Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 28.02.2016, Ałmaty K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1898  
2 Severin Freund Niemcy 1279 -619
3 Michael Hayboeck Austria 1143 -755
4 Kenneth Gangnes Norwegia 1073 -825
5 Stefan Kraft Austria 913 -985
6 Johann Andre Forfang Norwegia 890 -1008
7 Daniel Andre Tande Norwegia 841 -1057
8 Noriaki Kasai Japonia 701 -1197
9 Richard Freitag Niemcy 584 -1314
10 Anders Fannemel Norwegia 522 -1376
11 Andreas Stjernen Norwegia 501 -1397
12 Roman Koudelka Czechy 485 -1413
13 Domen Prevc Słowenia 431 -1467
14 Andreas Wellinger Niemcy 400 -1498
15 Simon Ammann Szwajcaria 394 -1504
16 Daiki Ito Japonia 384 -1514
17 Robert Kranjec Słowenia 342 -1556
18 Joachim Hauer Norwegia 329 -1569
19 Andreas Wank Niemcy 326 -1572
20 Taku Takeuchi Japonia 317 -1581
21 Anze Lanisek Słowenia 230 -1668
22 Stephan Leyhe Niemcy 224 -1674
23 Kamil Stoch Polska 213 -1685
  Jurij Tepes Słowenia 213 -1685
25 Manuel Fettner Austria 202 -1696
26 Stefan Hula Polska 190 -1708
27 Manuel Poppinger Austria 181 -1717
28 Jakub Janda Czechy 164 -1734
  Vincent Descombes Sevoie Francja 164 -1734
30 Dawid Kubacki Polska 152 -1746
31 Karl Geiger Niemcy 150 -1748
32 Maciej Kot Polska 117 -1781
33 Andrzej Stękała Polska 96 -1802
34 Jan Matura Czechy 94 -1804
35 Lukas Hlava Czechy 80 -1818
36 Piotr Żyła Polska 76 -1822
37 Tom Hilde Norwegia 74 -1824
38 Andreas Kofler Austria 62 -1836
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -1837
40 Marinus Kraus Niemcy 57 -1841
41 Markus Eisenbichler Niemcy 55 -1843
42 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -1845
43 Philipp Aschenwald Austria 50 -1848
44 Ryoyu Kobayashi Japonia 47 -1851
45 Lauri Asikainen Finlandia 42 -1856
46 Kento Sakuyama Japonia 37 -1861
47 Jaka Hvala Słowenia 36 -1862
  Klemens Murańka Polska 36 -1862
49 David Siegel Niemcy 29 -1869
50 Thomas Hofer Austria 25 -1873
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 24 -1874
  Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -1874
  Michael Neumayer Niemcy 24 -1874
54 Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -1875
55 Shohei Tochimoto Japonia 22 -1876
56 Evgeniy Klimov Rosja 21 -1877
57 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -1878
58 Robert Johansson Norwegia 19 -1879
59 Kenshiro Ito Japonia 16 -1882
60 Ville Larinto Finlandia 14 -1884
61 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1885
62 Denis Kornilov Rosja 12 -1886
63 Sebastian Colloredo Włochy 11 -1887
64 Cestmir Kozisek Czechy 7 -1891
  Markus Schiffner Austria 7 -1891
66 Naoki Nakamura Japonia 6 -1892
  Vladimir Zografski Bułgaria 6 -1892
68 Andraz Pograjc Słowenia 5 -1893
  Jakub Wolny Polska 5 -1893
70 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1895
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -1895
  Tomas Vancura Czechy 3 -1895
73 Anze Semenic Słowenia 2 -1896
  Pius Paschke Niemcy 2 -1896
  Killian Peier Szwajcaria 2 -1896
  Clemens Aigner Austria 2 -1896
77 Kevin Bickner USA 1 -1897
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5752  
2 Niemcy Niemcy 4780 -972
3 Słowenia Słowenia 4577 -1175
4 Austria Austria 4038 -1714
5 Japonia Japonia 2443 -3309
6 Polska Polska 1785 -3967
7 Czechy Czechy 1583 -4169
8 Szwajcaria Szwajcaria 707 -5045
9 Finlandia Finlandia 256 -5496
10 Francja Francja 188 -5564
11 Rosja Rosja 109 -5643
12 Kanada Kanada 24 -5728
13 Włochy Włochy 11 -5741
14 Bułgaria Bułgaria 6 -5746
15 USA USA 1 -5751

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich