TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 08.02.2015, Titisee-Neustadt K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1208  
2 Peter Prevc Słowenia 1150 -58
3 Roman Koudelka Czechy 1021 -187
4 Severin Freund Niemcy 1013 -195
5 Michael Hayboeck Austria 944 -264
6 Anders Fannemel Norwegia 898 -310
7 Noriaki Kasai Japonia 734 -474
8 Kamil Stoch Polska 616 -592
9 Gregor Schlierenzauer Austria 588 -620
10 Simon Ammann Szwajcaria 556 -652
11 Richard Freitag Niemcy 546 -662
12 Rune Velta Norwegia 521 -687
13 Jernej Damjan Słowenia 462 -746
14 Markus Eisenbichler Niemcy 397 -811
15 Daiki Ito Japonia 384 -824
16 Anders Jacobsen Norwegia 358 -850
17 Marinus Kraus Niemcy 294 -914
18 Piotr Żyła Polska 288 -920
19 Anders Bardal Norwegia 257 -951
20 Michael Neumayer Niemcy 249 -959
21 Jurij Tepes Słowenia 236 -972
22 Matjaz Pungertar Słowenia 202 -1006
23 Taku Takeuchi Japonia 199 -1009
24 Andreas Kofler Austria 173 -1035
25 Lauri Asikainen Finlandia 152 -1056
  Robert Kranjec Słowenia 152 -1056
27 Nejc Dezman Słowenia 142 -1066
28 Johann Andre Forfang Norwegia 134 -1074
29 Phillip Sjoeen Norwegia 111 -1097
30 Vincent Descombes Sevoie Francja 108 -1100
31 Stephan Leyhe Niemcy 104 -1104
32 Tom Hilde Norwegia 102 -1106
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 98 -1110
  Jarkko Määttä Finlandia 98 -1110
  Jan Matura Czechy 98 -1110
36 Dimitry Vassiliev Rosja 93 -1115
37 Andreas Wellinger Niemcy 78 -1130
38 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1131
39 Manuel Fettner Austria 75 -1133
40 Thomas Diethart Austria 71 -1137
41 Daniel Andre Tande Norwegia 69 -1139
42 Aleksander Zniszczoł Polska 62 -1146
43 Manuel Poppinger Austria 57 -1151
44 Jan Ziobro Polska 52 -1156
45 Junshiro Kobayashi Japonia 50 -1158
46 Davide Bresadola Włochy 48 -1160
47 Kenneth Gangnes Norwegia 42 -1166
48 Andreas Wank Niemcy 40 -1168
  Kento Sakuyama Japonia 40 -1168
50 Klemens Murańka Polska 35 -1173
  Ville Larinto Finlandia 35 -1173
  Dawid Kubacki Polska 35 -1173
53 Andreas Stjernen Norwegia 34 -1174
54 Shohei Tochimoto Japonia 25 -1183
55 Anze Lanisek Słowenia 23 -1185
56 Jakub Janda Czechy 22 -1186
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -1188
58 Sami Niemi Finlandia 19 -1189
59 Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1190
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -1191
  Maciej Kot Polska 17 -1191
62 Killian Peier Szwajcaria 15 -1193
63 Joachim Hauer Norwegia 14 -1194
64 Daniel Wenig Niemcy 11 -1197
  Ronan Lamy Chappuis Francja 11 -1197
66 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1200
  Antonin Hajek Czechy 8 -1200
68 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1202
69 Robert Johansson Norwegia 5 -1203
  Karl Geiger Niemcy 5 -1203
  Rok Justin Słowenia 5 -1203
72 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -1204
  Lukas Hlava Czechy 4 -1204
  Nicholas Alexander USA 4 -1204
  Stefan Hula Polska 4 -1204
76 Janne Ahonen Finlandia 3 -1205
77 Kenshiro Ito Japonia 2 -1206
78 Alexey Romashov Rosja 1 -1207
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3887  
2 Austria Austria 3724 -163
3 Norwegia Norwegia 3395 -492
4 Słowenia Słowenia 3278 -609
5 Japonia Japonia 2184 -1703
6 Czechy Czechy 1553 -2334
7 Polska Polska 1309 -2578
8 Szwajcaria Szwajcaria 769 -3118
9 Finlandia Finlandia 575 -3312
10 Rosja Rosja 358 -3529
11 Francja Francja 119 -3768
12 Włochy Włochy 98 -3789
13 Bułgaria Bułgaria 4 -3883
  USA USA 4 -3883

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »