Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.2005, Oslo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1661  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1310 -351
3 Jakub Janda Czechy 1163 -498
4 Martin Höllwarth Austria 1157 -504
5 Adam Małysz Polska 1140 -521
6 Matti Hautamäki Finlandia 1125 -536
7 Thomas Morgenstern Austria 1111 -550
8 Andreas Widhölzl Austria 859 -802
9 Michael Uhrmann Niemcy 754 -907
10 Lars Bystoel Norwegia 590 -1071
11 Georg Späth Niemcy 515 -1146
12 Risto Jussilainen Finlandia 492 -1169
13 Daiki Ito Japonia 478 -1183
14 Jernej Damjan Słowenia 420 -1241
15 Noriaki Kasai Japonia 416 -1245
16 Andreas Küttel Szwajcaria 370 -1291
17 Wolfgang Loitzl Austria 346 -1315
18 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 307 -1354
19 Sigurd Pettersen Norwegia 261 -1400
20 Rok Benkovic Słowenia 254 -1407
21 Henning Stensrud Norwegia 246 -1415
22 Alexander Herr Niemcy 233 -1428
23 Simon Ammann Szwajcaria 230 -1431
24 Michael Neumayer Niemcy 206 -1455
25 Michael Möllinger Szwajcaria 204 -1457
26 Stephan Hocke Niemcy 173 -1488
27 Daniel Forfang Norwegia 160 -1501
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 148 -1513
29 Dmitriy Vassiliev Rosja 137 -1524
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 131 -1530
31 Florian Liegl Austria 126 -1535
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 109 -1552
33 Tami Kiuru Finlandia 103 -1558
34 Hideharu Miyahira Japonia 97 -1564
35 Primoz Peterka Słowenia 95 -1566
36 Andreas Goldberger Austria 94 -1567
37 Martin Schmitt Niemcy 90 -1571
38 Robert Mateja Polska 87 -1574
39 Jure Bogataj Słowenia 85 -1576
40 Andreas Kofler Austria 82 -1579
41 Morten Solem Norwegia 80 -1581
42 Akira Higashi Japonia 77 -1584
43 Peter Zonta Słowenia 74 -1587
44 Jan Matura Czechy 66 -1595
45 Maximilian Mechler Niemcy 62 -1599
46 Jussi Hautamäki Finlandia 61 -1600
47 Martin Koch Austria 60 -1601
48 Takanobu Okabe Japonia 57 -1604
49 Ferdinand Bader Niemcy 48 -1613
50 Kimmo Yliriesto Finlandia 45 -1616
51 Balthasar Schneider Austria 43 -1618
52 Kamil Stoch Polska 36 -1625
53 Christian Bruder Niemcy 25 -1636
54 Robert Kranjec Słowenia 24 -1637
55 Janne Happonen Finlandia 23 -1638
56 Nicolas Dessum Francja 22 -1639
  Hiroki Yamada Japonia 22 -1639
58 Dimitry Ipatov Rosja 21 -1640
59 Ildar Fatchullin Rosja 20 -1641
60 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -1642
61 Antonin Hajek Czechy 17 -1644
  Akseli Kokkonen Finlandia 17 -1644
  Denis Kornilov Rosja 17 -1644
  Stefan Kaiser Austria 17 -1644
65 Anders Bardal Norwegia 16 -1645
66 Emmanuel Chedal Francja 15 -1646
  Clint Jones USA 15 -1646
68 Yusuke Kaneko Japonia 14 -1647
69 Kalle Keituri Finlandia 13 -1648
70 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -1649
  Fumihisa Yumoto Japonia 12 -1649
72 Stefano Chiapolino Włochy 11 -1650
  Bine Zupan Słowenia 11 -1650
74 Reinhard Schwarzenberger Austria 10 -1651
75 Jan Mazoch Czechy 9 -1652
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1652
77 Veli-Matti Lindström Finlandia 8 -1653
  Kazuya Yoshioka Japonia 8 -1653
79 Joonas Ikonen Finlandia 6 -1655
80 Pekka Salminen Finlandia 5 -1656
  Jon Aaraas Norwegia 5 -1656
82 Yukio Sakano Japonia 4 -1657
  Johan Erikson Szwecja 4 -1657
  Kai Bracht Niemcy 4 -1657
85 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 3 -1658
  Marcin Bachleda Polska 3 -1658
  Krystian Długopolski Polska 3 -1658
88 Maksim Anisimov Białoru¶ 2 -1659
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1659
  Jaan Juris Estonia 2 -1659
91 Stefan Pieper Niemcy 1 -1660
  Alan Alborn USA 1 -1660
  Roland Mueller Austria 1 -1660
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1660
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4906  
2 Finlandia Finlandia 4459 -447
3 Norwegia Norwegia 3623 -1283
4 Niemcy Niemcy 3170 -1736
5 Japonia Japonia 1785 -3121
6 Polska Polska 1569 -3337
7 Słowenia Słowenia 1565 -3341
8 Czechy Czechy 1405 -3501
9 Szwajcaria Szwajcaria 904 -4002
10 Rosja Rosja 645 -4261
11 Francja Francja 37 -4869
12 USA USA 16 -4890
13 Kazachstan Kazachstan 13 -4893
14 Korea Pd. Korea Pd. 12 -4894
15 Włochy Włochy 11 -4895
16 Szwecja Szwecja 4 -4902
17 Estonia Estonia 2 -4904
  Białoru¶ Białoru¶ 2 -4904

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich