Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2017, Oslo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1455  
2 Yuki Ito Japonia 1208 -247
3 Maren Lundby Norwegia 1109 -346
4 Katharina Schmid Niemcy 776 -679
5 Carina Vogt Niemcy 723 -732
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 717 -738
7 Ema Klinec Słowenia 630 -825
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 544 -911
9 Irina Avvakumova Rosja 531 -924
10 Svenja Wuerth Niemcy 497 -958
11 Maja Vtic Słowenia 477 -978
12 Yuka Seto Japonia 406 -1049
13 Chiara Kreuzer Austria 387 -1068
14 Sarah Hendrickson USA 311 -1144
15 Manuela Malsiner Włochy 298 -1157
16 Nita Englund USA 280 -1175
17 Spela Rogelj Słowenia 271 -1184
18 Kaori Iwabuchi Japonia 268 -1187
19 Ramona Straub Niemcy 252 -1203
20 Julia Kykkänen Finlandia 229 -1226
21 Elena Runggaldier Włochy 169 -1286
22 Lea Lemare Francja 165 -1290
  Ursa Bogataj Słowenia 165 -1290
24 Lucile Morat Francja 158 -1297
25 Anastasiya Barannikova Rosja 150 -1305
26 Anna Rupprecht Niemcy 127 -1328
27 Sofia Tikhonova Rosja 121 -1334
28 Abby Ringquist USA 106 -1349
29 Juliane Seyfarth Niemcy 95 -1360
30 Evelyn Insam Włochy 93 -1362
31 Gianina Ernst Niemcy 80 -1375
32 Coline Mattel Francja 78 -1377
33 Taylor Henrich Kanada 74 -1381
  Nika Kriznar Słowenia 74 -1381
35 Alexandra Kustova Rosja 61 -1394
36 Ksenia Kablukova Rosja 58 -1397
37 Daniela Haralambie Rumunia 57 -1398
  Eva Logar Słowenia 57 -1398
  Agnes Reisch Niemcy 57 -1398
40 Tara Geraghty-Moats USA 52 -1403
41 Luisa Goerlich Niemcy 50 -1405
42 Oceane Avocat Gros Francja 47 -1408
43 Pauline Hessler Niemcy 28 -1427
44 Natasha Bodnarchuk Kanada 21 -1434
  Atsuko Tanaka Kanada 21 -1434
46 Anniken Mork Norwegia 19 -1436
47 Lara Malsiner Włochy 16 -1439
48 Nicole Maurer Kanada 12 -1443
49 Misaki Shigeno Japonia 11 -1444
50 Haruka Iwasa Japonia 9 -1446
51 Nina Lussi USA 8 -1447
  Xueyao Li Chiny 8 -1447
  Silje Opseth Norwegia 8 -1447
  Barbora Blazkova Czechy 8 -1447
55 Romane Dieu Francja 6 -1449
56 Abigail Strate Kanada 5 -1450
  Natalie Eilers Kanada 5 -1450
58 Anna Odine Stroem Norwegia 4 -1451
59 Marita Kramer Austria 2 -1453
60 Guylim Park Korea Pd. 1 -1454
  Eva Pinkelnig Austria 1 -1454
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3357  
2 Niemcy Niemcy 2685 -672
3 Słowenia Słowenia 1674 -1683
4 Austria Austria 1651 -1706
5 Norwegia Norwegia 1140 -2217
6 Rosja Rosja 921 -2436
7 USA USA 757 -2600
8 Włochy Włochy 576 -2781
9 Francja Francja 454 -2903
10 Finlandia Finlandia 229 -3128
11 Kanada Kanada 138 -3219
12 Rumunia Rumunia 57 -3300
13 Chiny Chiny 8 -3349
  Czechy Czechy 8 -3349
15 Korea Pd. Korea Pd. 1 -3356

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich