TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 14.02.2016, Vikersund K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1574  
2 Severin Freund Niemcy 1002 -572
3 Kenneth Gangnes Norwegia 940 -634
4 Johann Andre Forfang Norwegia 779 -795
5 Stefan Kraft Austria 723 -851
6 Michael Hayboeck Austria 718 -856
7 Noriaki Kasai Japonia 570 -1004
8 Daniel Andre Tande Norwegia 535 -1039
9 Richard Freitag Niemcy 485 -1089
10 Anders Fannemel Norwegia 453 -1121
11 Andreas Stjernen Norwegia 438 -1136
12 Domen Prevc Słowenia 413 -1161
13 Roman Koudelka Czechy 344 -1230
14 Andreas Wellinger Niemcy 341 -1233
15 Simon Ammann Szwajcaria 329 -1245
16 Daiki Ito Japonia 308 -1266
17 Joachim Hauer Norwegia 288 -1286
18 Robert Kranjec Słowenia 253 -1321
19 Andreas Wank Niemcy 245 -1329
20 Anze Lanisek Słowenia 224 -1350
21 Kamil Stoch Polska 201 -1373
22 Manuel Fettner Austria 175 -1399
23 Stephan Leyhe Niemcy 157 -1417
24 Manuel Poppinger Austria 147 -1427
25 Taku Takeuchi Japonia 140 -1434
  Jurij Tepes Słowenia 140 -1434
27 Jakub Janda Czechy 139 -1435
28 Stefan Hula Polska 131 -1443
29 Vincent Descombes Sevoie Francja 121 -1453
30 Maciej Kot Polska 117 -1457
31 Andrzej Stękała Polska 83 -1491
32 Dawid Kubacki Polska 81 -1493
33 Jan Matura Czechy 78 -1496
34 Tom Hilde Norwegia 74 -1500
35 Lukas Hlava Czechy 70 -1504
36 Andreas Kofler Austria 62 -1512
37 Piotr Żyła Polska 61 -1513
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -1513
39 Marinus Kraus Niemcy 57 -1517
40 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -1521
41 Ryoyu Kobayashi Japonia 47 -1527
42 Lauri Asikainen Finlandia 42 -1532
43 David Siegel Niemcy 29 -1545
44 Kento Sakuyama Japonia 28 -1546
45 Markus Eisenbichler Niemcy 26 -1548
  Karl Geiger Niemcy 26 -1548
47 Thomas Hofer Austria 25 -1549
48 Klemens Murańka Polska 24 -1550
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 24 -1550
  Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -1550
  Michael Neumayer Niemcy 24 -1550
52 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -1554
53 Robert Johansson Norwegia 19 -1555
  Evgeniy Klimov Rosja 19 -1555
  Ilmir Hazetdinov Rosja 19 -1555
56 Philipp Aschenwald Austria 18 -1556
  Shohei Tochimoto Japonia 18 -1556
  Jaka Hvala Słowenia 18 -1556
59 Ville Larinto Finlandia 14 -1560
60 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1561
61 Denis Kornilov Rosja 12 -1562
62 Sebastian Colloredo Włochy 11 -1563
63 Markus Schiffner Austria 7 -1567
  Cestmir Kozisek Czechy 7 -1567
65 Naoki Nakamura Japonia 6 -1568
  Vladimir Zografski Bułgaria 6 -1568
67 Jakub Wolny Polska 5 -1569
  Andraz Pograjc Słowenia 5 -1569
69 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1571
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -1571
  Tomas Vancura Czechy 3 -1571
72 Clemens Aigner Austria 2 -1572
  Anze Semenic Słowenia 2 -1572
  Pius Paschke Niemcy 2 -1572
  Kenshiro Ito Japonia 2 -1572
  Killian Peier Szwajcaria 2 -1572
77 Kevin Bickner USA 1 -1573
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4629  
2 Słowenia Słowenia 3849 -780
3 Niemcy Niemcy 3694 -935
4 Austria Austria 3080 -1549
5 Japonia Japonia 1732 -2897
6 Polska Polska 1453 -3176
7 Czechy Czechy 1291 -3338
8 Szwajcaria Szwajcaria 642 -3987
9 Finlandia Finlandia 206 -4423
10 Francja Francja 145 -4484
11 Rosja Rosja 103 -4526
12 Kanada Kanada 24 -4605
13 Włochy Włochy 11 -4618
14 Bułgaria Bułgaria 6 -4623
15 USA USA 1 -4628

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »