Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 13.02.2016, Vikersund K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1474  
2 Severin Freund Niemcy 952 -522
3 Kenneth Gangnes Norwegia 900 -574
4 Johann Andre Forfang Norwegia 743 -731
5 Michael Hayboeck Austria 689 -785
6 Stefan Kraft Austria 643 -831
7 Noriaki Kasai Japonia 544 -930
8 Daniel Andre Tande Norwegia 490 -984
9 Richard Freitag Niemcy 471 -1003
10 Anders Fannemel Norwegia 421 -1053
11 Domen Prevc Słowenia 413 -1061
12 Andreas Stjernen Norwegia 378 -1096
13 Roman Koudelka Czechy 344 -1130
14 Andreas Wellinger Niemcy 341 -1133
15 Simon Ammann Szwajcaria 309 -1165
16 Daiki Ito Japonia 298 -1176
17 Joachim Hauer Norwegia 273 -1201
18 Robert Kranjec Słowenia 253 -1221
19 Andreas Wank Niemcy 233 -1241
20 Anze Lanisek Słowenia 224 -1250
21 Kamil Stoch Polska 193 -1281
22 Manuel Fettner Austria 171 -1303
23 Stephan Leyhe Niemcy 157 -1317
24 Jakub Janda Czechy 139 -1335
25 Manuel Poppinger Austria 136 -1338
26 Stefan Hula Polska 131 -1343
27 Jurij Tepes Słowenia 122 -1352
28 Maciej Kot Polska 117 -1357
29 Taku Takeuchi Japonia 116 -1358
30 Vincent Descombes Sevoie Francja 115 -1359
31 Dawid Kubacki Polska 81 -1393
32 Jan Matura Czechy 78 -1396
  Andrzej Stękała Polska 78 -1396
34 Tom Hilde Norwegia 74 -1400
35 Lukas Hlava Czechy 70 -1404
36 Andreas Kofler Austria 62 -1412
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -1413
38 Marinus Kraus Niemcy 57 -1417
39 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -1421
40 Ryoyu Kobayashi Japonia 47 -1427
41 Lauri Asikainen Finlandia 42 -1432
42 Piotr Żyła Polska 39 -1435
43 David Siegel Niemcy 29 -1445
44 Kento Sakuyama Japonia 28 -1446
45 Thomas Hofer Austria 25 -1449
46 Klemens Murańka Polska 24 -1450
  Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -1450
  Michael Neumayer Niemcy 24 -1450
49 Karl Geiger Niemcy 23 -1451
50 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -1454
51 Ilmir Hazetdinov Rosja 19 -1455
  Evgeniy Klimov Rosja 19 -1455
53 Jaka Hvala Słowenia 18 -1456
  Philipp Aschenwald Austria 18 -1456
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 15 -1459
56 Ville Larinto Finlandia 14 -1460
57 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1461
58 Denis Kornilov Rosja 12 -1462
59 Sebastian Colloredo Włochy 11 -1463
  Shohei Tochimoto Japonia 11 -1463
61 Markus Eisenbichler Niemcy 10 -1464
62 Markus Schiffner Austria 7 -1467
63 Robert Johansson Norwegia 6 -1468
  Naoki Nakamura Japonia 6 -1468
  Vladimir Zografski Bułgaria 6 -1468
66 Andraz Pograjc Słowenia 5 -1469
  Cestmir Kozisek Czechy 5 -1469
  Jakub Wolny Polska 5 -1469
69 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1471
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -1471
  Tomas Vancura Czechy 3 -1471
72 Anze Semenic Słowenia 2 -1472
  Pius Paschke Niemcy 2 -1472
  Kenshiro Ito Japonia 2 -1472
  Killian Peier Szwajcaria 2 -1472
  Clemens Aigner Austria 2 -1472
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4388  
2 Słowenia Słowenia 3731 -657
3 Niemcy Niemcy 3599 -789
4 Austria Austria 2956 -1432
5 Japonia Japonia 1665 -2723
6 Polska Polska 1418 -2970
7 Czechy Czechy 1289 -3099
8 Szwajcaria Szwajcaria 622 -3766
9 Finlandia Finlandia 206 -4182
10 Francja Francja 139 -4249
11 Rosja Rosja 103 -4285
12 Kanada Kanada 15 -4373
13 Włochy Włochy 11 -4377
14 Bułgaria Bułgaria 6 -4382

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich