Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
28.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2019, Oberstdorf HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1268  
2 Katharina Althaus Niemcy 1023 -245
3 Sara Takanashi Japonia 856 -412
4 Juliane Seyfarth Niemcy 786 -482
5 Carina Vogt Niemcy 560 -708
6 Nika Kriznar Słowenia 525 -743
7 Eva Pinkelnig Austria 511 -757
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 501 -767
9 Anna Odine Stroem Norwegia 486 -782
10 Lidiia Iakovleva Rosja 476 -792
11 Ursa Bogataj Słowenia 426 -842
12 Ramona Straub Niemcy 393 -875
13 Chiara Kreuzer Austria 374 -894
14 Yuki Ito Japonia 327 -941
15 Sofia Tikhonova Rosja 301 -967
16 Alexandra Kustova Rosja 229 -1039
17 Ema Klinec Słowenia 214 -1054
18 Lara Malsiner Włochy 206 -1062
19 Silje Opseth Norwegia 197 -1071
20 Anna Rupprecht Niemcy 190 -1078
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 188 -1080
22 Nozomi Maruyama Japonia 157 -1111
23 Spela Rogelj Słowenia 134 -1134
24 Elena Runggaldier Włochy 128 -1140
25 Yuka Seto Japonia 127 -1141
26 Kaori Iwabuchi Japonia 106 -1162
27 Lea Lemare Francja 93 -1175
28 Jerneja Brecl Słowenia 91 -1177
29 Lucile Morat Francja 82 -1186
30 Maja Vtic Słowenia 66 -1202
31 Julia Kykkänen Finlandia 64 -1204
32 Xueyao Li Chiny 57 -1211
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 43 -1225
34 Anna Shpyneva Rosja 37 -1231
35 Pauline Hessler Niemcy 36 -1232
36 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1233
37 Nita Englund USA 28 -1240
  Josephine Pagnier Francja 28 -1240
39 Ksenia Kablukova Rosja 26 -1242
40 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1246
41 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -1250
42 Katra Komar Słowenia 17 -1251
43 Lisa Eder Austria 12 -1256
44 Julia Clair Francja 9 -1259
45 Misaki Shigeno Japonia 8 -1260
46 Kamila Karpiel Polska 6 -1262
  Kinga Rajda Polska 6 -1262
  Agnes Reisch Niemcy 6 -1262
49 Haruka Iwasa Japonia 5 -1263
  Irina Avvakumova Rosja 5 -1263
51 Natalie Eilers Kanada 4 -1264
52 Selina Freitag Niemcy 3 -1265
53 Nina Lussi USA 2 -1266
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1266
55 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1267
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3832  
2 Norwegia Norwegia 2369 -1463
3 Austria Austria 2236 -1596
4 Japonia Japonia 2136 -1696
5 Słowenia Słowenia 2023 -1809
6 Rosja Rosja 1426 -2406
7 Włochy Włochy 384 -3448
8 Francja Francja 334 -3498
9 USA USA 130 -3702
10 Chiny Chiny 107 -3725
11 Finlandia Finlandia 64 -3768
12 Rumunia Rumunia 43 -3789
13 Polska Polska 12 -3820
14 Kanada Kanada 4 -3828
15 Czechy Czechy 1 -3831

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
seria próbna
14:00
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:50
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 2. seria
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
64%
Halvor Egner Granerud
15%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Karl Geiger
1%
Peter Prevc
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich