TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 29.12.2014, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 513  
2 Anders Fannemel Norwegia 512 -1
3 Roman Koudelka Czechy 506 -7
4 Peter Prevc Słowenia 450 -63
5 Severin Freund Niemcy 443 -70
6 Stefan Kraft Austria 437 -76
7 Simon Ammann Szwajcaria 390 -123
8 Gregor Schlierenzauer Austria 341 -172
9 Noriaki Kasai Japonia 268 -245
10 Jernej Damjan Słowenia 255 -258
11 Anders Bardal Norwegia 238 -275
12 Richard Freitag Niemcy 214 -299
13 Markus Eisenbichler Niemcy 210 -303
14 Daiki Ito Japonia 195 -318
15 Rune Velta Norwegia 176 -337
  Marinus Kraus Niemcy 176 -337
17 Lauri Asikainen Finlandia 151 -362
18 Andreas Kofler Austria 148 -365
19 Robert Kranjec Słowenia 141 -372
20 Matjaz Pungertar Słowenia 139 -374
21 Piotr Żyła Polska 109 -404
22 Andreas Wellinger Niemcy 78 -435
23 Michael Neumayer Niemcy 76 -437
24 Vladislav Boyarintsev Rosja 65 -448
25 Jan Matura Czechy 60 -453
26 Taku Takeuchi Japonia 55 -458
  Jarkko Määttä Finlandia 55 -458
28 Daniel Andre Tande Norwegia 51 -462
  Phillip Sjoeen Norwegia 51 -462
30 Kamil Stoch Polska 50 -463
31 Vincent Descombes Sevoie Francja 43 -470
32 Stephan Leyhe Niemcy 41 -472
33 Nejc Dezman Słowenia 39 -474
  Andreas Wank Niemcy 39 -474
35 Johann Andre Forfang Norwegia 37 -476
  Dimitry Vassiliev Rosja 37 -476
37 Ville Larinto Finlandia 35 -478
38 Davide Bresadola Włochy 31 -482
39 Andreas Stjernen Norwegia 25 -488
40 Anders Jacobsen Norwegia 24 -489
41 Jan Ziobro Polska 23 -490
  Anze Lanisek Słowenia 23 -490
43 Sami Niemi Finlandia 18 -495
  Kento Sakuyama Japonia 18 -495
  Thomas Diethart Austria 18 -495
46 Mikhail Maksimochkin Rosja 17 -496
  Jurij Tepes Słowenia 17 -496
48 Shohei Tochimoto Japonia 15 -498
  Killian Peier Szwajcaria 15 -498
  Jakub Janda Czechy 15 -498
  Anssi Koivuranta Finlandia 15 -498
52 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -500
53 Ilmir Hazetdinov Rosja 11 -502
  Dawid Kubacki Polska 11 -502
  Joachim Hauer Norwegia 11 -502
56 Klemens Murańka Polska 10 -503
57 Daniel Wenig Niemcy 9 -504
58 Wolfgang Loitzl Austria 8 -505
59 Maciej Kot Polska 7 -506
  Kenneth Gangnes Norwegia 7 -506
  Antonin Hajek Czechy 7 -506
62 Tomaz Naglic Słowenia 6 -507
63 Aleksander Zniszczoł Polska 5 -508
  Robert Johansson Norwegia 5 -508
65 Vladimir Zografski Bułgaria 4 -509
  Lukas Hlava Czechy 4 -509
67 Tom Hilde Norwegia 2 -511
  Janne Ahonen Finlandia 2 -511
  Kenshiro Ito Japonia 2 -511
70 Ronan Lamy Chappuis Francja 1 -512
  Alexey Romashov Rosja 1 -512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1686  
2 Austria Austria 1515 -171
3 Norwegia Norwegia 1439 -247
4 Słowenia Słowenia 1270 -416
5 Japonia Japonia 916 -770
6 Czechy Czechy 742 -944
7 Finlandia Finlandia 526 -1160
8 Szwajcaria Szwajcaria 505 -1181
9 Polska Polska 215 -1471
10 Rosja Rosja 131 -1555
11 Francja Francja 44 -1642
12 Włochy Włochy 31 -1655
13 Bułgaria Bułgaria 4 -1682

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »