Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2015, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1083  
2 Peter Prevc Słowenia 1054 -29
3 Roman Koudelka Czechy 916 -167
4 Severin Freund Niemcy 913 -170
5 Michael Hayboeck Austria 899 -184
6 Anders Fannemel Norwegia 774 -309
7 Noriaki Kasai Japonia 670 -413
8 Simon Ammann Szwajcaria 556 -527
9 Gregor Schlierenzauer Austria 526 -557
10 Richard Freitag Niemcy 514 -569
11 Kamil Stoch Polska 486 -597
12 Rune Velta Norwegia 455 -628
13 Jernej Damjan Słowenia 435 -648
14 Markus Eisenbichler Niemcy 359 -724
15 Daiki Ito Japonia 321 -762
16 Anders Jacobsen Norwegia 304 -779
17 Marinus Kraus Niemcy 270 -813
18 Anders Bardal Norwegia 257 -826
19 Piotr Żyła Polska 246 -837
20 Jurij Tepes Słowenia 226 -857
21 Michael Neumayer Niemcy 222 -861
22 Matjaz Pungertar Słowenia 201 -882
23 Taku Takeuchi Japonia 175 -908
24 Andreas Kofler Austria 173 -910
25 Lauri Asikainen Finlandia 152 -931
  Robert Kranjec Słowenia 152 -931
27 Johann Andre Forfang Norwegia 134 -949
28 Nejc Dezman Słowenia 122 -961
29 Phillip Sjoeen Norwegia 111 -972
30 Vincent Descombes Sevoie Francja 108 -975
31 Stephan Leyhe Niemcy 104 -979
32 Jan Matura Czechy 98 -985
33 Jarkko Määttä Finlandia 93 -990
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 87 -996
35 Dimitry Vassiliev Rosja 86 -997
36 Andreas Wellinger Niemcy 78 -1005
37 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1006
38 Tom Hilde Norwegia 76 -1007
39 Thomas Diethart Austria 70 -1013
40 Daniel Andre Tande Norwegia 69 -1014
41 Manuel Fettner Austria 56 -1027
42 Jan Ziobro Polska 52 -1031
43 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -1032
44 Manuel Poppinger Austria 48 -1035
45 Davide Bresadola Włochy 46 -1037
46 Andreas Wank Niemcy 40 -1043
47 Kento Sakuyama Japonia 37 -1046
48 Dawid Kubacki Polska 35 -1048
  Ville Larinto Finlandia 35 -1048
50 Junshiro Kobayashi Japonia 28 -1055
51 Klemens Murańka Polska 25 -1058
  Andreas Stjernen Norwegia 25 -1058
  Shohei Tochimoto Japonia 25 -1058
54 Kenneth Gangnes Norwegia 24 -1059
55 Anze Lanisek Słowenia 23 -1060
56 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -1063
57 Sami Niemi Finlandia 19 -1064
58 Jakub Janda Czechy 18 -1065
  Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1065
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -1066
  Maciej Kot Polska 17 -1066
62 Killian Peier Szwajcaria 15 -1068
63 Joachim Hauer Norwegia 14 -1069
64 Ronan Lamy Chappuis Francja 11 -1072
  Daniel Wenig Niemcy 11 -1072
66 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1075
  Antonin Hajek Czechy 8 -1075
68 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1077
69 Rok Justin Słowenia 5 -1078
  Robert Johansson Norwegia 5 -1078
  Karl Geiger Niemcy 5 -1078
72 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -1079
  Lukas Hlava Czechy 4 -1079
  Nicholas Alexander USA 4 -1079
  Stefan Hula Polska 4 -1079
76 Janne Ahonen Finlandia 3 -1080
77 Kenshiro Ito Japonia 2 -1081
78 Alexey Romashov Rosja 1 -1082
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3666  
2 Austria Austria 3463 -203
3 Słowenia Słowenia 3124 -542
4 Norwegia Norwegia 3098 -568
5 Japonia Japonia 2008 -1658
6 Czechy Czechy 1444 -2222
7 Polska Polska 1116 -2550
8 Szwajcaria Szwajcaria 758 -2908
9 Finlandia Finlandia 570 -3096
10 Rosja Rosja 351 -3315
11 Francja Francja 119 -3547
12 Włochy Włochy 96 -3570
13 Bułgaria Bułgaria 4 -3662
  USA USA 4 -3662

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich