Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 19.03.2016, Planica K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 2203  
2 Severin Freund Niemcy 1454 -749
3 Kenneth Gangnes Norwegia 1303 -900
4 Michael Hayboeck Austria 1261 -942
5 Johann Andre Forfang Norwegia 1180 -1023
6 Stefan Kraft Austria 980 -1223
7 Daniel Andre Tande Norwegia 963 -1240
8 Noriaki Kasai Japonia 859 -1344
9 Richard Freitag Niemcy 656 -1547
10 Anders Fannemel Norwegia 641 -1562
11 Roman Koudelka Czechy 637 -1566
12 Andreas Stjernen Norwegia 592 -1611
13 Robert Kranjec Słowenia 523 -1680
14 Domen Prevc Słowenia 486 -1717
15 Daiki Ito Japonia 458 -1745
16 Simon Ammann Szwajcaria 448 -1755
17 Andreas Wellinger Niemcy 408 -1795
18 Taku Takeuchi Japonia 384 -1819
19 Andreas Wank Niemcy 368 -1835
20 Joachim Hauer Norwegia 353 -1850
21 Jurij Tepes Słowenia 287 -1916
22 Kamil Stoch Polska 285 -1918
23 Stephan Leyhe Niemcy 252 -1951
24 Anze Lanisek Słowenia 230 -1973
25 Manuel Fettner Austria 226 -1977
26 Stefan Hula Polska 221 -1982
27 Manuel Poppinger Austria 199 -2004
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 193 -2010
29 Dawid Kubacki Polska 174 -2029
30 Karl Geiger Niemcy 167 -2036
31 Jakub Janda Czechy 164 -2039
32 Maciej Kot Polska 149 -2054
33 Jan Matura Czechy 114 -2089
34 Andrzej Stękała Polska 105 -2098
35 Piotr Żyła Polska 89 -2114
  Lukas Hlava Czechy 89 -2114
37 Tom Hilde Norwegia 74 -2129
38 Andreas Kofler Austria 62 -2141
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -2142
  Markus Eisenbichler Niemcy 61 -2142
41 Marinus Kraus Niemcy 57 -2146
42 Ryoyu Kobayashi Japonia 55 -2148
43 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -2150
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -2153
  Philipp Aschenwald Austria 50 -2153
46 Jaka Hvala Słowenia 46 -2157
47 Kento Sakuyama Japonia 43 -2160
48 Lauri Asikainen Finlandia 42 -2161
49 David Siegel Niemcy 37 -2166
50 Klemens Murańka Polska 36 -2167
51 Thomas Hofer Austria 25 -2178
52 Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -2179
  Michael Neumayer Niemcy 24 -2179
54 Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -2180
55 Shohei Tochimoto Japonia 22 -2181
56 Evgeniy Klimov Rosja 21 -2182
57 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -2183
58 Robert Johansson Norwegia 19 -2184
59 Kenshiro Ito Japonia 16 -2187
60 Ville Larinto Finlandia 14 -2189
61 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -2190
62 Denis Kornilov Rosja 12 -2191
63 Sebastian Colloredo Włochy 11 -2192
64 Anze Semenic Słowenia 8 -2195
65 Cestmir Kozisek Czechy 7 -2196
  Markus Schiffner Austria 7 -2196
67 Naoki Nakamura Japonia 6 -2197
  Vladimir Zografski Bułgaria 6 -2197
69 Andraz Pograjc Słowenia 5 -2198
  Jakub Wolny Polska 5 -2198
71 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -2200
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -2200
  Tomas Vancura Czechy 3 -2200
74 Pius Paschke Niemcy 2 -2201
  Killian Peier Szwajcaria 2 -2201
  Clemens Aigner Austria 2 -2201
77 Kevin Bickner USA 1 -2202
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7028  
2 Słowenia Słowenia 5558 -1470
3 Niemcy Niemcy 5336 -1692
4 Austria Austria 4565 -2463
5 Japonia Japonia 3006 -4022
6 Polska Polska 2114 -4914
7 Czechy Czechy 1864 -5164
8 Szwajcaria Szwajcaria 761 -6267
9 Finlandia Finlandia 256 -6772
10 Francja Francja 217 -6811
11 Rosja Rosja 109 -6919
12 USA USA 51 -6977
13 Kanada Kanada 50 -6978
14 Włochy Włochy 11 -7017
15 Bułgaria Bułgaria 6 -7022

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich