Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 08.01.2011, Harrachov K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Koch Austria 100  
2 Thomas Morgenstern Austria 80 -20
3 Adam Małysz Polska 60 -40
4 Robert Kranjec Słowenia 50 -50
5 Gregor Schlierenzauer Austria 45 -55
6 Simon Ammann Szwajcaria 40 -60
7 Tom Hilde Norwegia 36 -64
8 Stefan Thurnbichler Austria 32 -68
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 32 -68
10 Roman Koudelka Czechy 26 -74
11 Jan Matura Czechy 24 -76
12 Wolfgang Loitzl Austria 22 -78
13 Johan Remen Evensen Norwegia 20 -80
14 Michael Neumayer Niemcy 18 -82
15 Jurij Tepes Słowenia 16 -84
16 Kamil Stoch Polska 15 -85
17 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 14 -86
18 Olli Muotka Finlandia 13 -87
19 Borek Sedlak Czechy 12 -88
20 Felix Schoft Niemcy 11 -89
21 Stefan Hula Polska 10 -90
22 Jakub Janda Czechy 9 -91
23 Matti Hautamäki Finlandia 8 -92
24 Anders Bardal Norwegia 7 -93
25 Kazuya Yoshioka Japonia 6 -94
26 Tomaz Naglic Słowenia 5 -95
27 Andrea Morassi Włochy 4 -96
28 Ilja Rosliakov Rosja 3 -97
29 Denis Kornilov Rosja 2 -98
30 Martin Schmitt Niemcy 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 279  
2 Norwegia Norwegia 109 -170
3 Polska Polska 85 -194
4 Słowenia Słowenia 71 -208
  Czechy Czechy 71 -208
6 Szwajcaria Szwajcaria 40 -239
7 Niemcy Niemcy 30 -249
8 Finlandia Finlandia 21 -258
9 Japonia Japonia 6 -273
10 Rosja Rosja 5 -274
11 Włochy Włochy 4 -275

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2010/2011

Puchar ¦wiata w lotach 2010/2011

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich