Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 29.12.2014, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 513  
2 Anders Fannemel Norwegia 512 -1
3 Roman Koudelka Czechy 506 -7
4 Peter Prevc Słowenia 450 -63
5 Severin Freund Niemcy 443 -70
6 Stefan Kraft Austria 437 -76
7 Simon Ammann Szwajcaria 390 -123
8 Gregor Schlierenzauer Austria 341 -172
9 Noriaki Kasai Japonia 268 -245
10 Jernej Damjan Słowenia 255 -258
11 Anders Bardal Norwegia 238 -275
12 Richard Freitag Niemcy 214 -299
13 Markus Eisenbichler Niemcy 210 -303
14 Daiki Ito Japonia 195 -318
15 Marinus Kraus Niemcy 176 -337
  Rune Velta Norwegia 176 -337
17 Lauri Asikainen Finlandia 151 -362
18 Andreas Kofler Austria 148 -365
19 Robert Kranjec Słowenia 141 -372
20 Matjaz Pungertar Słowenia 139 -374
21 Piotr Żyła Polska 109 -404
22 Andreas Wellinger Niemcy 78 -435
23 Michael Neumayer Niemcy 76 -437
24 Vladislav Boyarintsev Rosja 65 -448
25 Jan Matura Czechy 60 -453
26 Taku Takeuchi Japonia 55 -458
  Jarkko Maatta Finlandia 55 -458
28 Phillip Sjoeen Norwegia 51 -462
  Daniel Andre Tande Norwegia 51 -462
30 Kamil Stoch Polska 50 -463
31 Vincent Descombes Sevoie Francja 43 -470
32 Stephan Leyhe Niemcy 41 -472
33 Nejc Dezman Słowenia 39 -474
  Andreas Wank Niemcy 39 -474
35 Dmitriy Vassiliev Rosja 37 -476
  Johann Andre Forfang Norwegia 37 -476
37 Ville Larinto Finlandia 35 -478
38 Davide Bresadola Włochy 31 -482
39 Andreas Stjernen Norwegia 25 -488
40 Anders Jacobsen Norwegia 24 -489
41 Anze Lanisek Słowenia 23 -490
  Jan Ziobro Polska 23 -490
43 Thomas Diethart Austria 18 -495
  Sami Niemi Finlandia 18 -495
  Kento Sakuyama Japonia 18 -495
46 Jurij Tepes Słowenia 17 -496
  Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -496
48 Jakub Janda Czechy 15 -498
  Anssi Koivuranta Finlandia 15 -498
  Shohei Tochimoto Japonia 15 -498
  Killian Peier Szwajcaria 15 -498
52 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -500
53 Dawid Kubacki Polska 11 -502
  Joachim Hauer Norwegia 11 -502
  Ilmir Hazetdinov Rosja 11 -502
56 Klemens Murańka Polska 10 -503
57 Daniel Wenig Niemcy 9 -504
58 Wolfgang Loitzl Austria 8 -505
59 Antonin Hajek Czechy 7 -506
  Maciej Kot Polska 7 -506
  Kenneth Gangnes Norwegia 7 -506
62 Tomaz Naglic Słowenia 6 -507
63 Robert Johansson Norwegia 5 -508
  Aleksander Zniszczoł Polska 5 -508
65 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -509
  Lukas Hlava Czechy 4 -509
67 Kenshiro Ito Japonia 2 -511
  Tom Hilde Norwegia 2 -511
  Janne Ahonen Finlandia 2 -511
70 Ronan Lamy Chappuis Francja 1 -512
  Alexey Romashov Rosja 1 -512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1686  
2 Austria Austria 1515 -171
3 Norwegia Norwegia 1439 -247
4 Słowenia Słowenia 1270 -416
5 Japonia Japonia 916 -770
6 Czechy Czechy 742 -944
7 Finlandia Finlandia 526 -1160
8 Szwajcaria Szwajcaria 505 -1181
9 Polska Polska 215 -1471
10 Rosja Rosja 131 -1555
11 Francja Francja 44 -1642
12 Włochy Włochy 31 -1655
13 Bułgaria Bułgaria 4 -1682

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich