Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 20.03.2005, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1715  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1440 -275
3 Matti Hautamäki Finlandia 1275 -440
4 Adam Małysz Polska 1201 -514
5 Martin Höllwarth Austria 1179 -536
6 Jakub Janda Czechy 1164 -551
7 Thomas Morgenstern Austria 1138 -577
8 Andreas Widhölzl Austria 999 -716
9 Michael Uhrmann Niemcy 804 -911
10 Lars Bystoel Norwegia 613 -1102
11 Georg Späth Niemcy 559 -1156
12 Risto Jussilainen Finlandia 526 -1189
13 Daiki Ito Japonia 511 -1204
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 467 -1248
15 Jernej Damjan Słowenia 451 -1264
16 Noriaki Kasai Japonia 416 -1299
17 Andreas Küttel Szwajcaria 395 -1320
18 Wolfgang Loitzl Austria 350 -1365
19 Rok Benkovic Słowenia 335 -1380
20 Sigurd Pettersen Norwegia 314 -1401
21 Henning Stensrud Norwegia 275 -1440
22 Michael Neumayer Niemcy 259 -1456
23 Simon Ammann Szwajcaria 243 -1472
24 Alexander Herr Niemcy 233 -1482
25 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 224 -1491
26 Michael Möllinger Szwajcaria 205 -1510
27 Stephan Hocke Niemcy 183 -1532
28 Daniel Forfang Norwegia 178 -1537
29 Dmitriy Vassiliev Rosja 163 -1552
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 133 -1582
31 Florian Liegl Austria 129 -1586
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 109 -1606
33 Tami Kiuru Finlandia 108 -1607
34 Primoz Peterka Słowenia 104 -1611
35 Hideharu Miyahira Japonia 97 -1618
36 Andreas Goldberger Austria 94 -1621
37 Martin Schmitt Niemcy 90 -1625
38 Robert Mateja Polska 87 -1628
39 Jure Bogataj Słowenia 85 -1630
40 Andreas Kofler Austria 82 -1633
41 Morten Solem Norwegia 80 -1635
42 Akira Higashi Japonia 77 -1638
43 Peter Zonta Słowenia 74 -1641
44 Jan Matura Czechy 66 -1649
45 Robert Kranjec Słowenia 65 -1650
46 Maximilian Mechler Niemcy 62 -1653
47 Jussi Hautamäki Finlandia 61 -1654
48 Martin Koch Austria 60 -1655
49 Takanobu Okabe Japonia 57 -1658
50 Ferdinand Bader Niemcy 48 -1667
51 Kimmo Yliriesto Finlandia 45 -1670
52 Balthasar Schneider Austria 43 -1672
53 Kamil Stoch Polska 36 -1679
54 Anders Bardal Norwegia 28 -1687
55 Christian Bruder Niemcy 25 -1690
56 Janne Happonen Finlandia 23 -1692
  Denis Kornilov Rosja 23 -1692
58 Nicolas Dessum Francja 22 -1693
  Kalle Keituri Finlandia 22 -1693
  Hiroki Yamada Japonia 22 -1693
61 Dimitry Ipatov Rosja 21 -1694
62 Ildar Fatchullin Rosja 20 -1695
63 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -1696
64 Akseli Kokkonen Finlandia 17 -1698
  Stefan Kaiser Austria 17 -1698
  Antonin Hajek Czechy 17 -1698
67 Emmanuel Chedal Francja 15 -1700
  Clint Jones USA 15 -1700
69 Yusuke Kaneko Japonia 14 -1701
70 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -1703
  Fumihisa Yumoto Japonia 12 -1703
72 Bine Zupan Słowenia 11 -1704
  Stefano Chiapolino Włochy 11 -1704
74 Reinhard Schwarzenberger Austria 10 -1705
75 Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1706
  Jan Mazoch Czechy 9 -1706
77 Veli-Matti Lindström Finlandia 8 -1707
  Kazuya Yoshioka Japonia 8 -1707
79 Joonas Ikonen Finlandia 6 -1709
80 Pekka Salminen Finlandia 5 -1710
  Jon Aaraas Norwegia 5 -1710
82 Johan Erikson Szwecja 4 -1711
  Yukio Sakano Japonia 4 -1711
  Kai Bracht Niemcy 4 -1711
85 Marcin Bachleda Polska 3 -1712
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 3 -1712
  Krystian Długopolski Polska 3 -1712
88 Maksim Anisimov Białoru¶ 2 -1713
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1713
  Jaan Juris Estonia 2 -1713
91 Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1714
  Stefan Pieper Niemcy 1 -1714
  Alan Alborn USA 1 -1714
  Roland Mueller Austria 1 -1714
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5102  
2 Finlandia Finlandia 4711 -391
3 Norwegia Norwegia 4124 -978
4 Niemcy Niemcy 3327 -1775
5 Japonia Japonia 1820 -3282
6 Słowenia Słowenia 1727 -3375
7 Polska Polska 1630 -3472
8 Czechy Czechy 1406 -3696
9 Szwajcaria Szwajcaria 943 -4159
10 Rosja Rosja 677 -4425
11 Francja Francja 37 -5065
12 USA USA 16 -5086
13 Kazachstan Kazachstan 13 -5089
14 Korea Pd. Korea Pd. 12 -5090
15 Włochy Włochy 11 -5091
16 Szwecja Szwecja 4 -5098
17 Estonia Estonia 2 -5100
  Białoru¶ Białoru¶ 2 -5100

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich