Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2019, Vikersund HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1567.1  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 1560.5 -6.6
3 Robert Johansson Norwegia 1528.8 -38.3
4 Johann Andre Forfang Norwegia 1445.1 -122.0
5 Markus Eisenbichler Niemcy 1441.3 -125.8
6 Dawid Kubacki Polska 1404.1 -163.0
7 Kamil Stoch Polska 1397.7 -169.4
8 Junshiro Kobayashi Japonia 1380.3 -186.8
9 Philipp Aschenwald Austria 1365.3 -201.8
10 Evgeniy Klimov Rosja 1364.8 -202.3
11 Karl Geiger Niemcy 1362.7 -204.4
12 Killian Peier Szwajcaria 1358.2 -208.9
13 Peter Prevc Słowenia 1357.4 -209.7
14 Simon Ammann Szwajcaria 1356.2 -210.9
15 Jakub Wolny Polska 1352.9 -214.2
16 Yukiya Sato Japonia 1344.0 -223.1
17 Michael Hayboeck Austria 1329.2 -237.9
18 Constantin Schmid Niemcy 1315.5 -251.6
19 Antti Aalto Finlandia 1305.1 -262.0
20 Timi Zajc Słowenia 1301.4 -265.7
21 Robin Pedersen Norwegia 1298.8 -268.3
22 Roman Koudelka Czechy 1294.8 -272.3
23 Manuel Fettner Austria 1278.8 -288.3
24 Piotr Żyła Polska 1229.6 -337.5
25 Viktor Polasek Czechy 1137.5 -429.6
26 Domen Prevc Słowenia 1098.7 -468.4
27 Marius Lindvik Norwegia 1077.0 -490.1
28 Daniel Huber Austria 1073.2 -493.9
29 Andreas Wellinger Niemcy 928.7 -638.4
30 Andreas Stjernen Norwegia 909.9 -657.2
31 Stefan Hula Polska 899.0 -668.1
32 Daiki Ito Japonia 893.6 -673.5
33 Anze Lanisek Słowenia 889.3 -677.8
34 Mikhail Nazarov Rosja 888.7 -678.4
35 Noriaki Kasai Japonia 873.6 -693.5
36 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 873.5 -693.6
37 Clemens Aigner Austria 862.9 -704.2
38 Stephan Leyhe Niemcy 782.5 -784.6
39 Dimitry Vassiliev Rosja 780.8 -786.3
40 Naoki Nakamura Japonia 724.7 -842.4
41 Jan Hoerl Austria 718.6 -848.5
42 Jarkko Määttä Finlandia 714.4 -852.7
43 Halvor Egner Granerud Norwegia 658.5 -908.6
44 Thomas Aasen Markeng Norwegia 646.5 -920.6
45 Pius Paschke Niemcy 644.7 -922.4
46 Sergey Tkachenko Kazachstan 638.3 -928.8
47 Jonathan Learoyd Francja 620.1 -947.0
48 Paweł W±sek Polska 602.9 -964.2
49 Cestmir Kozisek Czechy 597.5 -969.6
50 Sebastian Colloredo Włochy 571.6 -995.5
51 Richard Freitag Niemcy 564.1 -1003.0
52 Kevin Bickner USA 532.7 -1034.4
53 Eetu Nousiainen Finlandia 505.1 -1062.0
54 Vladimir Zografski Bułgaria 491.6 -1075.5
55 Luca Egloff Szwajcaria 474.0 -1093.1
56 Alex Insam Włochy 438.9 -1128.2
57 Anze Semenic Słowenia 429.8 -1137.3
58 Andreas Alamommo Finlandia 421.1 -1146.0
59 Matthew Soukup Kanada 403.4 -1163.7
60 Lukas Hlava Czechy 397.2 -1169.9
61 Jernej Damjan Słowenia 382.3 -1184.8
62 Casey Larson USA 370.2 -1196.9
63 Artti Aigro Estonia 364.0 -1203.1
64 Maksim Sergeev Rosja 357.8 -1209.3
65 Anders Fannemel Norwegia 343.3 -1223.8
66 Sabirzhan Muminov Kazachstan 332.9 -1234.2
67 Ziga Jelar Słowenia 300.3 -1266.8
68 Martin Hamann Niemcy 289.4 -1277.7
69 Andreas Schuler Szwajcaria 287.5 -1279.6
70 Martti Nomme Estonia 264.9 -1302.2
71 Oscar P. Westerheim Norwegia 244.9 -1322.2
72 Dominik Peter Szwajcaria 240.2 -1326.9
73 Sandro Hauswirth Szwajcaria 214.4 -1352.7
74 Andreas Granerud Buskum Norwegia 203.9 -1363.2
75 Mats Bjerke Myhren Norwegia 191.5 -1375.6
76 Joakim Aune Norwegia 186.6 -1380.5
77 Fredrik Villumstad Norwegia 179.0 -1388.1
78 Tomas Vancura Czechy 136.1 -1431.0
79 Andrew Urlaub USA 125.8 -1441.3
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 8914  
2 Austria Austria 8195 -719
3 Niemcy Niemcy 7329 -1585
4 Polska Polska 6886 -2028
5 Japonia Japonia 6777 -2137
6 Słowenia Słowenia 5759 -3155
7 Szwajcaria Szwajcaria 3931 -4983
8 Czechy Czechy 3563 -5351
9 Rosja Rosja 3392 -5522
10 Finlandia Finlandia 2946 -5968
11 Kanada Kanada 1277 -7637
12 USA USA 1029 -7885
13 Włochy Włochy 1011 -7903
14 Kazachstan Kazachstan 971 -7943
15 Estonia Estonia 629 -8285
16 Francja Francja 620 -8294
17 Bułgaria Bułgaria 492 -8422

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich