bobak Polska 213.7 -270.8
91 Peter Dubb RFN 200.2 -284.3
92 Tascho Sterev Bułgaria 197.3 -287.2
93 Yuji Katsuro Japonia 194.9 -289.6
94 Ivan Scharkov Bułgaria 173.5 -311.0
95 Ivan Schopov Bułgaria 122.9 -361.6
96 Georgi Geliov Bułgaria 100.0 -384.5

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich