Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 01.03.2014, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1320  
2 Carina Vogt Niemcy 761 -559
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 682 -638
4 Irina Avvakumova Rosja 606 -714
5 Yuki Ito Japonia 499 -821
6 Maja Vtic Słowenia 398 -922
7 Coline Mattel Francja 372 -948
8 Maren Lundby Norwegia 361 -959
9 Julia Kykkänen Finlandia 312 -1008
10 Katharina Althaus Niemcy 285 -1035
11 Helena Olsson Smeby Norwegia 267 -1053
12 Ramona Straub Niemcy 265 -1055
13 Eva Logar Słowenia 239 -1081
14 Ulrike Graessler Niemcy 218 -1102
15 Julia Clair Francja 211 -1109
16 Line Jahr Norwegia 210 -1110
17 Katja Pozun Słowenia 201 -1119
18 Jessica Jerome USA 191 -1129
19 Gianina Ernst Niemcy 184 -1136
20 Ema Klinec Słowenia 175 -1145
21 Ursa Bogataj Słowenia 173 -1147
22 Bigna Windmueller Szwajcaria 171 -1149
23 Elena Runggaldier Włochy 151 -1169
24 Taylor Henrich Kanada 149 -1171
25 Spela Rogelj Słowenia 135 -1185
26 Evelyn Insam Włochy 134 -1186
27 Anna Haefele Niemcy 133 -1187
28 Atsuko Tanaka Kanada 113 -1207
29 Michaela Dolezelova Czechy 104 -1216
30 Lindsey Van USA 101 -1219
31 Kaori Iwabuchi Japonia 100 -1220
32 Gyda Enger Norwegia 91 -1229
33 Ayumi Watase Japonia 71 -1249
34 Lea Lemare Francja 62 -1258
  Chiara Hoelzl Austria 62 -1258
36 Alissa Johnson USA 54 -1266
37 Manuela Malsiner Włochy 52 -1268
38 Jacqueline Seifriedsberger Austria 45 -1275
39 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1285
40 Sofia Tikhonova Rosja 34 -1286
41 Misaki Shigeno Japonia 33 -1287
42 Anastasiya Barannikova Rosja 31 -1289
43 Juliane Seyfarth Niemcy 30 -1290
44 Anette Sagen Norwegia 28 -1292
45 Susanna Forsstroem Finlandia 26 -1294
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 26 -1294
47 Anna Rupprecht Niemcy 24 -1296
48 Anja Tepes Słowenia 23 -1297
49 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 15 -1305
  Lisa Demetz Włochy 15 -1305
51 Yurina Yamada Japonia 14 -1306
52 Abby Ringquist USA 13 -1307
  Elisabeth Raudaschl Austria 13 -1307
  Seiko Koasa Japonia 13 -1307
55 Anja Javorsek Słowenia 11 -1309
56 Qi Liu Chiny 8 -1312
57 Barbora Blazkova Czechy 7 -1313
  Alexandra Kustova Rosja 7 -1313
  Yoshiko Yoshizumi Japonia 7 -1313
60 Anna Odine Stroem Norwegia 6 -1314
61 Jasmine Sepandj Kanada 4 -1316
62 Magdalena Pałasz Polska 3 -1317
63 Katharina Keil Austria 2 -1318
64 Daria Grushina Rosja 1 -1319
  Sonja Schoitsch Austria 1 -1319
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2257  
2 Niemcy Niemcy 2060 -197
3 Słowenia Słowenia 1455 -802
4 Norwegia Norwegia 1113 -1144
5 Austria Austria 980 -1277
6 Francja Francja 695 -1562
7 Rosja Rosja 679 -1578
8 Włochy Włochy 427 -1830
9 USA USA 359 -1898
10 Finlandia Finlandia 338 -1919
11 Kanada Kanada 291 -1966
12 Szwajcaria Szwajcaria 197 -2060
13 Czechy Czechy 111 -2146
14 Rumunia Rumunia 15 -2242
15 Chiny Chiny 8 -2249
16 Polska Polska 3 -2254

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Puchar ¦wiata kobiet 2013/2014

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich