Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 22.03.2014, Planica K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1720  
2 Carina Vogt Niemcy 806 -914
3 Yuki Ito Japonia 759 -961
4 Irina Avvakumova Rosja 731 -989
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 682 -1038
6 Maja Vtic Słowenia 542 -1178
7 Maren Lundby Norwegia 487 -1233
8 Coline Mattel Francja 453 -1267
9 Julia Kykkänen Finlandia 429 -1291
10 Jessica Jerome USA 374 -1346
11 Julia Clair Francja 371 -1349
12 Katja Pozun Słowenia 350 -1370
13 Katharina Althaus Niemcy 345 -1375
14 Line Jahr Norwegia 322 -1398
15 Helena Olsson Smeby Norwegia 306 -1414
16 Ulrike Graessler Niemcy 301 -1419
17 Eva Logar Słowenia 289 -1431
18 Ramona Straub Niemcy 265 -1455
19 Evelyn Insam Włochy 235 -1485
20 Spela Rogelj Słowenia 221 -1499
21 Ursa Bogataj Słowenia 220 -1500
22 Taylor Henrich Kanada 214 -1506
23 Anna Haefele Niemcy 209 -1511
24 Gianina Ernst Niemcy 192 -1528
25 Ema Klinec Słowenia 175 -1545
26 Bigna Windmueller Szwajcaria 171 -1549
27 Elena Runggaldier Włochy 165 -1555
28 Gyda Enger Norwegia 141 -1579
29 Atsuko Tanaka Kanada 137 -1583
30 Lea Lemare Francja 131 -1589
31 Kaori Iwabuchi Japonia 120 -1600
32 Michaela Dolezelova Czechy 112 -1608
33 Chiara Hoelzl Austria 110 -1610
34 Lindsey Van USA 101 -1619
35 Ayumi Watase Japonia 91 -1629
36 Manuela Malsiner Włochy 58 -1662
37 Alissa Johnson USA 54 -1666
38 Misaki Shigeno Japonia 51 -1669
39 Anna Rupprecht Niemcy 49 -1671
40 Anette Sagen Norwegia 48 -1672
41 Jacqueline Seifriedsberger Austria 45 -1675
42 Sofia Tikhonova Rosja 44 -1676
43 Juliane Seyfarth Niemcy 37 -1683
44 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1685
45 Anastasiya Barannikova Rosja 31 -1689
46 Sabrina Windmueller Szwajcaria 29 -1691
47 Susanna Forsstroem Finlandia 26 -1694
48 Anja Tepes Słowenia 23 -1697
49 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 15 -1705
  Elisabeth Raudaschl Austria 15 -1705
  Lisa Demetz Włochy 15 -1705
52 Yurina Yamada Japonia 14 -1706
53 Abby Ringquist USA 13 -1707
  Anja Javorsek Słowenia 13 -1707
  Seiko Koasa Japonia 13 -1707
56 Anna Odine Stroem Norwegia 10 -1710
57 Qi Liu Chiny 8 -1712
58 Barbora Blazkova Czechy 7 -1713
  Alexandra Kustova Rosja 7 -1713
  Yoshiko Yoshizumi Japonia 7 -1713
61 Daria Grushina Rosja 5 -1715
  Ayuka Takeda Japonia 5 -1715
63 Jasmine Sepandj Kanada 4 -1716
64 Magdalena Pałasz Polska 3 -1717
65 Katharina Keil Austria 2 -1718
66 Sonja Schoitsch Austria 1 -1719
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2980  
2 Niemcy Niemcy 2364 -616
3 Słowenia Słowenia 1933 -1047
4 Norwegia Norwegia 1464 -1516
5 Austria Austria 1030 -1950
6 Francja Francja 1005 -1975
7 Rosja Rosja 818 -2162
8 Włochy Włochy 548 -2432
9 USA USA 542 -2438
10 Finlandia Finlandia 455 -2525
11 Kanada Kanada 380 -2600
12 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2780
13 Czechy Czechy 119 -2861
14 Rumunia Rumunia 15 -2965
15 Chiny Chiny 8 -2972
16 Polska Polska 3 -2977

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich