Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
23.02.2020, godz. 09:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2014, Falun K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1620  
2 Carina Vogt Niemcy 806 -814
3 Irina Avvakumova Rosja 705 -915
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 682 -938
5 Yuki Ito Japonia 679 -941
6 Maja Vtic Słowenia 502 -1118
7 Maren Lundby Norwegia 458 -1162
8 Coline Mattel Francja 431 -1189
9 Julia Kykkänen Finlandia 414 -1206
10 Katharina Althaus Niemcy 336 -1284
11 Jessica Jerome USA 329 -1291
12 Katja Pozun Słowenia 326 -1294
13 Julia Clair Francja 311 -1309
14 Helena Olsson Smeby Norwegia 306 -1314
15 Eva Logar Słowenia 276 -1344
16 Line Jahr Norwegia 272 -1348
17 Ramona Straub Niemcy 265 -1355
18 Ulrike Graessler Niemcy 261 -1359
19 Evelyn Insam Włochy 219 -1401
20 Taylor Henrich Kanada 214 -1406
21 Spela Rogelj Słowenia 209 -1411
22 Ursa Bogataj Słowenia 206 -1414
23 Gianina Ernst Niemcy 192 -1428
24 Anna Haefele Niemcy 177 -1443
25 Ema Klinec Słowenia 175 -1445
26 Bigna Windmueller Szwajcaria 171 -1449
27 Elena Runggaldier Włochy 165 -1455
28 Atsuko Tanaka Kanada 137 -1483
29 Gyda Enger Norwegia 130 -1490
30 Lea Lemare Francja 113 -1507
31 Kaori Iwabuchi Japonia 110 -1510
32 Michaela Dolezelova Czechy 107 -1513
33 Lindsey Van USA 101 -1519
34 Chiara Hoelzl Austria 90 -1530
35 Ayumi Watase Japonia 85 -1535
36 Manuela Malsiner Włochy 58 -1562
37 Alissa Johnson USA 54 -1566
38 Anette Sagen Norwegia 48 -1572
39 Misaki Shigeno Japonia 47 -1573
40 Jacqueline Seifriedsberger Austria 45 -1575
41 Sofia Tikhonova Rosja 44 -1576
42 Anna Rupprecht Niemcy 41 -1579
43 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1585
44 Anastasiya Barannikova Rosja 31 -1589
45 Juliane Seyfarth Niemcy 30 -1590
46 Sabrina Windmueller Szwajcaria 29 -1591
47 Susanna Forsstroem Finlandia 26 -1594
48 Anja Tepes Słowenia 23 -1597
49 Lisa Demetz Włochy 15 -1605
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 15 -1605
  Elisabeth Raudaschl Austria 15 -1605
52 Yurina Yamada Japonia 14 -1606
53 Seiko Koasa Japonia 13 -1607
  Abby Ringquist USA 13 -1607
55 Anja Javorsek Słowenia 11 -1609
56 Anna Odine Stroem Norwegia 10 -1610
57 Qi Liu Chiny 8 -1612
58 Yoshiko Yoshizumi Japonia 7 -1613
  Barbora Blazkova Czechy 7 -1613
  Alexandra Kustova Rosja 7 -1613
61 Daria Grushina Rosja 5 -1615
62 Jasmine Sepandj Kanada 4 -1616
63 Magdalena Pałasz Polska 3 -1617
64 Ayuka Takeda Japonia 2 -1618
  Katharina Keil Austria 2 -1618
66 Sonja Schoitsch Austria 1 -1619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2777  
2 Niemcy Niemcy 2268 -509
3 Słowenia Słowenia 1828 -949
4 Norwegia Norwegia 1374 -1403
5 Austria Austria 1010 -1767
6 Francja Francja 905 -1872
7 Rosja Rosja 792 -1985
8 Włochy Włochy 532 -2245
9 USA USA 497 -2280
10 Finlandia Finlandia 440 -2337
11 Kanada Kanada 380 -2397
12 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2577
13 Czechy Czechy 114 -2663
14 Rumunia Rumunia 15 -2762
15 Chiny Chiny 8 -2769
16 Polska Polska 3 -2774

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 lutego 2020 (niedziela)
09:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich