Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 14.12.2012, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 340  
2 Coline Mattel Francja 266 -74
3 Sarah Hendrickson USA 252 -88
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 250 -90
5 Anette Sagen Norwegia 176 -164
6 Jacqueline Seifriedsberger Austria 155 -185
7 Carina Vogt Niemcy 153 -187
8 Lindsey Van USA 122 -218
9 Evelyn Insam Włochy 99 -241
10 Jessica Jerome USA 77 -263
11 Svenja Wuerth Niemcy 76 -264
12 Katja Pozun Słowenia 70 -270
13 Maren Lundby Norwegia 68 -272
  Abby Ringquist USA 68 -272
15 Anja Tepes Słowenia 67 -273
16 Spela Rogelj Słowenia 60 -280
  Ursa Bogataj Słowenia 60 -280
18 Line Jahr Norwegia 59 -281
  Maja Vtic Słowenia 59 -281
20 Eva Logar Słowenia 54 -286
21 Yuki Ito Japonia 45 -295
22 Julia Kykkänen Finlandia 43 -297
  Elena Runggaldier Włochy 43 -297
24 Wendy Vuik Holandia 32 -308
25 Taylor Henrich Kanada 25 -315
26 Alissa Johnson USA 22 -318
27 Yurina Yamada Japonia 21 -319
28 Katharina Althaus Niemcy 17 -323
  Atsuko Tanaka Kanada 17 -323
30 Lea Lemare Francja 16 -324
  Alexandra Pretorius Kanada 16 -324
32 Juliane Seyfarth Niemcy 15 -325
33 Irina Avvakumova Rosja 13 -327
34 Ayumi Watase Japonia 11 -329
35 Anna Haefele Niemcy 8 -332
36 Sonja Schoitsch Austria 6 -334
37 Bigna Windmueller Szwajcaria 4 -336
  Yurika Hirayama Japonia 4 -336
  Roberta D Agostina Włochy 4 -336
  Ulrike Graessler Niemcy 4 -336
41 Michaela Dolezelova Czechy 3 -337
42 Melanie Faisst Niemcy 2 -338
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 USA USA 641  
2 Japonia Japonia 596 -45
3 Norwegia Norwegia 503 -138
4 Słowenia Słowenia 420 -221
5 Austria Austria 411 -230
6 Niemcy Niemcy 400 -241
7 Włochy Włochy 296 -345
8 Francja Francja 282 -359
9 Czechy Czechy 78 -563
10 Kanada Kanada 58 -583
11 Finlandia Finlandia 43 -598
12 Holandia Holandia 32 -609
13 Szwajcaria Szwajcaria 29 -612
14 Rosja Rosja 13 -628

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Puchar ¦wiata kobiet 2012/2013

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich