Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2020, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 931  
2 Stefan Kraft Austria 883 -48
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 831 -100
4 Dawid Kubacki Polska 824 -107
5 Marius Lindvik Norwegia 585 -346
6 Kamil Stoch Polska 574 -357
7 Daniel Andre Tande Norwegia 467 -464
8 Philipp Aschenwald Austria 443 -488
9 Peter Prevc Słowenia 421 -510
10 Johann Andre Forfang Norwegia 410 -521
11 Stephan Leyhe Niemcy 385 -546
12 Anze Lanisek Słowenia 369 -562
13 Piotr Żyła Polska 354 -577
14 Yukiya Sato Japonia 348 -583
15 Daniel Huber Austria 292 -639
16 Constantin Schmid Niemcy 285 -646
17 Robert Johansson Norwegia 280 -651
18 Daiki Ito Japonia 241 -690
19 Domen Prevc Słowenia 225 -706
20 Timi Zajc Słowenia 222 -709
21 Gregor Schlierenzauer Austria 220 -711
22 Killian Peier Szwajcaria 209 -722
23 Pius Paschke Niemcy 205 -726
24 Jan Hoerl Austria 200 -731
25 Roman Koudelka Czechy 129 -802
26 Michael Hayboeck Austria 127 -804
27 Markus Eisenbichler Niemcy 126 -805
28 Junshiro Kobayashi Japonia 87 -844
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -851
30 Simon Ammann Szwajcaria 75 -856
31 Evgenii Klimov Rosja 73 -858
32 Robin Pedersen Norwegia 59 -872
33 Cene Prevc Słowenia 54 -877
34 Keiichi Sato Japonia 53 -878
35 Naoki Nakamura Japonia 39 -892
36 Maciej Kot Polska 37 -894
  Rok Justin Słowenia 37 -894
  Richard Freitag Niemcy 37 -894
39 Stefan Hula Polska 31 -900
40 Antti Aalto Finlandia 29 -902
41 Moritz Baer Niemcy 24 -907
42 Jakub Wolny Polska 22 -909
43 Vladimir Zografski Bułgaria 20 -911
44 Taku Takeuchi Japonia 16 -915
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 15 -916
  Viktor Polasek Czechy 15 -916
47 Kevin Bickner USA 14 -917
48 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -920
49 Niko Kytosaho Finlandia 10 -921
50 Yuken Iwasa Japonia 9 -922
  Anders Haare Norwegia 9 -922
  Sergey Tkachenko Kazachstan 9 -922
53 Luca Roth Niemcy 8 -923
54 Dominik Peter Szwajcaria 7 -924
  Stefan Huber Austria 7 -924
56 Clemens Leitner Austria 6 -925
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -925
58 Andreas Schuler Szwajcaria 5 -926
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -926
  Clemens Aigner Austria 5 -926
61 Klemens Murańka Polska 4 -927
62 Sondre Ringen Norwegia 3 -928
  Roman Trofimov Rosja 3 -928
  Tilen Bartol Słowenia 3 -928
65 Anze Semenic Słowenia 1 -930
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3083  
2 Norwegia Norwegia 2849 -234
3 Niemcy Niemcy 2751 -332
4 Polska Polska 2746 -337
5 Japonia Japonia 2324 -759
6 Słowenia Słowenia 2082 -1001
7 Szwajcaria Szwajcaria 557 -2526
8 Czechy Czechy 244 -2839
9 Rosja Rosja 131 -2952
10 Finlandia Finlandia 89 -2994
11 Bułgaria Bułgaria 20 -3063
12 Kanada Kanada 15 -3068
13 USA USA 14 -3069
14 Kazachstan Kazachstan 9 -3074

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:44
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
61%
nie
28%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich