TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.2015, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 689  
2 Stefan Kraft Austria 617 -72
3 Peter Prevc Słowenia 584 -105
4 Roman Koudelka Czechy 576 -113
5 Anders Fannemel Norwegia 566 -123
6 Simon Ammann Szwajcaria 556 -133
7 Severin Freund Niemcy 533 -156
8 Gregor Schlierenzauer Austria 472 -217
9 Noriaki Kasai Japonia 440 -249
10 Richard Freitag Niemcy 383 -306
11 Jernej Damjan Słowenia 260 -429
12 Anders Bardal Norwegia 257 -432
13 Rune Velta Norwegia 234 -455
14 Marinus Kraus Niemcy 225 -464
15 Markus Eisenbichler Niemcy 210 -479
16 Daiki Ito Japonia 200 -489
17 Anders Jacobsen Norwegia 198 -491
18 Andreas Kofler Austria 170 -519
19 Matjaz Pungertar Słowenia 165 -524
20 Lauri Asikainen Finlandia 152 -537
21 Piotr Żyła Polska 143 -546
  Robert Kranjec Słowenia 143 -546
23 Michael Neumayer Niemcy 119 -570
24 Kamil Stoch Polska 118 -571
25 Taku Takeuchi Japonia 82 -607
26 Jarkko Määttä Finlandia 79 -610
27 Andreas Wellinger Niemcy 78 -611
28 Stephan Leyhe Niemcy 77 -612
29 Nejc Dezman Słowenia 73 -616
  Jan Matura Czechy 73 -616
31 Dimitry Vassiliev Rosja 71 -618
  Johann Andre Forfang Norwegia 71 -618
33 Daniel Andre Tande Norwegia 69 -620
  Vladislav Boyarintsev Rosja 69 -620
35 Phillip Sjoeen Norwegia 59 -630
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 43 -646
37 Andreas Wank Niemcy 40 -649
  Thomas Diethart Austria 40 -649
39 Ville Larinto Finlandia 35 -654
40 Davide Bresadola Włochy 31 -658
41 Andreas Stjernen Norwegia 25 -664
42 Jan Ziobro Polska 23 -666
  Anze Lanisek Słowenia 23 -666
44 Manuel Fettner Austria 21 -668
45 Dawid Kubacki Polska 20 -669
46 Sami Niemi Finlandia 18 -671
  Kento Sakuyama Japonia 18 -671
48 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -672
  Ilmir Hazetdinov Rosja 17 -672
  Jurij Tepes Słowenia 17 -672
51 Anssi Koivuranta Finlandia 15 -674
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 15 -674
  Shohei Tochimoto Japonia 15 -674
  Killian Peier Szwajcaria 15 -674
  Junshiro Kobayashi Japonia 15 -674
  Jakub Janda Czechy 15 -674
57 Joachim Hauer Norwegia 11 -678
58 Klemens Murańka Polska 10 -679
59 Daniel Wenig Niemcy 9 -680
60 Wolfgang Loitzl Austria 8 -681
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -681
62 Antonin Hajek Czechy 7 -682
  Maciej Kot Polska 7 -682
  Kenneth Gangnes Norwegia 7 -682
  Ronan Lamy Chappuis Francja 7 -682
66 Tomaz Naglic Słowenia 6 -683
67 Robert Johansson Norwegia 5 -684
68 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -685
  Lukas Hlava Czechy 4 -685
70 Kenshiro Ito Japonia 2 -687
  Tom Hilde Norwegia 2 -687
  Janne Ahonen Finlandia 2 -687
73 Alexey Romashov Rosja 1 -688
  Manuel Poppinger Austria 1 -688
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2074  
2 Austria Austria 2068 -6
3 Norwegia Norwegia 1804 -270
4 Słowenia Słowenia 1471 -603
5 Japonia Japonia 1122 -952
6 Czechy Czechy 825 -1249
7 Szwajcaria Szwajcaria 686 -1388
8 Finlandia Finlandia 551 -1523
9 Polska Polska 329 -1745
10 Rosja Rosja 175 -1899
11 Francja Francja 50 -2024
12 Włochy Włochy 31 -2043
13 Bułgaria Bułgaria 4 -2070

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »