Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.2023, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 1652  
2 Dawid Kubacki Polska 1359 -293
3 Anze Lanisek Słowenia 1096 -556
4 Stefan Kraft Austria 1078 -574
5 Piotr Żyła Polska 822 -830
6 Andreas Wellinger Niemcy 743 -909
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 704 -948
8 Manuel Fettner Austria 584 -1068
9 Timi Zajc Słowenia 532 -1120
10 Karl Geiger Niemcy 511 -1141
11 Daniel Tschofenig Austria 488 -1164
12 Michael Hayboeck Austria 469 -1183
13 Jan Hoerl Austria 446 -1206
14 Kamil Stoch Polska 423 -1229
15 Markus Eisenbichler Niemcy 418 -1234
16 Ziga Jelar Słowenia 381 -1271
17 Marius Lindvik Norwegia 369 -1283
18 Johann Andre Forfang Norwegia 355 -1297
19 Daniel Andre Tande Norwegia 291 -1361
20 Domen Prevc Słowenia 276 -1376
21 Peter Prevc Słowenia 274 -1378
22 Robert Johansson Norwegia 255 -1397
23 Lovro Kos Słowenia 251 -1401
24 Constantin Schmid Niemcy 228 -1424
25 Stephan Leyhe Niemcy 221 -1431
26 Philipp Raimund Niemcy 196 -1456
27 Naoki Nakamura Japonia 184 -1468
28 Philipp Aschenwald Austria 168 -1484
29 Pius Paschke Niemcy 164 -1488
30 Clemens Aigner Austria 160 -1492
31 Giovanni Bresadola Włochy 151 -1501
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 137 -1515
33 Paweł Wąsek Polska 131 -1521
34 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 125 -1527
35 Aleksander Zniszczoł Polska 89 -1563
36 Antti Aalto Finlandia 65 -1587
37 Vladimir Zografski Bułgaria 63 -1589
38 Clemens Leitner Austria 59 -1593
39 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 54 -1598
40 Dominik Peter Szwajcaria 44 -1608
41 Niko Kytosaho Finlandia 43 -1609
42 Ren Nikaido Japonia 40 -1612
43 Alex Insam Włochy 35 -1617
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 34 -1618
45 Tomasz Pilch Polska 30 -1622
46 Zak Mogel Słowenia 29 -1623
47 Jonas Schuster Austria 26 -1626
48 Jan Habdas Polska 24 -1628
49 Yukiya Sato Japonia 21 -1631
50 Artti Aigro Estonia 20 -1632
51 Simon Ammann Szwajcaria 18 -1634
  Kacper Juroszek Polska 18 -1634
53 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -1636
54 Keiichi Sato Japonia 14 -1638
  Junshiro Kobayashi Japonia 14 -1638
56 Vilho Palosaari Finlandia 13 -1639
  Casey Larson USA 13 -1639
58 Erik Belshaw USA 12 -1640
59 Maksim Bartolj Słowenia 11 -1641
  Roman Koudelka Czechy 11 -1641
61 Fredrik Villumstad Norwegia 10 -1642
62 Benjamin Oestvold Norwegia 9 -1643
63 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 8 -1644
  Yevhen Marusiak Ukraina 8 -1644
  Markus Mueller Austria 8 -1644
66 Markus Rupitsch Austria 7 -1645
67 Rok Masle Słowenia 6 -1646
68 Killian Peier Szwajcaria 5 -1647
  Matija Vidic Słowenia 5 -1647
  Andrew Urlaub USA 5 -1647
71 Maciej Kot Polska 4 -1648
  Anders Fannemel Norwegia 4 -1648
  Stefan Hula Polska 4 -1648
74 Maximilian Steiner Austria 3 -1649
  Felix Hoffmann Niemcy 3 -1649
  Maximilian Ortner Austria 3 -1649
77 Danil Vassilyev Kazachstan 2 -1650
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 2 -1650
  Taku Takeuchi Japonia 2 -1650
80 Ulrich Wohlgenannt Austria 1 -1651
  Radek Rydl Czechy 1 -1651
  Kevin Maltsev Estonia 1 -1651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4435  
2 Norwegia Norwegia 3777 -658
3 Polska Polska 3504 -931
4 Słowenia Słowenia 3416 -1019
5 Niemcy Niemcy 3184 -1251
6 Japonia Japonia 1324 -3111
7 Finlandia Finlandia 356 -4079
8 Włochy Włochy 351 -4084
9 Szwajcaria Szwajcaria 254 -4181
10 USA USA 225 -4210
11 Bułgaria Bułgaria 63 -4372
12 Czechy Czechy 62 -4373
13 Estonia Estonia 51 -4384
14 Kanada Kanada 34 -4401
15 Rumunia Rumunia 27 -4408
16 Turcja Turcja 16 -4419
17 Kazachstan Kazachstan 12 -4423
18 Ukraina Ukraina 8 -4427

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich