TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2015, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1083  
2 Peter Prevc Słowenia 1054 -29
3 Roman Koudelka Czechy 916 -167
4 Severin Freund Niemcy 913 -170
5 Michael Hayboeck Austria 899 -184
6 Anders Fannemel Norwegia 774 -309
7 Noriaki Kasai Japonia 670 -413
8 Simon Ammann Szwajcaria 556 -527
9 Gregor Schlierenzauer Austria 526 -557
10 Richard Freitag Niemcy 514 -569
11 Kamil Stoch Polska 486 -597
12 Rune Velta Norwegia 455 -628
13 Jernej Damjan Słowenia 435 -648
14 Markus Eisenbichler Niemcy 359 -724
15 Daiki Ito Japonia 321 -762
16 Anders Jacobsen Norwegia 304 -779
17 Marinus Kraus Niemcy 270 -813
18 Anders Bardal Norwegia 257 -826
19 Piotr Żyła Polska 246 -837
20 Jurij Tepes Słowenia 226 -857
21 Michael Neumayer Niemcy 222 -861
22 Matjaz Pungertar Słowenia 201 -882
23 Taku Takeuchi Japonia 175 -908
24 Andreas Kofler Austria 173 -910
25 Robert Kranjec Słowenia 152 -931
  Lauri Asikainen Finlandia 152 -931
27 Johann Andre Forfang Norwegia 134 -949
28 Nejc Dezman Słowenia 122 -961
29 Phillip Sjoeen Norwegia 111 -972
30 Vincent Descombes Sevoie Francja 108 -975
31 Stephan Leyhe Niemcy 104 -979
32 Jan Matura Czechy 98 -985
33 Jarkko Määttä Finlandia 93 -990
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 87 -996
35 Dimitry Vassiliev Rosja 86 -997
36 Andreas Wellinger Niemcy 78 -1005
37 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1006
38 Tom Hilde Norwegia 76 -1007
39 Thomas Diethart Austria 70 -1013
40 Daniel Andre Tande Norwegia 69 -1014
41 Manuel Fettner Austria 56 -1027
42 Jan Ziobro Polska 52 -1031
43 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -1032
44 Manuel Poppinger Austria 48 -1035
45 Davide Bresadola Włochy 46 -1037
46 Andreas Wank Niemcy 40 -1043
47 Kento Sakuyama Japonia 37 -1046
48 Ville Larinto Finlandia 35 -1048
  Dawid Kubacki Polska 35 -1048
50 Junshiro Kobayashi Japonia 28 -1055
51 Andreas Stjernen Norwegia 25 -1058
  Shohei Tochimoto Japonia 25 -1058
  Klemens Murańka Polska 25 -1058
54 Kenneth Gangnes Norwegia 24 -1059
55 Anze Lanisek Słowenia 23 -1060
56 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -1063
57 Sami Niemi Finlandia 19 -1064
58 Jakub Janda Czechy 18 -1065
  Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1065
60 Maciej Kot Polska 17 -1066
  Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -1066
62 Killian Peier Szwajcaria 15 -1068
63 Joachim Hauer Norwegia 14 -1069
64 Daniel Wenig Niemcy 11 -1072
  Ronan Lamy Chappuis Francja 11 -1072
66 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1075
  Antonin Hajek Czechy 8 -1075
68 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1077
69 Karl Geiger Niemcy 5 -1078
  Rok Justin Słowenia 5 -1078
  Robert Johansson Norwegia 5 -1078
72 Stefan Hula Polska 4 -1079
  Vladimir Zografski Bułgaria 4 -1079
  Lukas Hlava Czechy 4 -1079
  Nicholas Alexander USA 4 -1079
76 Janne Ahonen Finlandia 3 -1080
77 Kenshiro Ito Japonia 2 -1081
78 Alexey Romashov Rosja 1 -1082
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3666  
2 Austria Austria 3463 -203
3 Słowenia Słowenia 3124 -542
4 Norwegia Norwegia 3098 -568
5 Japonia Japonia 2008 -1658
6 Czechy Czechy 1444 -2222
7 Polska Polska 1116 -2550
8 Szwajcaria Szwajcaria 758 -2908
9 Finlandia Finlandia 570 -3096
10 Rosja Rosja 351 -3315
11 Francja Francja 119 -3547
12 Włochy Włochy 96 -3570
13 USA USA 4 -3662
  Bułgaria Bułgaria 4 -3662

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »